| Model |
|
|---|---|
| Startprijs | €79,950 |
| Carrosserietype | SUV |
| wereldpremière | woensdag 12 oktober 2022 |
| start leveringen | mei 2025 |
| Modelstatus | In productie |
| WLTP-actieradius | 650 km (404 mijlen) |
| WLTP-verbruik | 16,46 kWh/100km(3,8 mi/kWh ) |
| WLTP-verbruik met laadverlies | 18,9 kWh/100km(3,3 mi/kWh ) |
| EPA-actieradius | |
| EPA-verbruik | |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 18 kWh/100km(3,5 mi/kWh ) |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 594 km (369 mijlen) |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | 21 kWh/100km(3,0 mi/kWh ) |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | 510 km (317 mijlen) |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 22 kWh/100km(2,8 mi/kWh ) |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 486 km (302 mijlen) |
| Topsnelheid | 180 kph (112 mph) |
| Piekvermogen | 220 kW (299,1 hp / 295,0 bhp) |
| Elektrisch koppel | 490 nm (361,6 ft-lb) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 7,8 s |
| Type aandrijving | RWD |
| Motorconfiguratie | Één motor achteras |
| Motortechnologie | PMSM |
| Type voorrem | Schijfrem met vaste klauw (4 zuigers) |
| Type achterrem | Schijfrem met zwevende klauw (1 zuigers) |
| Diameter voorremschijf | 400 mm (15,75") |
| Diameter achterremschijf | 390 mm (15,35") |
| Type voorremschijf | Gietijzer |
| Type achterremschijf | Gietijzer |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | Hold of Creep |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | Standard / Low |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 1 (Air suspension) |
| Type ophanging voor | Dubbele draagarm |
| Type ophanging achter | Multi-link |
| Type voorveer | Luchtveer |
| Type achterveer | Luchtveer |
| Adaptieve demping voor | Standaardfunctie |
| Adaptieve demping achter | Standaardfunctie |
| Verstelbare hoogte voor | Standaardfunctie |
| Verstelbare hoogte achter | Standaardfunctie |
| Bodemvrijheid | 200 - 250 mm (7,87" - 9,84") |
| Lengte | 4900 mm (192,9") |
| Hoogte | 1614 mm (63,5") |
| Breedte zonder spiegels | 1968 mm (77,5") |
| Breedte met spiegels | 2120 mm (83,5") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | 0,29 / Unknown |
| Wielbasis | 2985 mm (117,5") |
| Draaicirkel | 11,8 meter (464,6") |
| Ledig gewicht | 2500 kg (5511,6 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 2980 kg (6569,8 lbs) |
| Maximale daklast | 100 kg (220,5 lbs) |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 480 kg (1058,2 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | 2200 kg (4850,2 lbs) |
| Bagageruimte | 484 liter (17,1 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | 1411 liter (49,8 cu-ft) |
| HMI-type | Schermfocus met hendels en beperkte knoppen |
| Head-up display | Optionele functie |
| Spraakbediening | Standaardfunctie |
| Gebarenbediening | Niet beschikbaar |
| Digitaal instrumentendisplay | Yes 9" |
| Infotainmentscherm | Yes 14,5" |
| In-car navigatie | Standaardfunctie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Standaardfunctie |
| Ondersteuning voor Android Auto | Standaardfunctie |
| Kaartprovider | |
| Online kaartupdates | Yes |
| Real-time verkeer | Yes |
| Routeplanning met laadplanning | Yes |
| Satellietbeeldkaart | Yes |
| spraakgestuurd | Yes |
| spraakgeleiding | Yes |
| LED-matrixkoplampen | Optionele functie |
| Automatisch dimmende koplampen | Standaardfunctie |
| Bochtverlichting | Unknown |
| Draaibare koplampen | Niet beschikbaar |
| Koplampsproeiers | Unknown |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Standaardfunctie |
| Automatische noodstuurfunctie | Niet beschikbaar |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Standaardfunctie |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Standaardfunctie |
| Slaperigheidswaarschuwing | Standaardfunctie |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Standaardfunctie |
| Uitstapwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Frontale botsingswaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookassistent | Standaardfunctie |
| Nachtzichtsysteem | Niet beschikbaar |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Optionele functie |
| Ultrasoonsensoren |
|
| Camera's |
|
| Radar sensoren |
|
| LiDAR-sensoren | |
| Bruto batterijcapaciteit | 111 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 107 kWh |
| Kathodematerialen | NMC811 |
| Nominale spanning | 375 V |
| Batterijgewicht | 665 kg (1466,1 lbs) |
| Packconfiguratie | 102s2p |
| Batterijtype | Cell-to-Module |
| Batterijchemie | NMC811 |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 250 kW |
| Laadtijd 0–100% | 1 h 1 m 47 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 103,9 kW |
| Laadtijd 10–100% | 58 m 46 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 98,3 kW |
| Laadtijd 10–80% | 34 m 7 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 131,7 kW |
| Laadtijd 10–90% | 44 m 0 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 116,7 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Standaardfunctie |
| Handmatige batterijverwarming | Niet beschikbaar |
| Interieurcategorie | Minimalistisch |
| Interieurkwaliteit | Premium |
| Ontwerp middenconsole | Drijvende console |
| Interieurontwerp |
Black
Interieurkleuren:
Zwart
Black & Beige
Interieurkleuren:
Zwart
|
| Opbergruimte |
|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| opties voor voorstoelen | 1 |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | 10 |
| Zitdiepteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Zithoogteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaard elektrische functie |
| Hoekverstelling zitkussen | Standaard elektrische functie |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Verstelbare dijsteun | Standaardfunctie |
| Memory | Standaardfunctie |
| Elektrische lendesteunverstelling | Standaard elektrische functie |
| Stoelventilatie | Standaardfunctie |
| Massagefunctie | Optionele functie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Niet beschikbaar |
| Stoelverwarming | Standaardfunctie, buitenste stoelen |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Inklapbare stoelen | Standaardfunctie |
| Lakkleuren | 6 |
| Velgopties | 2 |
| Velggrootte (voor/achter) |
265/40R22 / 295/40R22 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 1 |
| Klimaatzones | 3-zone:LeftFirstRow RightFirstRow SecondRow |
| voorklimatisering | Standaardfunctie |
| Huisdierenmodus | Niet beschikbaar |
| Campingmodus | Niet beschikbaar |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Standaardfunctie |
| Keyless go | Standaardfunctie |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Standaardfunctie |
| Alarmsysteem | Niet beschikbaar |
| Dashcam | Niet beschikbaar |
| Parkeersurveillance | Niet beschikbaar |
| Appnaam | Polestar |
| Laaddoel wijzigen | Yes |
| Autolocatie bekijken | Yes |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Yes |
| Ramen openen/sluiten | Unknown |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | No |
| Laden plannen | Unknown |
| Rijgeschiedenis bekijken | Yes |
| Claxon/lichten activeren | Yes |