| Model |
|
|---|---|
| Cena początkowa | Unknown |
| Typ nadwozia | SUV |
| Premiera światowa | środa, 17 marca 2021 |
| Początek dostaw | grudzień 2021 |
| Status modelu | Wycofany |
| Zasięg WLTP | 425-372 km (264-231 mile) |
| Zużycie WLTP | 16,71-19,09 kWh/100km (3,7-3,3 mi/kWh ) |
| Zużycie WLTP z uwzględnieniem strat ładowania | 19,3-22,5 kWh/100km (3,2-2,8 mi/kWh ) |
| Zasięg EPA | |
| Zużycie EPA | |
| Zasięg CLTC wersji podstawowej | |
| Zużycie 90kmh/56mph w idealnych warunkach | 16,5 kWh/100km(3,8 mi/kWh ) |
| Zasięg 90kmh/56mph w idealnych warunkach. | 430 km (267 mile) |
| Zużycie 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 19,5 kWh/100km(3,2 mi/kWh ) |
| Zasięg 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 364 km (226 mile) |
| Zużycie 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 22,5 kWh/100km(2,8 mi/kWh ) |
| Zasięg 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 316 km (196 mile) |
| Prędkość maksymalna | 200 km/h (124 mph) |
| Moc szczytowa | 240 kW (326,3 hp / 321,8 bhp) |
| Elektryczny moment obrotowy | 630 nm (464,9 ft-lb) |
| 0-100 km/h (0-62 mph) | 6,1 s |
| Rodzaj napędu | AWD |
| Konfiguracja silników | Jeden silnik na przedniej osi i jeden silnik na tylnej osi |
| Technologia silnika | WRSM |
| Typ przednich hamulców | Tarcza z nieruchomym zaciskiem (4 tłoki) |
| Typ tylnych hamulców | Tarcza z pływającym zaciskiem (1 tłoki) |
| Średnica przedniej tarczy | 348 mm (13,70") |
| Średnica tylnej tarczy | 330 mm (12,99") |
| Typ przednich tarcz hamulcowych | Żeliwne |
| Typ tylnych tarcz | Żeliwne |
| Hamulce mieszane (rekuperacja pedałem hamulca) | |
| Lift-up-regen (jazda na jeden pedał) | |
| Tryby zatrzymywania Lift-up-regen | Tryb Hold lub Roll |
| Poziomy Lift-up-regen | High / Moderate / Low |
| Tryb żeglowania | |
| Adaptacyjna rekuperacja w trybie żeglowania | |
| Liczba opcji zawieszenia | 2 (Standard / Adaptive Air Suspension) |
| Typ przedniego zawieszenia | Podwójne wahacze / Podwójne wahacze |
| Typ tylnego zawieszenia | Zawieszenie wielowahaczowe / Zawieszenie wielowahaczowe |
| Typ przednich sprężyn | Sprężyna śrubowa / Sprężyna pneumatyczna |
| Typ tylnych sprężyn | Sprężyna śrubowa / Sprężyna pneumatyczna |
| Adaptacyjne tłumienie przednie | Funkcja standardowa |
| Adaptacyjne tłumienie tylne | Funkcja standardowa |
| Regulacja wysokości przedniego zawieszenia | Unknown |
| Regulacja wysokości tylnego zawieszenia | Unknown |
| Prześwit | 202 mm (7,95") / 193 - 223 mm (7,60" - 8,78") |
| Długość | 4953 mm (195,0") |
| Wysokość | 1696 mm (66,8") |
| Szerokość bez lusterek | 1967 mm (77,4") |
| Szerokość z lusterkami | 2230 mm (87,8") |
| Współczynnik oporu powietrza / Powierzchnia czołowa | 0,25 / 2,82 m² (30,4 sq ft) |
| Rozstaw osi | 3000 mm (118,1") |
| Promień skrętu | 13 metr (511,8") |
| Masa własna | 2365 kg (5213,9 lbs) |
| Maksymalna masa (dopuszczalna masa całkowita) | 3010 kg (6635,9 lbs) |
| Maksymalne obciążenie dachu | 75 kg (165,3 lbs) |
| Maksymalne obciążenie wraz z masą kierowcy | 645 kg (1422,0 lbs) |
| Maksymalna masa przyczepy z hamulcem | 2500 kg (5511,6 lbs) |
| Pojemność bagażnika | 500 litr (17,7 cu-ft) |
| Pojemność bagażnika po złożeniu siedzeń drugiego rzędu | 1750 litr (61,8 cu-ft) |
| Typ HMI | Skupienie ekranu z dźwigniami i przyciskami |
| Wyświetlacz head-up | Funkcja opcjonalna |
| Sterowanie głosowe | Funkcja standardowa |
| Sterowanie gestami | Funkcja standardowa |
| Cyfrowy zestaw wskaźników | Yes 12,3" |
| Ekran infotainmentu | Yes 14,9" |
| Nawigacja w pojeździe | Funkcja standardowa |
| Obsługa Apple CarPlay | Funkcja standardowa |
| Obsługa Android Auto | Funkcja standardowa |
| Dostawca map | HERE Technologies |
| Aktualizacje map online | Yes |
| Ruch drogowy w czasie rzeczywistym | Yes |
| Planowanie trasy z uwzględnieniem ładowania | Yes |
| Mapa satelitarna | Unknown |
| sterowany głosem | Yes |
| prowadzenie głosowe | Yes |
| Reflektory LED matrycowe | Funkcja opcjonalna |
| Automatyczne ściemnianie reflektorów | Funkcja standardowa |
| Światła doświetlające zakręty | Unknown |
| Reflektory skrętne | Niedostępne |
| Spryskiwacze reflektorów | Niedostępne |
| ABS (układ przeciwblokujący) | Funkcja standardowa |
| Automatyczne hamowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Automatyczne sterowanie awaryjne | Funkcja opcjonalna |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym (CTA) | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu (RCTA) | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o senności | Funkcja standardowa |
| ESC/ESP (kontrola stabilności) | Funkcja standardowa |
| Monitorowanie martwego pola | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie przy wysiadaniu | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie przed kolizją czołową | Funkcja opcjonalna |
| Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa | Funkcja standardowa |
| Asystent utrzymania pasa ruchu | Funkcja standardowa |
| Noktowizja | Niedostępne |
| Asystent centrowania pasa (LCA) / Autosteer | Funkcja opcjonalna |
| Czujniki ultradźwiękowe |
|
| Kamery |
|
| Czujniki radarowe |
|
| Czujniki LiDAR | Brak danych |
| Pojemność akumulatora brutto | 76,6 kWh |
| Pojemność akumulatora netto | 71 kWh |
| Materiały katodowe | NMC |
| Napięcie znamionowe | 330 V |
| Masa akumulatora | |
| Konfiguracja pakietu akumulatorów | |
| Rodzaj akumulatora | Cell to Module |
| Chemia akumulatora | NMC |
| Krzywa ładowania (kliknij, aby powiększyć) |
|
| Maksymalna moc ładowania DC | 148 kW |
| Czas ładowania 0-100% | 1 h 2 m 44 s |
| Średnia szybkość ładowania 0-100% | 67,9 kW |
| Czas ładowania 10-100% | 59 m 10 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-100% | 64,8 kW |
| Czas ładowania 10-80% | 35 m 7 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-80% | 84,9 kW |
| Czas ładowania 10-90% | 45 m 36 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-90% | 74,7 kW |
| Wstępne ogrzewanie akumulatora podczas nawigacji do stacji ładowania | Funkcja standardowa |
| Ręczne ogrzewanie akumulatora | Niedostępne |
| Kategoria wnętrza | Funkcjonalny |
| Jakość wnętrza | Premium |
| Projekt konsoli | Unosząca się konsola |
| Projekt wnętrza |
Atelier Mokka
Kolory wnętrza:
Brązowy
Atelier Oyster
Kolory wnętrza:
Beżowy
Czarny
Atelier Black
Kolory wnętrza:
Czarny
Atelier Stonegray
Kolory wnętrza:
Szary
Czarny
Suite Castanea
Kolory wnętrza:
Czerwony
Czarny
Suite Amido
Kolory wnętrza:
Czarny
M Sport interior design Black/Atlas Grey
Kolory wnętrza:
Czarny
|
| Przechowywanie |
|
| Liczba miejsc | 5 |
| Opcje przednich foteli | 1 |
| Liczba sposobów regulacji (w tym opcje) | 8 (10) |
| Regulacja głębokości siedzenia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja wysokości siedzenia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja kąta oparcia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja kąta siedziska | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulowany na wysokość zagłówek | Niedostępne |
| Regulowany na długość zagłówek | Niedostępne |
| Regulacja podparcia ud | Niedostępne |
| Pamięć | Funkcja opcjonalna |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Funkcja opcjonalna |
| Wentylacja siedzeń | Funkcja opcjonalna |
| Funkcja masażu | Funkcja opcjonalna |
| Regulacja kąta oparcia | Niedostępne |
| Ogrzewanie siedzeń | Opcjonalna funkcja, fotele zewnętrzne |
| Wentylacja siedzeń | Niedostępne |
| Funkcja masażu | Niedostępne |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Niedostępne |
| Składane fotele | Funkcja standardowa |
| Kolory lakieru | 7 |
| Opcje felg | 5 |
| Rozmiar felg (front/rear) |
255/55R20 / 255/55R20 255/50R21 / 255/50R21 275/40R22 / 275/40R22 |
| Dostępne systemy klimatyzacji | 2 (standard, comfort) |
| Strefy klimatyzacji | standard:LeftFirstRow RightFirstRow/comfort:LeftFirstRow RightFirstRow LeftSecondRow RightSecondRow |
| wstępne przygotowanie klimatyzacji | Funkcja standardowa |
| Tryb dla zwierząt | Niedostępne |
| Tryb kempingowy | Niedostępne |
| Poduszki powietrzne |
|
| Pasy bezpieczeństwa |
|
| Dostęp bezkluczykowy | Funkcja opcjonalna |
| Uruchamianie bezkluczykowe | Funkcja standardowa |
| Użyj telefonu jako klucza | Funkcja standardowa |
| System alarmowy | Funkcja standardowa |
| Kamera samochodowa | Niedostępne |
| Nadzór parkowania | Niedostępne |
| Nazwa aplikacji | My BMW |
| Zmień cel ładowania | Yes |
| Zobacz lokalizację samochodu | Yes |
| Zablokuj/odblokuj samochód | Yes |
| Otwórz/zamknij szyby | Yes |
| Wstępne przygotowanie | Yes |
| Zdalne parkowanie | Yes |
| Harmonogram ładowania | Yes |
| Zobacz historię jazdy | Yes |
| Aktywuj klakson/światła | Yes |