| Model | BYD Seal 07 EV MY2026 |
|---|---|
| Startprijs | ~€24,617 (China) |
| Carrosserietype | Sedan |
| wereldpremière | donderdag 5 maart 2026 |
| start leveringen | maart 2026 |
| Modelstatus | In productie |
| WLTP-actieradius | |
| WLTP-verbruik | |
| WLTP-verbruik met laadverlies | |
| EPA-actieradius | |
| EPA-verbruik | |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | 705 km (438 mijlen) |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | |
| Topsnelheid | 200 kph (124 mph) |
| Piekvermogen | 240 kW (326,3 hp / 321,8 bhp) |
| Elektrisch koppel | 380 nm (280,4 ft-lb) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 6,5 s |
| Type aandrijving | RWD |
| Motorconfiguratie | Één motor achteras |
| Motortechnologie | |
| Type voorrem | Schijfrem met vaste klauw |
| Type achterrem | Schijfrem met zwevende klauw |
| Diameter voorremschijf | |
| Diameter achterremschijf | |
| Type voorremschijf | Gietijzer |
| Type achterremschijf | Gietijzer |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | creep-modus |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | Normal / High |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 1 () |
| Type ophanging voor | Dubbele draagarm |
| Type ophanging achter | Multi-link |
| Type voorveer | Spoelveer |
| Type achterveer | Spoelveer |
| Adaptieve demping voor | Standaardfunctie |
| Adaptieve demping achter | Standaardfunctie |
| Verstelbare hoogte voor | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte achter | Niet beschikbaar |
| Bodemvrijheid | 150 mm (5,91") |
| Lengte | 4995 mm (196,7") |
| Hoogte | 1495 mm (58,9") |
| Breedte zonder spiegels | 1910 mm (75,2") |
| Breedte met spiegels | 2090 mm (82,3") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | 0,219 / Unknown |
| Wielbasis | 2900 mm (114,2") |
| Draaicirkel | 11,4 meter (448,8") |
| Ledig gewicht | 1940 kg (4277,0 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 2501 kg (5513,8 lbs) |
| Maximale daklast | 0 kg (0,0 lbs) |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 561 kg (1236,8 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | n.v.t. |
| Bagageruimte | 402 liter (14,2 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | |
| HMI-type | Schermfocus met hendels en beperkte knoppen |
| Head-up display | Standaardfunctie |
| Spraakbediening | Standaardfunctie |
| Gebarenbediening | Niet beschikbaar |
| Digitaal instrumentendisplay | Yes 10,25" |
| Infotainmentscherm | Yes 15,6" |
| In-car navigatie | Standaardfunctie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Standaardfunctie |
| Ondersteuning voor Android Auto | Standaardfunctie |
| Kaartprovider | |
| Online kaartupdates | Unknown |
| Real-time verkeer | Unknown |
| Routeplanning met laadplanning | Unknown |
| Satellietbeeldkaart | Unknown |
| spraakgestuurd | Unknown |
| spraakgeleiding | Unknown |
| LED-matrixkoplampen | Niet beschikbaar |
| Automatisch dimmende koplampen | Niet beschikbaar |
| Bochtverlichting | Niet beschikbaar |
| Draaibare koplampen | Niet beschikbaar |
| Koplampsproeiers | Niet beschikbaar |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Standaardfunctie |
| Automatische noodstuurfunctie | Optionele functie |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Optionele functie |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Standaardfunctie |
| Slaperigheidswaarschuwing | Standaardfunctie |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Standaardfunctie |
| Uitstapwaarschuwing | Niet beschikbaar |
| Frontale botsingswaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookassistent | Standaardfunctie |
| Nachtzichtsysteem | Niet beschikbaar |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Niet beschikbaar |
| Ultrasoonsensoren | — |
| Camera's | — |
| Radar sensoren | — |
| LiDAR-sensoren | — |
| nl Sensors.Processors | — |
| Bruto batterijcapaciteit | 69,07 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 66 kWh |
| Kathodematerialen | LFP |
| Nominale spanning | 400 V |
| Batterijgewicht | 480 kg (1058,2 lbs) |
| Packconfiguratie | — |
| Batterijtype | Prismatisch |
| Batterijchemie | LFP |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 240 kW |
| Laadtijd 0–100% | 37 m 2 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 106,9 kW |
| Laadtijd 10–100% | 34 m 7 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 104,4 kW |
| Laadtijd 10–80% | 14 m 13 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 194,8 kW |
| Laadtijd 10–90% | 18 m 12 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 174,0 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Niet beschikbaar |
| Handmatige batterijverwarming | Niet beschikbaar |
| Interieurcategorie | — |
| Interieurkwaliteit | nl Interior.Quality.NotSet |
| Ontwerp middenconsole | — |
| Interieurontwerp | |
| Opbergruimte | n.v.t. |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| opties voor voorstoelen | 1 |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | 6 |
| Zitdiepteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Zithoogteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaard elektrische functie |
| Hoekverstelling zitkussen | Onbekend |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Verstelbare dijsteun | Niet beschikbaar |
| Memory | Standaard bestuurder, niet beschikbaar voor passagier |
| Elektrische lendesteunverstelling | Standaard elektrische functie |
| Stoelventilatie | Standaardfunctie |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Rugleuninghellingsverstelling | Onbekend |
| Stoelverwarming | Niet beschikbaar |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Inklapbare stoelen | Niet beschikbaar |
| Lakkleuren | 6 |
| Velgopties | 1 |
| Velggrootte (voor/achter) |
265/40R22 / 265/40R22 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 1 |
| Klimaatzones | 2-zone:LeftFirstRow RightFirstRow |
| voorklimatisering | Standaardfunctie |
| Huisdierenmodus | Unknown |
| Campingmodus | Unknown |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Standaardfunctie |
| Keyless go | Standaardfunctie |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Unknown |
| Alarmsysteem | Unknown |
| Dashcam | Unknown |
| Parkeersurveillance | Unknown |
| Appnaam | BYD App |
| Laaddoel wijzigen | Unknown |
| Autolocatie bekijken | Yes |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Yes |
| Ramen openen/sluiten | Unknown |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | Unknown |
| Laden plannen | Unknown |
| Rijgeschiedenis bekijken | Unknown |
| Claxon/lichten activeren | Unknown |