Audi e-tron 55 specyfikacje
EVKX.net udostępnia pełne specyfikacje dla Audi e-tron 55.
SUV · AWD · 5 seats · 400V architecture
Performance & Drivetrain
Osiągi
Przyspieszenie, prędkość maksymalna i specyfikacje mocy
|
Specyfikacja
|
Wartość
|
|---|---|
| Moc szczytowa | 265 kW (360 hp / 355 bhp) |
| Moc szczytowa w trybie Boost | 300 kW (408 hp / 402 bhp) |
| Elektryczny moment obrotowy | 561 Nm (414 lb-ft) |
| Elektryczny moment obrotowy z doładowaniem | 664 Nm (490 lb-ft) |
| Prędkość maksymalna | 200 km/h (124 mph) |
| 0-100 km/h (0-62 mph) | 6,6 s |
| 0-100 km/h (0-62 mph) z doładowaniem | 5,7 s |
Moc i moment obrotowy
Prędkość i przyspieszenie
Zawieszenie
Model oferuje 2 wariantów zawieszenia
Adaptive Air Suspension
Adaptive Features
Height Adjustment
Ground Clearance
Component Types
Adaptive Air Suspension Sport
Adaptive Features
Height Adjustment
Ground Clearance
Component Types
Battery, Range & Charging
Akumulator i ładowanie
Specyfikacja akumulatora i możliwości ładowania
|
Specyfikacja
|
Wartość
|
|---|---|
|
95
kWh
|
|
|
86
kWh
|
|
|
150
kW
|
|
|
Liczba modułów
|
36 |
| 108s4p | |
|
396
V
|
|
|
Materiały katodowe
|
NMC |
Porty ładowania
Specyfikacje portów ładowania według regionu
|
Specyfikacja
|
Wartość
|
|---|---|
|
Specyfikacja
|
LeftFrontSide |
|
Typ portu ładowania (Europa)
|
CCS2
|
|
Typ portu ładowania Oceania (Australia, Nowa Zelandia ++)
|
CCS2
|
|
Specyfikacja
|
Wartość
|
|---|---|
|
Specyfikacja
|
RightFrontSide |
|
Typ portu ładowania (Europa)
|
Type2
|
Zasięg i zużycie
Szacunki zasięgu i dane dotyczące zużycia energii
|
Specyfikacja
|
Wartość
|
|---|---|
|
Zasięg WLTP wersji podstawowej
Learn more
|
441
km
|
|
Zużycie WLTP wersji podstawowej
Learn more
|
19,5
kWh/100km
|
|
Zużycie WLTP wersji podstawowej z uwzględnieniem strat ładowania
Learn more
|
22,2
kWh/100km
|
|
Zasięg WLTP wersji topowej
Learn more
|
369
km
|
|
Zużycie WLTP wersji topowej
Learn more
|
23,3
kWh/100km
|
|
Zużycie WLTP wersji topowej z uwzględnieniem strat ładowania
Learn more
|
26,1
kWh/100km
|
Dimensions, Cargo & Exterior
Wymiary
Podstawowe wymiary
Rozstaw osi i tor
Aerodynamika
Prześwit i promień skrętu
Ładowność i możliwości holowania
Specyfikacje masy, ładowności i holowania
|
Specyfikacja
|
Wartość
|
|---|---|
|
2520 kg (5556 lbs)
|
|
|
3170 kg (6989 lbs)
|
|
|
650 kg (1433 lbs)
|
|
|
75 kg (165 lbs)
|
|
|
660 litr (23 cu-ft)
|
|
|
1725 litr (61 cu-ft)
|
|
|
60 litr (2 cu-ft)
|
|
|
1800 kg (3968 lbs)
|
|
|
750 kg (1653 lbs)
|
|
|
Maksymalna masa kuli haka
|
80 kg (176 lbs)
|
Parametry masy
Ładowność
Dopuszczalna masa przyczepy
Nadwozie
Kolory lakieru
Interior, Controls & Infotainment
Wnętrze
Fotele przednie
standard
Seat Category
Basic Adjustments
Advanced Adjustments
Comfort Features
sport
Seat Category
Basic Adjustments
Advanced Adjustments
Comfort Features
s-line sport
Seat Category
Basic Adjustments
Advanced Adjustments
Comfort Features
s sport
Seat Category
Basic Adjustments
Advanced Adjustments
Comfort Features
multicontour
Seat Category
Basic Adjustments
Advanced Adjustments
Comfort Features
Fotele drugiego rzędu
Seat Category
Basic Adjustments
Advanced Adjustments
Comfort Features
Konsole środkowe
Środkowa konsola pierwszego rzędu
UI i sterowanie
Specyfikacja interfejsu użytkownika i sterowania
|
Specyfikacja
|
Wartość
|
|---|---|
| Wyświetlacz head-up | Tak, wyposażenie opcjonalne |
| Sterowanie głosowe | Tak, wyposażenie standardowe |
| Sterowanie gestami | Niedostępne |
| Obsługa Android Auto | Tak (Smartphone Interface), wyposażenie opcjonalne |
| Obsługa Apple CarPlay | Tak (Smartphone Interface), wyposażenie opcjonalne |
| Nawigacja w pojeździe | Tak (MMI Navigation plus), wyposażenie standardowe |
| Dostępne układy ekranu | 1 |
Sterowanie interfejsem
Integracja ze smartfonem
Infotainment
Audi Sound system
system audio
Bang & Olufsen Sound System
system audio
Driver Assistance
Wspomaganie kierowcy
Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i wspomagania jazdy
|
Specyfikacja
|
Wartość
|
|---|---|
| Tak (Audi Active Lane Assist), wyposażenie standardowe | |
| Tak (Audi Active Lane Assist), wyposażenie standardowe | |
| Tak, wyposażenie standardowe | |
| Tak, wyposażenie opcjonalne | |
| Tak, wyposażenie opcjonalne | |
| Tak (Cross traffic assist rear), wyposażenie opcjonalne | |
|
Asystent zjazdu ze wzniesienia
|
Tak, wyposażenie standardowe |
|
Asystent ruszania pod górę
|
Tak, wyposażenie standardowe |
| Tak, wyposażenie standardowe | |
| Tak (Audi Pre sense front), wyposażenie standardowe | |
|
Kontrola trakcji
|
Tak, wyposażenie standardowe |
|
Unikanie kolizji przy skręcie w lewo
|
Tak (Audi Turn Assist), wyposażenie opcjonalne |
| Tak (Audi Collision Avoidance Assist), wyposażenie opcjonalne | |
| Tak, wyposażenie standardowe | |
|
Ostrzeżenie o temperaturze
|
Tak, wyposażenie standardowe |
| Tak (Audi Collision Avoidance Assist), wyposażenie opcjonalne | |
| Tak (Audi Efficency Assist), wyposażenie standardowe | |
| Tak (Audi Collision Avoidance Assist), wyposażenie opcjonalne | |
| Tak (Audi Traffic Sign Recongition), wyposażenie opcjonalne | |
| Tak (Night Vision Assist), wyposażenie opcjonalne |
Czujniki i kamery
Czujniki pojazdu i systemy kamer
|
Specyfikacja
|
Wartość
|
|---|---|
|
|
|
|
|
|
| Brak danych | |
|
ADAS processors
|
Więcej informacji
Alternatywne modele
Na szybko rozwijającym się rynku pojazdów elektrycznych EVKX.net zidentyfikował kilka alternatyw dla Audi e-tron 55, które warto rozważyć w oparciu o cechy, specyfikacje i ceny.
BMW iX xDrive50
Porównaj te pojazdy
Najczęściej sprzedawane pojazdy elektryczne w Norwegia
marzec 2026 · Month