| Model |
|
|---|---|
| Startprijs | ~€67,300 (Duitsland) |
| Carrosserietype | SUV |
| wereldpremière | woensdag 11 augustus 2021 |
| start leveringen | oktober 2021 |
| Modelstatus | Gestopt |
| WLTP-actieradius | 461-453 km (286-282 mijlen) |
| WLTP-verbruik | 16,03-16,31 kWh/100km (3,9-3,8 mi/kWh ) |
| WLTP-verbruik met laadverlies | 18,4-18,9 kWh/100km (3,4-3,3 mi/kWh ) |
| EPA-actieradius | |
| EPA-verbruik | |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | 540 km (336 mijlen) |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 16,5 kWh/100km(3,8 mi/kWh ) |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 448 km (278 mijlen) |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | 20 kWh/100km(3,1 mi/kWh ) |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | 370 km (230 mijlen) |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 23 kWh/100km(2,7 mi/kWh ) |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 321 km (200 mijlen) |
| Topsnelheid | 180 kph (112 mph) |
| Piekvermogen | 210 kW (285,5 hp / 281,6 bhp) |
| Elektrisch koppel | 400 nm (295,2 ft-lb) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 6,8 s |
| Type aandrijving | RWD |
| Motorconfiguratie | Één motor achteras |
| Motortechnologie | |
| Type voorrem | Schijfrem met zwevende klauw (1 zuigers) |
| Type achterrem | Schijfrem met zwevende klauw (1 zuigers) |
| Diameter voorremschijf | 348 mm (13,70") |
| Diameter achterremschijf | 330 mm (12,99") |
| Type voorremschijf | Geventileerd gietijzer |
| Type achterremschijf | Geventileerd gietijzer |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | Hold of Roll |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | High / Medium / Low |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 2 (Standard / Adaptive M Suspension) |
| Type ophanging voor | Double-joint veerpoot / Double-joint veerpoot |
| Type ophanging achter | Multi-link / Multi-link |
| Type voorveer | Spoelveer / Spoelveer |
| Type achterveer | Spoelveer / Spoelveer |
| Adaptieve demping voor | Standaardfunctie |
| Adaptieve demping achter | Standaardfunctie |
| Verstelbare hoogte voor | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte achter | Niet beschikbaar |
| Bodemvrijheid | 179 mm (7,05") / 179 mm (7,05") |
| Lengte | 4734 mm (186,4") |
| Hoogte | 1668 mm (65,7") |
| Breedte zonder spiegels | 1891 mm (74,4") |
| Breedte met spiegels | 2138 mm (84,2") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | 0,29 / 2,65 m² (28,5 sq ft) |
| Wielbasis | 2864 mm (112,8") |
| Draaicirkel | 12,1 meter (476,4") |
| Ledig gewicht | 2185 kg (4817,1 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 2725 kg (6007,6 lbs) |
| Maximale daklast | 100 kg (220,5 lbs) |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 540 kg (1190,5 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | 750 kg (1653,5 lbs) |
| Bagageruimte | 510 liter (18,0 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | 1560 liter (55,1 cu-ft) |
| HMI-type | Schermfocus met hendels en knoppen |
| Head-up display | Optionele functie |
| Spraakbediening | Standaardfunctie |
| Gebarenbediening | Niet beschikbaar |
| Digitaal instrumentendisplay | Yes 12" |
| Infotainmentscherm | Yes 12,3" |
| In-car navigatie | Standaardfunctie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Standaardfunctie |
| Ondersteuning voor Android Auto | Standaardfunctie |
| Kaartprovider | Here Technologies |
| Online kaartupdates | Yes |
| Real-time verkeer | Yes |
| Routeplanning met laadplanning | No |
| Satellietbeeldkaart | No |
| spraakgestuurd | Yes |
| spraakgeleiding | Yes |
| LED-matrixkoplampen | Optionele functie |
| Automatisch dimmende koplampen | Standaardfunctie |
| Bochtverlichting | Unknown |
| Draaibare koplampen | Niet beschikbaar |
| Koplampsproeiers | Niet beschikbaar |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Standaardfunctie |
| Automatische noodstuurfunctie | Optionele functie |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Niet beschikbaar |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Optionele functie |
| Slaperigheidswaarschuwing | Standaardfunctie |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Optionele functie |
| Uitstapwaarschuwing | Niet beschikbaar |
| Frontale botsingswaarschuwing | Optionele functie |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookassistent | Standaardfunctie |
| Nachtzichtsysteem | Niet beschikbaar |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Standaardfunctie |
| Ultrasoonsensoren |
|
| Camera's |
|
| Radar sensoren |
|
| LiDAR-sensoren | n.v.t. |
| Bruto batterijcapaciteit | 80 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 73,9 kWh |
| Kathodematerialen | NMC |
| Nominale spanning | 345 V |
| Batterijgewicht | 518 kg (1142,0 lbs) |
| Packconfiguratie | 94s2p |
| Batterijtype | Cell-to-Module |
| Batterijchemie | NMC |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 150 kW |
| Laadtijd 0–100% | 1 h 1 m 44 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 71,8 kW |
| Laadtijd 10–100% | 58 m 15 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 68,5 kW |
| Laadtijd 10–80% | 30 m 50 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 100,7 kW |
| Laadtijd 10–90% | 41 m 7 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 86,3 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Niet beschikbaar |
| Handmatige batterijverwarming | Niet beschikbaar |
| Interieurcategorie | Rijdergericht |
| Interieurkwaliteit | Hoge kwaliteit |
| Ontwerp middenconsole | Traditionele middenconsole |
| Interieurontwerp |
Black
Interieurkleuren:
Zwart
|
| Opbergruimte |
|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| opties voor voorstoelen | 1 |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | 8 (10) |
| Zitdiepteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Zithoogteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaard elektrische functie |
| Hoekverstelling zitkussen | Standaard elektrische functie |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Verstelbare dijsteun | Niet beschikbaar |
| Memory | Optionele functie |
| Elektrische lendesteunverstelling | Onbekend |
| Stoelventilatie | Optionele functie |
| Massagefunctie | Optionele functie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaardfunctie |
| Stoelverwarming | Onbekend |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Inklapbare stoelen | Standaardfunctie |
| Lakkleuren | 6 |
| Velgopties | 2 |
| Velggrootte (voor/achter) |
245/50R19 / 245/50R19 245/45R20 / 275/40R20 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 1 |
| Klimaatzones | standard:LeftFirstRow RightFirstRow SecondRow |
| voorklimatisering | Standaardfunctie |
| Huisdierenmodus | Niet beschikbaar |
| Campingmodus | Niet beschikbaar |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Optionele functie |
| Keyless go | Standaardfunctie |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Niet beschikbaar |
| Alarmsysteem | Standaardfunctie |
| Dashcam | Niet beschikbaar |
| Parkeersurveillance | Niet beschikbaar |
| Appnaam | My BMW |
| Laaddoel wijzigen | Yes |
| Autolocatie bekijken | Yes |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Yes |
| Ramen openen/sluiten | Yes |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | Yes |
| Laden plannen | Yes |
| Rijgeschiedenis bekijken | Yes |
| Claxon/lichten activeren | Yes |