| Model | xpeng GX Ultra 2026 |
|---|---|
| Startprijs | ~€41,456 (China) |
| Carrosserietype | SUV |
| wereldpremière | donderdag 23 april 2026 |
| start leveringen | mei 2026 |
| Modelstatus | In productie |
| WLTP-actieradius | |
| WLTP-verbruik | |
| WLTP-verbruik met laadverlies | |
| EPA-actieradius | |
| EPA-verbruik | |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | 720 km (448 mijlen) |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | |
| Topsnelheid | 200 kph (124 mph) |
| Piekvermogen | 430 kW (584,6 hp / 576,6 bhp) |
| Elektrisch koppel | nm ( ft-lb) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 4,0 s |
| Type aandrijving | AWD |
| Motorconfiguratie | Twee motoren op vooras en achteras |
| Motortechnologie | |
| Type voorrem | nl DriveTrain.Brakes.Front.BrakeType. |
| Type achterrem | nl DriveTrain.Brakes.Front.BrakeType. |
| Diameter voorremschijf | |
| Diameter achterremschijf | |
| Type voorremschijf | Unknown |
| Type achterremschijf | Unknown |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | — |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | — |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | |
| Zeilen | — |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | — |
| Aantal ophangingsopties | 1 () |
| Type ophanging voor | |
| Type ophanging achter | |
| Type voorveer | Luchtveer |
| Type achterveer | Luchtveer |
| Adaptieve demping voor | Niet beschikbaar |
| Adaptieve demping achter | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte voor | Standaardfunctie |
| Verstelbare hoogte achter | Standaardfunctie |
| Bodemvrijheid | mm (") |
| Lengte | 5265 mm (207,3") |
| Hoogte | 1800 mm (70,9") |
| Breedte zonder spiegels | 1999 mm (78,7") |
| Breedte met spiegels | mm (") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | 0,255 / Unknown |
| Wielbasis | 3115 mm (122,6") |
| Draaicirkel | Unknown |
| Ledig gewicht | 2890 kg (6371,4 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | kg ( lbs) |
| Maximale daklast | |
| Maximale belading inclusief bestuurder | |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | n.v.t. |
| Bagageruimte | 673 liter (23,8 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | (1748 liter / 61,7 cu-ft met derde rij neergeklapt) |
| HMI-type | |
| Head-up display | Unknown |
| Spraakbediening | Unknown |
| Gebarenbediening | Unknown |
| Digitaal instrumentendisplay | No |
| Infotainmentscherm | No |
| In-car navigatie | Unknown |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Unknown |
| Ondersteuning voor Android Auto | Unknown |
| Kaartprovider | |
| Online kaartupdates | Unknown |
| Real-time verkeer | Unknown |
| Routeplanning met laadplanning | Unknown |
| Satellietbeeldkaart | Unknown |
| spraakgestuurd | Unknown |
| spraakgeleiding | Unknown |
| LED-matrixkoplampen | Niet beschikbaar |
| Automatisch dimmende koplampen | Niet beschikbaar |
| Bochtverlichting | Niet beschikbaar |
| Draaibare koplampen | Niet beschikbaar |
| Koplampsproeiers | Niet beschikbaar |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Unknown |
| Automatische noodremming | Unknown |
| Automatische noodstuurfunctie | Unknown |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Unknown |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Unknown |
| Slaperigheidswaarschuwing | Unknown |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Unknown |
| Dodehoekbewaking | Unknown |
| Uitstapwaarschuwing | Unknown |
| Frontale botsingswaarschuwing | Unknown |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Unknown |
| Rijstrookassistent | Unknown |
| Nachtzichtsysteem | Unknown |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Unknown |
| Ultrasoonsensoren | — |
| Camera's | — |
| Radar sensoren | — |
| LiDAR-sensoren | — |
| ADAS-processors | — |
| Bruto batterijcapaciteit | kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 110 kWh |
| Kathodematerialen | NMC |
| Nominale spanning | 800 V |
| Batterijgewicht | — |
| Packconfiguratie | — |
| Batterijtype | — |
| Batterijchemie | NMC |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 470 kW |
| Laadtijd 0–100% | 48 m 37 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 135,7 kW |
| Laadtijd 10–100% | 46 m 37 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 127,4 kW |
| Laadtijd 10–80% | 13 m 41 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 337,3 kW |
| Laadtijd 10–90% | 18 m 45 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 281,5 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Standaardfunctie |
| Handmatige batterijverwarming | Unknown |
| Interieurcategorie | — |
| Interieurkwaliteit | nl Interior.Quality.NotSet |
| Ontwerp middenconsole | — |
| Interieurontwerp |
Interieurkleuren:
nl common.color.NotSet
|
| Opbergruimte | n.v.t. |
| Aantal zitplaatsen | |
| opties voor voorstoelen | 1 |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | N/A |
| Zitdiepteverstelling | Onbekend |
| Zithoogteverstelling | Onbekend |
| Rugleuninghellingsverstelling | Onbekend |
| Hoekverstelling zitkussen | Onbekend |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Onbekend |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Onbekend |
| Verstelbare dijsteun | Onbekend |
| Memory | Onbekend |
| Elektrische lendesteunverstelling | Onbekend |
| Stoelventilatie | Onbekend |
| Massagefunctie | Onbekend |
| Rugleuninghellingsverstelling | Onbekend |
| Stoelverwarming | Onbekend |
| Stoelventilatie | Onbekend |
| Massagefunctie | Onbekend |
| Elektrische lendesteunverstelling | Onbekend |
| Inklapbare stoelen | Onbekend |
| Lakkleuren | 1 |
| Velgopties | 1 |
| Velggrootte (voor/achter) |
R / R |
| Beschikbare klimaatsystemen | 1 |
| Klimaatzones | |
| voorklimatisering | Unknown |
| Huisdierenmodus | Unknown |
| Campingmodus | Unknown |
| Airbags | n.v.t. |
| veiligheidsgordels | n.v.t. |
| Keyless entry | Unknown |
| Keyless go | Unknown |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Unknown |
| Alarmsysteem | Unknown |
| Dashcam | Unknown |
| Parkeersurveillance | Unknown |
| Appnaam | |
| Laaddoel wijzigen | Unknown |
| Autolocatie bekijken | Unknown |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Unknown |
| Ramen openen/sluiten | Unknown |
| Start-/stop-voorkonditionering | Unknown |
| Parkeren op afstand | Unknown |
| Laden plannen | Unknown |
| Rijgeschiedenis bekijken | Unknown |
| Claxon/lichten activeren | Unknown |