| Model | xpeng GX Ultra 2026 |
|---|---|
| Cena początkowa | ~zł179,088 (Chiny) |
| Typ nadwozia | SUV |
| Premiera światowa | czwartek, 23 kwietnia 2026 |
| Początek dostaw | maj 2026 |
| Status modelu | W produkcji |
| Zasięg WLTP | |
| Zużycie WLTP | |
| Zużycie WLTP z uwzględnieniem strat ładowania | |
| Zasięg EPA | |
| Zużycie EPA | |
| Zasięg CLTC wersji podstawowej | 720 km (448 mile) |
| Zużycie 90kmh/56mph w idealnych warunkach | |
| Zasięg 90kmh/56mph w idealnych warunkach. | |
| Zużycie 70mph/112kmh w idealnych warunkach | |
| Zasięg 70mph/112kmh w idealnych warunkach | |
| Zużycie 120kmh/75mph w idealnych warunkach | |
| Zasięg 120kmh/75mph w idealnych warunkach | |
| Prędkość maksymalna | 200 km/h (124 mph) |
| Moc szczytowa | 430 kW (584,6 hp / 576,6 bhp) |
| Elektryczny moment obrotowy | nm ( ft-lb) |
| 0-100 km/h (0-62 mph) | 4,0 s |
| Rodzaj napędu | AWD |
| Konfiguracja silników | Dwa silniki na przedniej i tylnej osi |
| Technologia silnika | |
| Typ przednich hamulców | pl DriveTrain.Brakes.Front.BrakeType. |
| Typ tylnych hamulców | pl DriveTrain.Brakes.Front.BrakeType. |
| Średnica przedniej tarczy | |
| Średnica tylnej tarczy | |
| Typ przednich tarcz hamulcowych | Unknown |
| Typ tylnych tarcz | Unknown |
| Hamulce mieszane (rekuperacja pedałem hamulca) | — |
| Lift-up-regen (jazda na jeden pedał) | — |
| Tryby zatrzymywania Lift-up-regen | |
| Poziomy Lift-up-regen | |
| Tryb żeglowania | — |
| Adaptacyjna rekuperacja w trybie żeglowania | — |
| Liczba opcji zawieszenia | 1 () |
| Typ przedniego zawieszenia | |
| Typ tylnego zawieszenia | |
| Typ przednich sprężyn | Sprężyna pneumatyczna |
| Typ tylnych sprężyn | Sprężyna pneumatyczna |
| Adaptacyjne tłumienie przednie | Niedostępne |
| Adaptacyjne tłumienie tylne | Niedostępne |
| Regulacja wysokości przedniego zawieszenia | Funkcja standardowa |
| Regulacja wysokości tylnego zawieszenia | Funkcja standardowa |
| Prześwit | mm (") |
| Długość | 5265 mm (207,3") |
| Wysokość | 1800 mm (70,9") |
| Szerokość bez lusterek | 1999 mm (78,7") |
| Szerokość z lusterkami | mm (") |
| Współczynnik oporu powietrza / Powierzchnia czołowa | 0,255 / Unknown |
| Rozstaw osi | 3115 mm (122,6") |
| Promień skrętu | Unknown |
| Masa własna | 2890 kg (6371,4 lbs) |
| Maksymalna masa (dopuszczalna masa całkowita) | kg ( lbs) |
| Maksymalne obciążenie dachu | |
| Maksymalne obciążenie wraz z masą kierowcy | |
| Maksymalna masa przyczepy z hamulcem | Brak danych |
| Pojemność bagażnika | 673 litr (23,8 cu-ft) |
| Pojemność bagażnika po złożeniu siedzeń drugiego rzędu | (1748 litr / 61,7 cu-ft ze złożonym trzecim rzędem) |
| Typ HMI | |
| Wyświetlacz head-up | Unknown |
| Sterowanie głosowe | Unknown |
| Sterowanie gestami | Unknown |
| Cyfrowy zestaw wskaźników | No |
| Ekran infotainmentu | No |
| Nawigacja w pojeździe | Unknown |
| Obsługa Apple CarPlay | Unknown |
| Obsługa Android Auto | Unknown |
| Dostawca map | |
| Aktualizacje map online | Unknown |
| Ruch drogowy w czasie rzeczywistym | Unknown |
| Planowanie trasy z uwzględnieniem ładowania | Unknown |
| Mapa satelitarna | Unknown |
| sterowany głosem | Unknown |
| prowadzenie głosowe | Unknown |
| Reflektory LED matrycowe | Niedostępne |
| Automatyczne ściemnianie reflektorów | Niedostępne |
| Światła doświetlające zakręty | Niedostępne |
| Reflektory skrętne | Niedostępne |
| Spryskiwacze reflektorów | Niedostępne |
| ABS (układ przeciwblokujący) | Unknown |
| Automatyczne hamowanie awaryjne | Unknown |
| Automatyczne sterowanie awaryjne | Unknown |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym (CTA) | Unknown |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu (RCTA) | Unknown |
| Ostrzeżenie o senności | Unknown |
| ESC/ESP (kontrola stabilności) | Unknown |
| Monitorowanie martwego pola | Unknown |
| Ostrzeżenie przy wysiadaniu | Unknown |
| Ostrzeżenie przed kolizją czołową | Unknown |
| Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa | Unknown |
| Asystent utrzymania pasa ruchu | Unknown |
| Noktowizja | Unknown |
| Asystent centrowania pasa (LCA) / Autosteer | Unknown |
| Czujniki ultradźwiękowe | — |
| Kamery | — |
| Czujniki radarowe | — |
| Czujniki LiDAR | — |
| procesory ADAS | — |
| Pojemność akumulatora brutto | kWh |
| Pojemność akumulatora netto | 110 kWh |
| Materiały katodowe | NMC |
| Napięcie znamionowe | 800 V |
| Masa akumulatora | — |
| Konfiguracja pakietu akumulatorów | — |
| Rodzaj akumulatora | — |
| Chemia akumulatora | NMC |
| Krzywa ładowania (kliknij, aby powiększyć) |
|
| Maksymalna moc ładowania DC | 470 kW |
| Czas ładowania 0-100% | 48 m 37 s |
| Średnia szybkość ładowania 0-100% | 135,7 kW |
| Czas ładowania 10-100% | 46 m 37 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-100% | 127,4 kW |
| Czas ładowania 10-80% | 13 m 41 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-80% | 337,3 kW |
| Czas ładowania 10-90% | 18 m 45 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-90% | 281,5 kW |
| Wstępne ogrzewanie akumulatora podczas nawigacji do stacji ładowania | Funkcja standardowa |
| Ręczne ogrzewanie akumulatora | Unknown |
| Kategoria wnętrza | — |
| Jakość wnętrza | pl Interior.Quality.NotSet |
| Projekt konsoli | — |
| Projekt wnętrza |
Kolory wnętrza:
pl common.color.NotSet
|
| Przechowywanie | Brak danych |
| Liczba miejsc | |
| Opcje przednich foteli | 1 |
| Liczba sposobów regulacji (w tym opcje) | N/A |
| Regulacja głębokości siedzenia | Nieznany |
| Regulacja wysokości siedzenia | Nieznany |
| Regulacja kąta oparcia | Nieznany |
| Regulacja kąta siedziska | Nieznany |
| Regulowany na wysokość zagłówek | Nieznany |
| Regulowany na długość zagłówek | Nieznany |
| Regulacja podparcia ud | Nieznany |
| Pamięć | Nieznany |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Nieznany |
| Wentylacja siedzeń | Nieznany |
| Funkcja masażu | Nieznany |
| Regulacja kąta oparcia | Nieznany |
| Ogrzewanie siedzeń | Nieznany |
| Wentylacja siedzeń | Nieznany |
| Funkcja masażu | Nieznany |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Nieznany |
| Składane fotele | Nieznany |
| Kolory lakieru | 1 |
| Opcje felg | 1 |
| Rozmiar felg (front/rear) |
R / R |
| Dostępne systemy klimatyzacji | 1 |
| Strefy klimatyzacji | |
| wstępne przygotowanie klimatyzacji | Unknown |
| Tryb dla zwierząt | Unknown |
| Tryb kempingowy | Unknown |
| Poduszki powietrzne | Brak danych |
| Pasy bezpieczeństwa | Brak danych |
| Dostęp bezkluczykowy | Unknown |
| Uruchamianie bezkluczykowe | Unknown |
| Użyj telefonu jako klucza | Unknown |
| System alarmowy | Unknown |
| Kamera samochodowa | Unknown |
| Nadzór parkowania | Unknown |
| Nazwa aplikacji | |
| Zmień cel ładowania | Unknown |
| Zobacz lokalizację samochodu | Unknown |
| Zablokuj/odblokuj samochód | Unknown |
| Otwórz/zamknij szyby | Unknown |
| Wstępne przygotowanie | Unknown |
| Zdalne parkowanie | Unknown |
| Harmonogram ładowania | Unknown |
| Zobacz historię jazdy | Unknown |
| Aktywuj klakson/światła | Unknown |