| Model |
|
|---|---|
| Cena początkowa | ~zł496,800 (USA) |
| Typ nadwozia | Sedan |
| Premiera światowa | poniedziałek, 17 kwietnia 2023 |
| Początek dostaw | listopad 2023 |
| Status modelu | W produkcji |
| Zasięg WLTP | 625-591 km (388-367 mile) |
| Zużycie WLTP | 16,27-17,21 kWh/100km (3,8-3,6 mi/kWh ) |
| Zużycie WLTP z uwzględnieniem strat ładowania | 18,4-19,6 kWh/100km (3,4-3,2 mi/kWh ) |
| Zasięg EPA | |
| Zużycie EPA | |
| Zasięg CLTC wersji podstawowej | |
| Zużycie 90kmh/56mph w idealnych warunkach | 18 kWh/100km(3,5 mi/kWh ) |
| Zasięg 90kmh/56mph w idealnych warunkach. | 565 km (351 mile) |
| Zużycie 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 22 kWh/100km(2,8 mi/kWh ) |
| Zasięg 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 462 km (287 mile) |
| Zużycie 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 25 kWh/100km(2,5 mi/kWh ) |
| Zasięg 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 407 km (253 mile) |
| Prędkość maksymalna | 240 km/h (149 mph) |
| Moc szczytowa | 400 kW (543,8 hp / 536,4 bhp) |
| Elektryczny moment obrotowy | 745 nm (549,8 ft-lb) |
| 0-100 km/h (0-62 mph) | 4,7 s |
| Rodzaj napędu | AWD |
| Konfiguracja silników | Jeden silnik na przedniej osi i jeden silnik na tylnej osi |
| Technologia silnika | WRSM |
| Typ przednich hamulców | Tarcza z nieruchomym zaciskiem (4 tłoki) |
| Typ tylnych hamulców | Tarcza z pływającym zaciskiem (1 tłoki) |
| Średnica przedniej tarczy | 348 mm (13,70") |
| Średnica tylnej tarczy | 345 mm (13,58") |
| Typ przednich tarcz hamulcowych | Wentylowane żeliwo |
| Typ tylnych tarcz | Wentylowane żeliwo |
| Hamulce mieszane (rekuperacja pedałem hamulca) | |
| Lift-up-regen (jazda na jeden pedał) | |
| Tryby zatrzymywania Lift-up-regen | Tryb Hold lub Roll |
| Poziomy Lift-up-regen | Low / Medium / High |
| Tryb żeglowania | |
| Adaptacyjna rekuperacja w trybie żeglowania | |
| Liczba opcji zawieszenia | 1 (Adaptive Air Suspension) |
| Typ przedniego zawieszenia | Podwójne wahacze |
| Typ tylnego zawieszenia | Zawieszenie wielowahaczowe |
| Typ przednich sprężyn | Sprężyna pneumatyczna |
| Typ tylnych sprężyn | Sprężyna pneumatyczna |
| Adaptacyjne tłumienie przednie | Funkcja standardowa |
| Adaptacyjne tłumienie tylne | Funkcja standardowa |
| Regulacja wysokości przedniego zawieszenia | Funkcja standardowa |
| Regulacja wysokości tylnego zawieszenia | Funkcja standardowa |
| Prześwit | 126 - 156 mm (4,96" - 6,14") |
| Długość | 5391 mm (212,2") |
| Wysokość | 1544 mm (60,8") |
| Szerokość bez lusterek | 1950 mm (76,8") |
| Szerokość z lusterkami | 2192 mm (86,3") |
| Współczynnik oporu powietrza / Powierzchnia czołowa | 0,24 / 2,6 m² (28,0 sq ft) |
| Rozstaw osi | 3215 mm (126,6") |
| Promień skrętu | 13,1 metr (515,7") |
| Masa własna | 2640 kg (5820,2 lbs) |
| Maksymalna masa (dopuszczalna masa całkowita) | 3250 kg (7165,0 lbs) |
| Maksymalne obciążenie dachu | 0 kg (0,0 lbs) |
| Maksymalne obciążenie wraz z masą kierowcy | 610 kg (1344,8 lbs) |
| Maksymalna masa przyczepy z hamulcem | 2000 kg (4409,2 lbs) |
| Pojemność bagażnika | 500 litr (17,7 cu-ft) |
| Pojemność bagażnika po złożeniu siedzeń drugiego rzędu | |
| Typ HMI | Skupienie ekranu z dźwigniami i przyciskami |
| Wyświetlacz head-up | Funkcja opcjonalna |
| Sterowanie głosowe | Funkcja standardowa |
| Sterowanie gestami | Funkcja standardowa |
| Cyfrowy zestaw wskaźników | Yes 12,3" |
| Ekran infotainmentu | Yes 14,9" |
| Nawigacja w pojeździe | Funkcja standardowa |
| Obsługa Apple CarPlay | Funkcja standardowa |
| Obsługa Android Auto | Funkcja standardowa |
| Dostawca map | HERE Technologies |
| Aktualizacje map online | Yes |
| Ruch drogowy w czasie rzeczywistym | Yes |
| Planowanie trasy z uwzględnieniem ładowania | Yes |
| Mapa satelitarna | No |
| sterowany głosem | Yes |
| prowadzenie głosowe | Yes |
| Reflektory LED matrycowe | Funkcja opcjonalna |
| Automatyczne ściemnianie reflektorów | Funkcja standardowa |
| Światła doświetlające zakręty | Funkcja standardowa |
| Reflektory skrętne | Niedostępne |
| Spryskiwacze reflektorów | Niedostępne |
| ABS (układ przeciwblokujący) | Funkcja standardowa |
| Automatyczne hamowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Automatyczne sterowanie awaryjne | Funkcja opcjonalna |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym (CTA) | Funkcja opcjonalna |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu (RCTA) | Funkcja opcjonalna |
| Ostrzeżenie o senności | Funkcja standardowa |
| ESC/ESP (kontrola stabilności) | Funkcja standardowa |
| Monitorowanie martwego pola | Funkcja opcjonalna |
| Ostrzeżenie przy wysiadaniu | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie przed kolizją czołową | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa | Funkcja standardowa |
| Asystent utrzymania pasa ruchu | Funkcja standardowa |
| Noktowizja | Niedostępne |
| Asystent centrowania pasa (LCA) / Autosteer | Funkcja opcjonalna |
| Czujniki ultradźwiękowe |
|
| Kamery |
|
| Czujniki radarowe |
|
| Czujniki LiDAR | Brak danych |
| Pojemność akumulatora brutto | 105,7 kWh |
| Pojemność akumulatora netto | 101,7 kWh |
| Materiały katodowe | NMC |
| Napięcie znamionowe | 376,4 V |
| Masa akumulatora | |
| Konfiguracja pakietu akumulatorów | |
| Rodzaj akumulatora | Cell to Module |
| Chemia akumulatora | NMC |
| Krzywa ładowania (kliknij, aby powiększyć) |
|
| Maksymalna moc ładowania DC | 195 kW |
| Czas ładowania 0-100% | 56 m 53 s |
| Średnia szybkość ładowania 0-100% | 107,3 kW |
| Czas ładowania 10-100% | 52 m 12 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-100% | 105,2 kW |
| Czas ładowania 10-80% | 31 m 1 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-80% | 137,7 kW |
| Czas ładowania 10-90% | 39 m 42 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-90% | 122,9 kW |
| Wstępne ogrzewanie akumulatora podczas nawigacji do stacji ładowania | Funkcja standardowa |
| Ręczne ogrzewanie akumulatora | Niedostępne |
| Kategoria wnętrza | Skoncentrowany na kierowcy |
| Jakość wnętrza | Premium Plus |
| Projekt konsoli | Tradycyjna konsola |
| Projekt wnętrza |
BMW Individual leather 'Merino' | Smoke White
Kolory wnętrza:
Czarny
Biały
BMW Individual leather 'Merino' with excusive contents | Mocha
Kolory wnętrza:
Czarny
BMW Individual leather 'Merino' with exclusive contents | Amarone
Kolory wnętrza:
Czarny
Czerwony
BMW Individual leather 'Merino' | Tartufo
Kolory wnętrza:
Czarny
Brązowy
BMW Individual leather 'Merino' | Black
Kolory wnętrza:
Czarny
BMW Individual leather 'Merino' | Black/Atlas Grey
Kolory wnętrza:
Czarny
Ciemnoszary
BMW Individual leather 'Merino' with exclusive contents | Caramel/Atlas Grey
Kolory wnętrza:
Czarny
Ciemnoszary
Brązowy
BMW Individual leather 'Merino' with exclusive contents | Taupe Grey/Night Blue
Kolory wnętrza:
Czarny
Jasnoszary
Niebieski
BMW Individual leather 'Merino' / wool/Cashmere
Kolory wnętrza:
Czarny
BMW Individual leather 'Merino' / wool/Cashmere
Kolory wnętrza:
Czarny
Jasnoszary
|
| Przechowywanie |
|
| Liczba miejsc | 5 |
| Opcje przednich foteli | 1 |
| Liczba sposobów regulacji (w tym opcje) | 8 (10) |
| Regulacja głębokości siedzenia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja wysokości siedzenia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja kąta oparcia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja kąta siedziska | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulowany na wysokość zagłówek | Niedostępne |
| Regulowany na długość zagłówek | Niedostępne |
| Regulacja podparcia ud | Niedostępne |
| Pamięć | Funkcja opcjonalna |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Standardowa funkcja elektryczna |
| Wentylacja siedzeń | Funkcja opcjonalna |
| Funkcja masażu | Funkcja opcjonalna |
| Regulacja kąta oparcia | Niedostępne / Standardowa funkcja elektryczna, fotele zewnętrzne / Standardowa funkcja elektryczna, fotele zewnętrzne |
| Ogrzewanie siedzeń | Standardowa funkcja, fotele zewnętrzne / Nieznany / Opcjonalna funkcja, fotele zewnętrzne |
| Wentylacja siedzeń | Niedostępne / Niedostępne / Nieznany |
| Funkcja masażu | Niedostępne / Niedostępne / Funkcja standardowa |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Niedostępne / Niedostępne / Nieznany |
| Składane fotele | Niedostępne / Niedostępne / Niedostępne |
| Kolory lakieru | 12 |
| Opcje felg | 8 |
| Rozmiar felg (front/rear) |
245/50R19 / 245/50R19 255/45R20 / 285/40R20 255/40R21 / 285/35R21 |
| Dostępne systemy klimatyzacji | 2 (standard, comfort) |
| Strefy klimatyzacji | standard:LeftFirstRow RightFirstRow/comfort:LeftFirstRow RightFirstRow LeftSecondRow RightSecondRow |
| wstępne przygotowanie klimatyzacji | Funkcja opcjonalna |
| Tryb dla zwierząt | Niedostępne |
| Tryb kempingowy | Niedostępne |
| Poduszki powietrzne |
|
| Pasy bezpieczeństwa |
|
| Dostęp bezkluczykowy | Funkcja standardowa |
| Uruchamianie bezkluczykowe | Funkcja standardowa |
| Użyj telefonu jako klucza | Funkcja standardowa |
| System alarmowy | Funkcja standardowa |
| Kamera samochodowa | Funkcja opcjonalna |
| Nadzór parkowania | Funkcja standardowa |
| Nazwa aplikacji | My BMW |
| Zmień cel ładowania | Yes |
| Zobacz lokalizację samochodu | Yes |
| Zablokuj/odblokuj samochód | Yes |
| Otwórz/zamknij szyby | No |
| Wstępne przygotowanie | Yes |
| Zdalne parkowanie | Yes |
| Harmonogram ładowania | Yes |
| Zobacz historię jazdy | Yes |
| Aktywuj klakson/światła | Yes |