| Model |
|
|---|---|
| Startprijs | Unknown |
| Carrosserietype | SUV |
| wereldpremière | woensdag 17 maart 2021 |
| start leveringen | december 2021 |
| Modelstatus | Gestopt |
| WLTP-actieradius | 425-372 km (264-231 mijlen) |
| WLTP-verbruik | 16,71-19,09 kWh/100km (3,7-3,3 mi/kWh ) |
| WLTP-verbruik met laadverlies | 19,3-22,5 kWh/100km (3,2-2,8 mi/kWh ) |
| EPA-actieradius | |
| EPA-verbruik | |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 16,5 kWh/100km(3,8 mi/kWh ) |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 430 km (267 mijlen) |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | 19,5 kWh/100km(3,2 mi/kWh ) |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | 364 km (226 mijlen) |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 22,5 kWh/100km(2,8 mi/kWh ) |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 316 km (196 mijlen) |
| Topsnelheid | 200 kph (124 mph) |
| Piekvermogen | 240 kW (326,3 hp / 321,8 bhp) |
| Elektrisch koppel | 630 nm (464,9 ft-lb) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 6,1 s |
| Type aandrijving | AWD |
| Motorconfiguratie | Één motor op vooras en één motor op achteras |
| Motortechnologie | WRSM |
| Type voorrem | Schijfrem met vaste klauw (4 zuigers) |
| Type achterrem | Schijfrem met zwevende klauw (1 zuigers) |
| Diameter voorremschijf | 348 mm (13,70") |
| Diameter achterremschijf | 330 mm (12,99") |
| Type voorremschijf | Gietijzer |
| Type achterremschijf | Gietijzer |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | Hold of Roll |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | High / Moderate / Low |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 2 (Standard / Adaptive Air Suspension) |
| Type ophanging voor | Dubbele draagarm / Dubbele draagarm |
| Type ophanging achter | Multi-link / Multi-link |
| Type voorveer | Spoelveer / Luchtveer |
| Type achterveer | Spoelveer / Luchtveer |
| Adaptieve demping voor | Standaardfunctie |
| Adaptieve demping achter | Standaardfunctie |
| Verstelbare hoogte voor | Unknown |
| Verstelbare hoogte achter | Unknown |
| Bodemvrijheid | 202 mm (7,95") / 193 - 223 mm (7,60" - 8,78") |
| Lengte | 4953 mm (195,0") |
| Hoogte | 1696 mm (66,8") |
| Breedte zonder spiegels | 1967 mm (77,4") |
| Breedte met spiegels | 2230 mm (87,8") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | 0,25 / 2,82 m² (30,4 sq ft) |
| Wielbasis | 3000 mm (118,1") |
| Draaicirkel | 13 meter (511,8") |
| Ledig gewicht | 2365 kg (5213,9 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 3010 kg (6635,9 lbs) |
| Maximale daklast | 75 kg (165,3 lbs) |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 645 kg (1422,0 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | 2500 kg (5511,6 lbs) |
| Bagageruimte | 500 liter (17,7 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | 1750 liter (61,8 cu-ft) |
| HMI-type | Schermfocus met hendels en knoppen |
| Head-up display | Optionele functie |
| Spraakbediening | Standaardfunctie |
| Gebarenbediening | Standaardfunctie |
| Digitaal instrumentendisplay | Yes 12,3" |
| Infotainmentscherm | Yes 14,9" |
| In-car navigatie | Standaardfunctie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Standaardfunctie |
| Ondersteuning voor Android Auto | Standaardfunctie |
| Kaartprovider | HERE Technologies |
| Online kaartupdates | Yes |
| Real-time verkeer | Yes |
| Routeplanning met laadplanning | Yes |
| Satellietbeeldkaart | Unknown |
| spraakgestuurd | Yes |
| spraakgeleiding | Yes |
| LED-matrixkoplampen | Optionele functie |
| Automatisch dimmende koplampen | Standaardfunctie |
| Bochtverlichting | Unknown |
| Draaibare koplampen | Niet beschikbaar |
| Koplampsproeiers | Niet beschikbaar |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Standaardfunctie |
| Automatische noodstuurfunctie | Optionele functie |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Standaardfunctie |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Standaardfunctie |
| Slaperigheidswaarschuwing | Standaardfunctie |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Standaardfunctie |
| Uitstapwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Frontale botsingswaarschuwing | Optionele functie |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookassistent | Standaardfunctie |
| Nachtzichtsysteem | Niet beschikbaar |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Optionele functie |
| Ultrasoonsensoren |
|
| Camera's |
|
| Radar sensoren |
|
| LiDAR-sensoren | n.v.t. |
| Bruto batterijcapaciteit | 76,6 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 71 kWh |
| Kathodematerialen | NMC |
| Nominale spanning | 330 V |
| Batterijgewicht | |
| Packconfiguratie | |
| Batterijtype | Cell-to-Module |
| Batterijchemie | NMC |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 148 kW |
| Laadtijd 0–100% | 1 h 2 m 44 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 67,9 kW |
| Laadtijd 10–100% | 59 m 10 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 64,8 kW |
| Laadtijd 10–80% | 35 m 7 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 84,9 kW |
| Laadtijd 10–90% | 45 m 36 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 74,7 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Standaardfunctie |
| Handmatige batterijverwarming | Niet beschikbaar |
| Interieurcategorie | Functioneel |
| Interieurkwaliteit | Premium |
| Ontwerp middenconsole | Drijvende console |
| Interieurontwerp |
Atelier Mokka
Interieurkleuren:
Bruin
Atelier Oyster
Interieurkleuren:
Beige
Zwart
Atelier Black
Interieurkleuren:
Zwart
Atelier Stonegray
Interieurkleuren:
Grijs
Zwart
Suite Castanea
Interieurkleuren:
Rood
Zwart
Suite Amido
Interieurkleuren:
Zwart
M Sport interior design Black/Atlas Grey
Interieurkleuren:
Zwart
|
| Opbergruimte |
|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| opties voor voorstoelen | 1 |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | 8 (10) |
| Zitdiepteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Zithoogteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaard elektrische functie |
| Hoekverstelling zitkussen | Standaard elektrische functie |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Verstelbare dijsteun | Niet beschikbaar |
| Memory | Optionele functie |
| Elektrische lendesteunverstelling | Optionele functie |
| Stoelventilatie | Optionele functie |
| Massagefunctie | Optionele functie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Niet beschikbaar |
| Stoelverwarming | Optionele functie, buitenste stoelen |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Inklapbare stoelen | Standaardfunctie |
| Lakkleuren | 7 |
| Velgopties | 5 |
| Velggrootte (voor/achter) |
255/55R20 / 255/55R20 255/50R21 / 255/50R21 275/40R22 / 275/40R22 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 2 (standard, comfort) |
| Klimaatzones | standard:LeftFirstRow RightFirstRow/comfort:LeftFirstRow RightFirstRow LeftSecondRow RightSecondRow |
| voorklimatisering | Standaardfunctie |
| Huisdierenmodus | Niet beschikbaar |
| Campingmodus | Niet beschikbaar |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Optionele functie |
| Keyless go | Standaardfunctie |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Standaardfunctie |
| Alarmsysteem | Standaardfunctie |
| Dashcam | Niet beschikbaar |
| Parkeersurveillance | Niet beschikbaar |
| Appnaam | My BMW |
| Laaddoel wijzigen | Yes |
| Autolocatie bekijken | Yes |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Yes |
| Ramen openen/sluiten | Yes |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | Yes |
| Laden plannen | Yes |
| Rijgeschiedenis bekijken | Yes |
| Claxon/lichten activeren | Yes |