| Model |
|
|---|---|
| Cena początkowa | ~zł139,888 (Chiny) |
| Typ nadwozia | SUV coupé |
| Premiera światowa | piątek, 26 września 2025 |
| Początek dostaw | wrzesień 2025 |
| Status modelu | W produkcji |
| Zasięg WLTP | |
| Zużycie WLTP | |
| Zużycie WLTP z uwzględnieniem strat ładowania | |
| Zasięg EPA | |
| Zużycie EPA | |
| Zasięg CLTC wersji podstawowej | 720 km (448 mile) |
| Zużycie 90kmh/56mph w idealnych warunkach | |
| Zasięg 90kmh/56mph w idealnych warunkach. | |
| Zużycie 70mph/112kmh w idealnych warunkach | |
| Zasięg 70mph/112kmh w idealnych warunkach | |
| Zużycie 120kmh/75mph w idealnych warunkach | |
| Zasięg 120kmh/75mph w idealnych warunkach | |
| Prędkość maksymalna | 180 km/h (112 mph) |
| Moc szczytowa | 250 kW (339,9 hp / 335,3 bhp) |
| Elektryczny moment obrotowy | 425 nm (313,6 ft-lb) |
| 0-100 km/h (0-62 mph) | 6,5 s |
| Rodzaj napędu | RWD |
| Konfiguracja silników | Jednosilnikowa tylna oś |
| Technologia silnika | |
| Typ przednich hamulców | Tarcza z nieruchomym zaciskiem (4 tłoki) |
| Typ tylnych hamulców | Tarcza z pływającym zaciskiem (1 tłoki) |
| Średnica przedniej tarczy | 380 mm (14,96") |
| Średnica tylnej tarczy | 330 mm (12,99") |
| Typ przednich tarcz hamulcowych | Wentylowane żeliwo |
| Typ tylnych tarcz | Wentylowane żeliwo |
| Hamulce mieszane (rekuperacja pedałem hamulca) | |
| Lift-up-regen (jazda na jeden pedał) | |
| Tryby zatrzymywania Lift-up-regen | Tryb Hold |
| Poziomy Lift-up-regen | Low / Medium / High |
| Tryb żeglowania | |
| Adaptacyjna rekuperacja w trybie żeglowania | |
| Liczba opcji zawieszenia | 2 (Coil spring with CDC (standard) / Dual-chamber Magic Carpet air suspension) |
| Typ przedniego zawieszenia | Podwójne wahacze / Podwójne wahacze |
| Typ tylnego zawieszenia | Pięciowahaczowe / Pięciowahaczowe |
| Typ przednich sprężyn | Sprężyna śrubowa / Sprężyna pneumatyczna |
| Typ tylnych sprężyn | Sprężyna śrubowa / Sprężyna pneumatyczna |
| Adaptacyjne tłumienie przednie | Funkcja opcjonalna |
| Adaptacyjne tłumienie tylne | Funkcja opcjonalna |
| Regulacja wysokości przedniego zawieszenia | Funkcja opcjonalna |
| Regulacja wysokości tylnego zawieszenia | Funkcja opcjonalna |
| Prześwit | 170 mm (6,69") / 100 - 220 mm (3,94" - 8,66") |
| Długość | 4950 mm (194,9") |
| Wysokość | 1655 mm (65,2") |
| Szerokość bez lusterek | 1935 mm (76,2") |
| Szerokość z lusterkami | mm (") |
| Współczynnik oporu powietrza / Powierzchnia czołowa | Unknown / Unknown |
| Rozstaw osi | 3000 mm (118,1") |
| Promień skrętu | 5,85 metr (230,3") |
| Masa własna | 2380 kg (5247,0 lbs) |
| Maksymalna masa (dopuszczalna masa całkowita) | 2870 kg (6327,3 lbs) |
| Maksymalne obciążenie dachu | 75 kg (165,3 lbs) |
| Maksymalne obciążenie wraz z masą kierowcy | 490 kg (1080,3 lbs) |
| Maksymalna masa przyczepy z hamulcem | 1500 kg (3306,9 lbs) |
| Pojemność bagażnika | 728 litr (25,7 cu-ft) |
| Pojemność bagażnika po złożeniu siedzeń drugiego rzędu | 1800 litr (63,6 cu-ft) |
| Typ HMI | Skupienie ekranu z dźwigniami i ograniczoną liczbą przycisków |
| Wyświetlacz head-up | Funkcja standardowa |
| Sterowanie głosowe | Funkcja standardowa |
| Sterowanie gestami | Unknown |
| Cyfrowy zestaw wskaźników | No |
| Ekran infotainmentu | No |
| Nawigacja w pojeździe | Funkcja standardowa |
| Obsługa Apple CarPlay | Niedostępne |
| Obsługa Android Auto | Niedostępne |
| Dostawca map | Gaode/AutoNavi |
| Aktualizacje map online | Yes |
| Ruch drogowy w czasie rzeczywistym | Yes |
| Planowanie trasy z uwzględnieniem ładowania | Yes |
| Mapa satelitarna | Unknown |
| sterowany głosem | Yes |
| prowadzenie głosowe | Yes |
| Reflektory LED matrycowe | Funkcja standardowa |
| Automatyczne ściemnianie reflektorów | Funkcja standardowa |
| Światła doświetlające zakręty | Funkcja standardowa |
| Reflektory skrętne | Niedostępne |
| Spryskiwacze reflektorów | Niedostępne |
| ABS (układ przeciwblokujący) | Funkcja standardowa |
| Automatyczne hamowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Automatyczne sterowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym (CTA) | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu (RCTA) | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o senności | Funkcja standardowa |
| ESC/ESP (kontrola stabilności) | Funkcja standardowa |
| Monitorowanie martwego pola | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie przy wysiadaniu | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie przed kolizją czołową | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa | Funkcja standardowa |
| Asystent utrzymania pasa ruchu | Funkcja standardowa |
| Noktowizja | Niedostępne |
| Asystent centrowania pasa (LCA) / Autosteer | Funkcja standardowa |
| Czujniki ultradźwiękowe |
|
| Kamery |
|
| Czujniki radarowe |
|
| Czujniki LiDAR |
|
| pl Sensors.Processors |
|
| Pojemność akumulatora brutto | 87,3 kWh |
| Pojemność akumulatora netto | 83,0 kWh |
| Materiały katodowe | LFP |
| Napięcie znamionowe | 800 V |
| Masa akumulatora | 622,0 kg (1371,3 lbs) |
| Konfiguracja pakietu akumulatorów | — |
| Rodzaj akumulatora | Prismatic |
| Chemia akumulatora | LFP |
| Krzywa ładowania (kliknij, aby powiększyć) |
|
| Maksymalna moc ładowania DC | 500 kW |
| Czas ładowania 0-100% | 27 m 21 s |
| Średnia szybkość ładowania 0-100% | 182,0 kW |
| Czas ładowania 10-100% | 26 m 7 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-100% | 171,5 kW |
| Czas ładowania 10-80% | 9 m 41 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-80% | 359,9 kW |
| Czas ładowania 10-90% | 12 m 42 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-90% | 313,5 kW |
| Wstępne ogrzewanie akumulatora podczas nawigacji do stacji ładowania | Funkcja standardowa |
| Ręczne ogrzewanie akumulatora | Funkcja standardowa |
| Kategoria wnętrza | Funkcjonalny |
| Jakość wnętrza | Premium |
| Projekt konsoli | — |
| Projekt wnętrza |
White interior
Kolory wnętrza:
Biały
Gray-brown interior
Kolory wnętrza:
Brązowy
Orange-yellow interior
Kolory wnętrza:
Żółty
|
| Przechowywanie |
|
| Liczba miejsc | 5 |
| Opcje przednich foteli | 1 |
| Liczba sposobów regulacji (w tym opcje) | 12 |
| Regulacja głębokości siedzenia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja wysokości siedzenia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja kąta oparcia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja kąta siedziska | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulowany na wysokość zagłówek | Funkcja standardowa |
| Regulowany na długość zagłówek | Niedostępne |
| Regulacja podparcia ud | Standardowa funkcja elektryczna |
| Pamięć | Funkcja standardowa |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Standardowa funkcja elektryczna |
| Wentylacja siedzeń | Funkcja standardowa |
| Funkcja masażu | Funkcja standardowa |
| Regulacja kąta oparcia | Standardowa funkcja, fotele zewnętrzne |
| Ogrzewanie siedzeń | Funkcja standardowa |
| Wentylacja siedzeń | Funkcja standardowa |
| Funkcja masażu | Niedostępne |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Niedostępne |
| Składane fotele | Funkcja standardowa |
| Kolory lakieru | 5 |
| Opcje felg | 2 |
| Rozmiar felg (front/rear) |
255/50R20 / 255/50R20 265/45R21 / 265/45R21 |
| Dostępne systemy klimatyzacji | 1 |
| Strefy klimatyzacji | 3-zone climate control:Front RearLeft RearRight |
| wstępne przygotowanie klimatyzacji | Funkcja standardowa |
| Tryb dla zwierząt | Funkcja standardowa |
| Tryb kempingowy | Funkcja standardowa |
| Poduszki powietrzne |
|
| Pasy bezpieczeństwa |
|
| Dostęp bezkluczykowy | Funkcja standardowa |
| Uruchamianie bezkluczykowe | Funkcja standardowa |
| Użyj telefonu jako klucza | Funkcja standardowa |
| System alarmowy | Funkcja standardowa |
| Kamera samochodowa | Funkcja standardowa |
| Nadzór parkowania | Funkcja standardowa |
| Nazwa aplikacji | Li Auto App |
| Zmień cel ładowania | Yes |
| Zobacz lokalizację samochodu | Yes |
| Zablokuj/odblokuj samochód | Yes |
| Otwórz/zamknij szyby | Yes |
| Wstępne przygotowanie | Yes |
| Zdalne parkowanie | Yes |
| Harmonogram ładowania | Yes |
| Zobacz historię jazdy | Yes |
| Aktywuj klakson/światła | Yes |