| Model | |
|---|---|
| Cena początkowa | ~zł368,480 (Chiny) |
| Typ nadwozia | SUV |
| Premiera światowa | czwartek, 9 kwietnia 2026 |
| Początek dostaw | czerwiec 2026 |
| Status modelu | Zapowiedziany |
| Zasięg WLTP | |
| Zużycie WLTP | |
| Zużycie WLTP z uwzględnieniem strat ładowania | |
| Zasięg EPA | |
| Zużycie EPA | |
| Zasięg CLTC wersji podstawowej | 620 km (385 mile) |
| Zużycie 90kmh/56mph w idealnych warunkach | 16 kWh/100km(3,9 mi/kWh ) |
| Zasięg 90kmh/56mph w idealnych warunkach. | 594 km (369 mile) |
| Zużycie 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 22 kWh/100km(2,8 mi/kWh ) |
| Zasięg 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 432 km (268 mile) |
| Zużycie 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 23 kWh/100km(2,7 mi/kWh ) |
| Zasięg 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 413 km (257 mile) |
| Prędkość maksymalna | 220 km/h (137 mph) |
| Moc szczytowa | 520 kW (707,0 hp / 697,3 bhp) |
| Elektryczny moment obrotowy | 700 nm (516,6 ft-lb) |
| 0-100 km/h (0-62 mph) | 4,3 s |
| Rodzaj napędu | AWD |
| Konfiguracja silników | Jeden silnik na przedniej osi i jeden silnik na tylnej osi |
| Technologia silnika | ASM |
| Typ przednich hamulców | Tarcza z nieruchomym zaciskiem (6 tłoki) |
| Typ tylnych hamulców | Tarcza z nieruchomym zaciskiem (4 tłoki) |
| Średnica przedniej tarczy | |
| Średnica tylnej tarczy | |
| Typ przednich tarcz hamulcowych | Żeliwne |
| Typ tylnych tarcz | Żeliwne |
| Hamulce mieszane (rekuperacja pedałem hamulca) | |
| Lift-up-regen (jazda na jeden pedał) | |
| Tryby zatrzymywania Lift-up-regen | Tryb Hold lub Creep |
| Poziomy Lift-up-regen | Normal / Comfort / Sport |
| Tryb żeglowania | |
| Adaptacyjna rekuperacja w trybie żeglowania | |
| Liczba opcji zawieszenia | 2 (Super comfort dual-chamber air suspension + external CDC, steer-by-wire, rear-wheel steering / NIO SkyRide Full Active Suspension) |
| Typ przedniego zawieszenia | Podwójne wahacze / Podwójne wahacze |
| Typ tylnego zawieszenia | Zawieszenie wielowahaczowe / Zawieszenie wielowahaczowe |
| Typ przednich sprężyn | Sprężyna pneumatyczna / Sprężyna pneumatyczna |
| Typ tylnych sprężyn | Sprężyna pneumatyczna / Sprężyna pneumatyczna |
| Adaptacyjne tłumienie przednie | Funkcja standardowa |
| Adaptacyjne tłumienie tylne | Funkcja standardowa |
| Regulacja wysokości przedniego zawieszenia | Funkcja standardowa |
| Regulacja wysokości tylnego zawieszenia | Funkcja standardowa |
| Prześwit | 180 - 240 mm (7,09" - 9,45") / 180 - 240 mm (7,09" - 9,45") |
| Długość | 5365 mm (211,2") |
| Wysokość | 1870 mm (73,6") |
| Szerokość bez lusterek | 2029 mm (79,9") |
| Szerokość z lusterkami | mm (") |
| Współczynnik oporu powietrza / Powierzchnia czołowa | 0,264 / Unknown |
| Rozstaw osi | 3250 mm (128,0") |
| Promień skrętu | 10,8 metr (425,2") |
| Masa własna | 2915 kg (6426,5 lbs) |
| Maksymalna masa (dopuszczalna masa całkowita) | 2900 kg (6393,4 lbs) |
| Maksymalne obciążenie dachu | 100 kg (220,5 lbs) |
| Maksymalne obciążenie wraz z masą kierowcy | -15 kg (-33,1 lbs) |
| Maksymalna masa przyczepy z hamulcem | Brak danych |
| Pojemność bagażnika | 477 litr (16,8 cu-ft) |
| Pojemność bagażnika po złożeniu siedzeń drugiego rzędu | 1586 litr (56,0 cu-ft) |
| Typ HMI | Skupienie ekranu z dźwigniami i ograniczoną liczbą przycisków |
| Wyświetlacz head-up | Funkcja standardowa |
| Sterowanie głosowe | Funkcja standardowa |
| Sterowanie gestami | Niedostępne |
| Cyfrowy zestaw wskaźników | Yes 10,2" |
| Ekran infotainmentu | Yes 15,6" |
| Nawigacja w pojeździe | Funkcja standardowa |
| Obsługa Apple CarPlay | Niedostępne |
| Obsługa Android Auto | Niedostępne |
| Dostawca map | Amap |
| Aktualizacje map online | Yes |
| Ruch drogowy w czasie rzeczywistym | Yes |
| Planowanie trasy z uwzględnieniem ładowania | Yes |
| Mapa satelitarna | No |
| sterowany głosem | Yes |
| prowadzenie głosowe | Yes |
| Reflektory LED matrycowe | Funkcja standardowa |
| Automatyczne ściemnianie reflektorów | Funkcja standardowa |
| Światła doświetlające zakręty | Funkcja standardowa |
| Reflektory skrętne | Niedostępne |
| Spryskiwacze reflektorów | Niedostępne |
| ABS (układ przeciwblokujący) | Funkcja standardowa |
| Automatyczne hamowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Automatyczne sterowanie awaryjne | Funkcja opcjonalna |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym (CTA) | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu (RCTA) | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o senności | Funkcja standardowa |
| ESC/ESP (kontrola stabilności) | Funkcja standardowa |
| Monitorowanie martwego pola | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie przy wysiadaniu | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie przed kolizją czołową | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa | Funkcja standardowa |
| Asystent utrzymania pasa ruchu | Funkcja standardowa |
| Noktowizja | Niedostępne |
| Asystent centrowania pasa (LCA) / Autosteer | Funkcja standardowa |
| Czujniki ultradźwiękowe |
|
| Kamery |
|
| Czujniki radarowe |
|
| Czujniki LiDAR |
|
| procesory ADAS | — |
| Pojemność akumulatora brutto | 102 kWh |
| Pojemność akumulatora netto | 95 kWh |
| Materiały katodowe | NMC |
| Napięcie znamionowe | 720 V |
| Masa akumulatora | — |
| Konfiguracja pakietu akumulatorów | CTP |
| Rodzaj akumulatora | Cell to Pack |
| Chemia akumulatora | NMC |
| Krzywa ładowania (kliknij, aby powiększyć) |
|
| Maksymalna moc ładowania DC | 600 kW |
| Czas ładowania 0-100% | 43 m 59 s |
| Średnia szybkość ładowania 0-100% | 129,6 kW |
| Czas ładowania 10-100% | 42 m 57 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-100% | 119,4 kW |
| Czas ładowania 10-80% | 11 m 4 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-80% | 360,5 kW |
| Czas ładowania 10-90% | 15 m 41 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-90% | 290,5 kW |
| Wstępne ogrzewanie akumulatora podczas nawigacji do stacji ładowania | Funkcja standardowa |
| Ręczne ogrzewanie akumulatora | Funkcja standardowa |
| Kategoria wnętrza | Minimalistyczny |
| Jakość wnętrza | Luksusowy |
| Projekt konsoli | Dwupoziomowa konsola środkowa |
| Projekt wnętrza |
Cloud Beige
Kolory wnętrza:
Beżowy
Czarny
Kolory siedzeń: 1
Kolory podsufitki: 1
Sappan Red
Kolory wnętrza:
Czarny
Kolory siedzeń: 1
Kolory podsufitki: 1
Amber Brown
Kolory wnętrza:
Czarny
Brązowy
Kolory siedzeń: 1
Kolory podsufitki: 1
Cocoa Brown / Carrera White
Kolory wnętrza:
Brązowy
Biały
Kolory siedzeń: 1
Kolory podsufitki: 1
|
| Przechowywanie |
|
| Liczba miejsc | 6 |
| Opcje przednich foteli | 1 |
| Liczba sposobów regulacji (w tym opcje) | 10 |
| Regulacja głębokości siedzenia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja wysokości siedzenia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja kąta oparcia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja kąta siedziska | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulowany na wysokość zagłówek | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulowany na długość zagłówek | Niedostępne |
| Regulacja podparcia ud | Standardowa funkcja elektryczna |
| Pamięć | Funkcja standardowa |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Standardowa funkcja elektryczna |
| Wentylacja siedzeń | Funkcja standardowa |
| Funkcja masażu | Funkcja standardowa |
| Regulacja kąta oparcia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Ogrzewanie siedzeń | Funkcja standardowa |
| Wentylacja siedzeń | Funkcja standardowa |
| Funkcja masażu | Funkcja standardowa |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Standardowa funkcja elektryczna |
| Składane fotele | Niedostępne |
| Kolory lakieru | 7 |
| Opcje felg | 3 |
| Rozmiar felg (front/rear) |
275/50R21 / 275/50R21 275/45R22 / 275/45R22 285/40R23 / 285/40R23 |
| Dostępne systemy klimatyzacji | 1 |
| Strefy klimatyzacji | 5-zone:LeftFirstRow RightFirstRow LeftSecondRow RightSecondRow ThirdRow |
| wstępne przygotowanie klimatyzacji | Funkcja standardowa |
| Tryb dla zwierząt | Funkcja standardowa |
| Tryb kempingowy | Funkcja standardowa |
| Poduszki powietrzne |
|
| Pasy bezpieczeństwa |
|
| Dostęp bezkluczykowy | Funkcja standardowa |
| Uruchamianie bezkluczykowe | Funkcja standardowa |
| Użyj telefonu jako klucza | Funkcja standardowa |
| System alarmowy | Funkcja standardowa |
| Kamera samochodowa | Funkcja standardowa |
| Nadzór parkowania | Funkcja standardowa |
| Nazwa aplikacji | NIO |
| Zmień cel ładowania | Yes |
| Zobacz lokalizację samochodu | Yes |
| Zablokuj/odblokuj samochód | Yes |
| Otwórz/zamknij szyby | Yes |
| Wstępne przygotowanie | Yes |
| Zdalne parkowanie | Yes |
| Harmonogram ładowania | Yes |
| Zobacz historię jazdy | Yes |
| Aktywuj klakson/światła | Yes |