| Model |
|
|---|---|
| Startprijs | Unknown |
| Carrosserietype | Sedan |
| wereldpremière | woensdag 20 mei 2026 |
| start leveringen | december 2026 |
| Modelstatus | Aangekondigd |
| WLTP-actieradius | 700-597 km (435-371 mijlen) |
| WLTP-verbruik | 15,14-17,76 kWh/100km (4,1-3,5 mi/kWh ) |
| WLTP-verbruik met laadverlies | |
| EPA-actieradius | |
| EPA-verbruik | |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | |
| Topsnelheid | 300 kph (186 mph) |
| Piekvermogen | 375 kW (509,9 hp / 502,9 bhp) (600 kW (815,8 hp / 804,6 bhp) met boost) |
| Elektrisch koppel | 1800 nm (1328,4 ft-lb) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 2,8 s |
| Type aandrijving | AWD |
| Motorconfiguratie | Één motor op vooras en twee motoren op achteras |
| Motortechnologie | AFPM |
| Type voorrem | Schijfrem met vaste klauw |
| Type achterrem | Schijfrem met vaste klauw |
| Diameter voorremschijf | |
| Diameter achterremschijf | |
| Type voorremschijf | Keramisch |
| Type achterremschijf | Geventileerd gietijzer |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | roll-modus |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | D / D1 / D2 / D3 |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 1 (AMG ACTIVE RIDE CONTROL) |
| Type ophanging voor | Multi-link |
| Type ophanging achter | Multi-link |
| Type voorveer | Luchtveer |
| Type achterveer | Luchtveer |
| Adaptieve demping voor | Standaardfunctie |
| Adaptieve demping achter | Standaardfunctie |
| Verstelbare hoogte voor | Standaardfunctie |
| Verstelbare hoogte achter | Standaardfunctie |
| Bodemvrijheid | mm (") |
| Lengte | 5094 mm (200,6") |
| Hoogte | 1411 mm (55,6") |
| Breedte zonder spiegels | 1959 mm (77,1") |
| Breedte met spiegels | mm (") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | 0,22 / 2,44 m² (26,3 sq ft) |
| Wielbasis | 3040 mm (119,7") |
| Draaicirkel | Unknown |
| Ledig gewicht | 2460 kg (5423,4 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | kg ( lbs) |
| Maximale daklast | |
| Maximale belading inclusief bestuurder | |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | n.v.t. |
| Bagageruimte | 507 liter (17,9 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | |
| HMI-type | Schermfocus met hendels en beperkte knoppen |
| Head-up display | Optionele functie |
| Spraakbediening | Standaardfunctie |
| Gebarenbediening | Niet beschikbaar |
| Digitaal instrumentendisplay | No |
| Infotainmentscherm | No |
| In-car navigatie | Standaardfunctie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Standaardfunctie |
| Ondersteuning voor Android Auto | Standaardfunctie |
| Kaartprovider | HERE |
| Online kaartupdates | Yes |
| Real-time verkeer | Yes |
| Routeplanning met laadplanning | Yes |
| Satellietbeeldkaart | Yes |
| spraakgestuurd | Yes |
| spraakgeleiding | Yes |
| LED-matrixkoplampen | Standaardfunctie |
| Automatisch dimmende koplampen | Standaardfunctie |
| Bochtverlichting | Standaardfunctie |
| Draaibare koplampen | Standaardfunctie |
| Koplampsproeiers | Standaardfunctie |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Unknown |
| Automatische noodremming | Standaardfunctie |
| Automatische noodstuurfunctie | Unknown |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Unknown |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Standaardfunctie |
| Slaperigheidswaarschuwing | Unknown |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Unknown |
| Uitstapwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Frontale botsingswaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookassistent | Unknown |
| Nachtzichtsysteem | Unknown |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Standaardfunctie |
| Ultrasoonsensoren |
|
| Camera's |
|
| Radar sensoren |
|
| LiDAR-sensoren | — |
| nl Sensors.Processors | — |
| Bruto batterijcapaciteit | 114 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 106 kWh |
| Kathodematerialen | NCMA |
| Nominale spanning | 800 V |
| Batterijgewicht | — |
| Packconfiguratie | — |
| Batterijtype | Cilindrisch |
| Batterijchemie | NCMA |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 600 kW |
| Laadtijd 0–100% | 35 m 14 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 180,5 kW |
| Laadtijd 10–100% | 33 m 38 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 170,1 kW |
| Laadtijd 10–80% | 12 m 47 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 348,2 kW |
| Laadtijd 10–90% | 18 m 13 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 279,2 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Standaardfunctie |
| Handmatige batterijverwarming | Standaardfunctie |
| Interieurcategorie | — |
| Interieurkwaliteit | nl Interior.Quality.NotSet |
| Ontwerp middenconsole | — |
| Interieurontwerp |
Interieurkleuren:
nl common.color.NotSet
|
| Opbergruimte | n.v.t. |
| Aantal zitplaatsen | |
| opties voor voorstoelen | 1 |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | N/A |
| Zitdiepteverstelling | Onbekend |
| Zithoogteverstelling | Onbekend |
| Rugleuninghellingsverstelling | Onbekend |
| Hoekverstelling zitkussen | Onbekend |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Onbekend |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Onbekend |
| Verstelbare dijsteun | Onbekend |
| Memory | Onbekend |
| Elektrische lendesteunverstelling | Onbekend |
| Stoelventilatie | Onbekend |
| Massagefunctie | Onbekend |
| Rugleuninghellingsverstelling | Onbekend |
| Stoelverwarming | Onbekend |
| Stoelventilatie | Onbekend |
| Massagefunctie | Onbekend |
| Elektrische lendesteunverstelling | Onbekend |
| Inklapbare stoelen | Onbekend |
| Lakkleuren | 1 |
| Velgopties | 1 |
| Velggrootte (voor/achter) |
R / R |
| Beschikbare klimaatsystemen | 1 |
| Klimaatzones | |
| voorklimatisering | Unknown |
| Huisdierenmodus | Unknown |
| Campingmodus | Unknown |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Standaardfunctie |
| Keyless go | Standaardfunctie |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Standaardfunctie |
| Alarmsysteem | Standaardfunctie |
| Dashcam | Optionele functie |
| Parkeersurveillance | Optionele functie |
| Appnaam | Mercedes me |
| Laaddoel wijzigen | Yes |
| Autolocatie bekijken | Yes |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Yes |
| Ramen openen/sluiten | Yes |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | Yes |
| Laden plannen | Yes |
| Rijgeschiedenis bekijken | Yes |
| Claxon/lichten activeren | Yes |