| Model |
|
|---|---|
| Startprijs | ~€32,381 (China) |
| Carrosserietype | Coupé-SUV |
| wereldpremière | vrijdag 26 september 2025 |
| start leveringen | september 2025 |
| Modelstatus | In productie |
| WLTP-actieradius | |
| WLTP-verbruik | |
| WLTP-verbruik met laadverlies | |
| EPA-actieradius | |
| EPA-verbruik | |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | 720 km (448 mijlen) |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | |
| Topsnelheid | 180 kph (112 mph) |
| Piekvermogen | 250 kW (339,9 hp / 335,3 bhp) |
| Elektrisch koppel | 425 nm (313,6 ft-lb) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 6,5 s |
| Type aandrijving | RWD |
| Motorconfiguratie | Één motor achteras |
| Motortechnologie | |
| Type voorrem | Schijfrem met vaste klauw (4 zuigers) |
| Type achterrem | Schijfrem met zwevende klauw (1 zuigers) |
| Diameter voorremschijf | 380 mm (14,96") |
| Diameter achterremschijf | 330 mm (12,99") |
| Type voorremschijf | Geventileerd gietijzer |
| Type achterremschijf | Geventileerd gietijzer |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | hold-modus |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | Low / Medium / High |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 2 (Coil spring with CDC (standard) / Dual-chamber Magic Carpet air suspension) |
| Type ophanging voor | Dubbele draagarm / Dubbele draagarm |
| Type ophanging achter | vijf draagarmen / vijf draagarmen |
| Type voorveer | Spoelveer / Luchtveer |
| Type achterveer | Spoelveer / Luchtveer |
| Adaptieve demping voor | Optionele functie |
| Adaptieve demping achter | Optionele functie |
| Verstelbare hoogte voor | Optionele functie |
| Verstelbare hoogte achter | Optionele functie |
| Bodemvrijheid | 170 mm (6,69") / 100 - 220 mm (3,94" - 8,66") |
| Lengte | 4950 mm (194,9") |
| Hoogte | 1655 mm (65,2") |
| Breedte zonder spiegels | 1935 mm (76,2") |
| Breedte met spiegels | mm (") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | Unknown / Unknown |
| Wielbasis | 3000 mm (118,1") |
| Draaicirkel | 5,85 meter (230,3") |
| Ledig gewicht | 2380 kg (5247,0 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 2870 kg (6327,3 lbs) |
| Maximale daklast | 75 kg (165,3 lbs) |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 490 kg (1080,3 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | 1500 kg (3306,9 lbs) |
| Bagageruimte | 728 liter (25,7 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | 1800 liter (63,6 cu-ft) |
| HMI-type | Schermfocus met hendels en beperkte knoppen |
| Head-up display | Standaardfunctie |
| Spraakbediening | Standaardfunctie |
| Gebarenbediening | Unknown |
| Digitaal instrumentendisplay | No |
| Infotainmentscherm | No |
| In-car navigatie | Standaardfunctie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Niet beschikbaar |
| Ondersteuning voor Android Auto | Niet beschikbaar |
| Kaartprovider | Gaode/AutoNavi |
| Online kaartupdates | Yes |
| Real-time verkeer | Yes |
| Routeplanning met laadplanning | Yes |
| Satellietbeeldkaart | Unknown |
| spraakgestuurd | Yes |
| spraakgeleiding | Yes |
| LED-matrixkoplampen | Standaardfunctie |
| Automatisch dimmende koplampen | Standaardfunctie |
| Bochtverlichting | Standaardfunctie |
| Draaibare koplampen | Niet beschikbaar |
| Koplampsproeiers | Niet beschikbaar |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Standaardfunctie |
| Automatische noodstuurfunctie | Standaardfunctie |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Standaardfunctie |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Standaardfunctie |
| Slaperigheidswaarschuwing | Standaardfunctie |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Standaardfunctie |
| Uitstapwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Frontale botsingswaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookassistent | Standaardfunctie |
| Nachtzichtsysteem | Niet beschikbaar |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Standaardfunctie |
| Ultrasoonsensoren |
|
| Camera's |
|
| Radar sensoren |
|
| LiDAR-sensoren |
|
| nl Sensors.Processors |
|
| Bruto batterijcapaciteit | 87,3 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 83,0 kWh |
| Kathodematerialen | LFP |
| Nominale spanning | 800 V |
| Batterijgewicht | 622,0 kg (1371,3 lbs) |
| Packconfiguratie | — |
| Batterijtype | Prismatisch |
| Batterijchemie | LFP |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 500 kW |
| Laadtijd 0–100% | 27 m 21 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 182,0 kW |
| Laadtijd 10–100% | 26 m 7 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 171,5 kW |
| Laadtijd 10–80% | 9 m 41 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 359,9 kW |
| Laadtijd 10–90% | 12 m 42 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 313,5 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Standaardfunctie |
| Handmatige batterijverwarming | Standaardfunctie |
| Interieurcategorie | Functioneel |
| Interieurkwaliteit | Premium |
| Ontwerp middenconsole | — |
| Interieurontwerp |
White interior
Interieurkleuren:
Wit
Gray-brown interior
Interieurkleuren:
Bruin
Orange-yellow interior
Interieurkleuren:
Geel
|
| Opbergruimte |
|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| opties voor voorstoelen | 1 |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | 12 |
| Zitdiepteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Zithoogteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaard elektrische functie |
| Hoekverstelling zitkussen | Standaard elektrische functie |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Standaardfunctie |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Verstelbare dijsteun | Standaard elektrische functie |
| Memory | Standaardfunctie |
| Elektrische lendesteunverstelling | Standaard elektrische functie |
| Stoelventilatie | Standaardfunctie |
| Massagefunctie | Standaardfunctie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaardfunctie, buitenste stoelen |
| Stoelverwarming | Standaardfunctie |
| Stoelventilatie | Standaardfunctie |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Inklapbare stoelen | Standaardfunctie |
| Lakkleuren | 5 |
| Velgopties | 2 |
| Velggrootte (voor/achter) |
255/50R20 / 255/50R20 265/45R21 / 265/45R21 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 1 |
| Klimaatzones | 3-zone climate control:Front RearLeft RearRight |
| voorklimatisering | Standaardfunctie |
| Huisdierenmodus | Standaardfunctie |
| Campingmodus | Standaardfunctie |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Standaardfunctie |
| Keyless go | Standaardfunctie |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Standaardfunctie |
| Alarmsysteem | Standaardfunctie |
| Dashcam | Standaardfunctie |
| Parkeersurveillance | Standaardfunctie |
| Appnaam | Li Auto App |
| Laaddoel wijzigen | Yes |
| Autolocatie bekijken | Yes |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Yes |
| Ramen openen/sluiten | Yes |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | Yes |
| Laden plannen | Yes |
| Rijgeschiedenis bekijken | Yes |
| Claxon/lichten activeren | Yes |