| Model |
|
|---|---|
| Startprijs | ~€59,215 (China) |
| Carrosserietype | SUV |
| wereldpremière | donderdag 21 augustus 2025 |
| start leveringen | september 2025 |
| Modelstatus | In productie |
| WLTP-actieradius | |
| WLTP-verbruik | |
| WLTP-verbruik met laadverlies | |
| EPA-actieradius | |
| EPA-verbruik | |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | 635 km (395 mijlen) |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 16 kWh/100km(3,9 mi/kWh ) |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 594 km (369 mijlen) |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | 22 kWh/100km(2,8 mi/kWh ) |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | 432 km (268 mijlen) |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 23 kWh/100km(2,7 mi/kWh ) |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 413 km (257 mijlen) |
| Topsnelheid | 220 kph (137 mph) |
| Piekvermogen | 520 kW (707,0 hp / 697,3 bhp) |
| Elektrisch koppel | 700 nm (516,6 ft-lb) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 3,97 s |
| Type aandrijving | AWD |
| Motorconfiguratie | Één motor op vooras en één motor op achteras |
| Motortechnologie | ASM voor en PMSM achter |
| Type voorrem | Schijfrem met vaste klauw (4 zuigers) |
| Type achterrem | Schijfrem met zwevende klauw (1 zuigers) |
| Diameter voorremschijf | |
| Diameter achterremschijf | |
| Type voorremschijf | Gietijzer |
| Type achterremschijf | Gietijzer |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | creep-modus |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | Normal / Comfort / Sport |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 1 (Air Suspension) |
| Type ophanging voor | Multi-link |
| Type ophanging achter | Multi-link |
| Type voorveer | Luchtveer |
| Type achterveer | Luchtveer |
| Adaptieve demping voor | Standaardfunctie |
| Adaptieve demping achter | Standaardfunctie |
| Verstelbare hoogte voor | Standaardfunctie |
| Verstelbare hoogte achter | Standaardfunctie |
| Bodemvrijheid | 150 - 200 mm (5,91" - 7,87") |
| Lengte | 5280 mm (207,9") |
| Hoogte | 1800 mm (70,9") |
| Breedte zonder spiegels | 2010 mm (79,1") |
| Breedte met spiegels | mm (") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | 0,259 / Unknown |
| Wielbasis | 3130 mm (123,2") |
| Draaicirkel | 11,4 meter (448,8") |
| Ledig gewicht | 2379 kg (5244,8 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 2900 kg (6393,4 lbs) |
| Maximale daklast | 100 kg (220,5 lbs) |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 521 kg (1148,6 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | n.v.t. |
| Bagageruimte | 547 liter (19,3 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | 3230 liter (114,1 cu-ft) (1561 liter / 55,1 cu-ft met derde rij neergeklapt) |
| HMI-type | Schermfocus met hendels en beperkte knoppen |
| Head-up display | Standaardfunctie |
| Spraakbediening | Standaardfunctie |
| Gebarenbediening | Niet beschikbaar |
| Digitaal instrumentendisplay | Yes 48" |
| Infotainmentscherm | Yes (2 opties) 15,6" 48" |
| In-car navigatie | Standaardfunctie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Niet beschikbaar |
| Ondersteuning voor Android Auto | Niet beschikbaar |
| Kaartprovider | Amap |
| Online kaartupdates | Yes |
| Real-time verkeer | Yes |
| Routeplanning met laadplanning | Yes |
| Satellietbeeldkaart | No |
| spraakgestuurd | Yes |
| spraakgeleiding | Yes |
| LED-matrixkoplampen | Standaardfunctie |
| Automatisch dimmende koplampen | Standaardfunctie |
| Bochtverlichting | Standaardfunctie |
| Draaibare koplampen | Niet beschikbaar |
| Koplampsproeiers | Niet beschikbaar |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Standaardfunctie |
| Automatische noodstuurfunctie | Optionele functie |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Standaardfunctie |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Standaardfunctie |
| Slaperigheidswaarschuwing | Standaardfunctie |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Standaardfunctie |
| Uitstapwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Frontale botsingswaarschuwing | Optionele functie |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookassistent | Standaardfunctie |
| Nachtzichtsysteem | Niet beschikbaar |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Standaardfunctie |
| Ultrasoonsensoren |
|
| Camera's |
|
| Radar sensoren |
|
| LiDAR-sensoren |
|
| nl Sensors.Processors | — |
| Bruto batterijcapaciteit | 102 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 95 kWh |
| Kathodematerialen | NMC |
| Nominale spanning | 720 V |
| Batterijgewicht | 545 kg (1201,5 lbs) |
| Packconfiguratie | CTP |
| Batterijtype | Cell-to-Pack |
| Batterijchemie | NMC |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 600 kW |
| Laadtijd 0–100% | 35 m 42 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 159,6 kW |
| Laadtijd 10–100% | 34 m 40 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 148,0 kW |
| Laadtijd 10–80% | 11 m 4 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 360,5 kW |
| Laadtijd 10–90% | 15 m 41 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 290,5 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Standaardfunctie |
| Handmatige batterijverwarming | Standaardfunctie |
| Interieurcategorie | Minimalistisch |
| Interieurkwaliteit | Premium Plus |
| Ontwerp middenconsole | Tweedelige middenconsole |
| Interieurontwerp |
Su Muhong
Interieurkleuren:
Zwart
Pearl Oysters
Interieurkleuren:
Zwart
Beige
Daishan blue
Interieurkleuren:
Zwart
Blauw
Pamir Brown
Interieurkleuren:
Zwart
Bruin
|
| Opbergruimte |
|
| Aantal zitplaatsen | 6, 7) |
| opties voor voorstoelen | 1 |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | 8 |
| Zitdiepteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Zithoogteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaard elektrische functie |
| Hoekverstelling zitkussen | Standaard elektrische functie |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Standaardfunctie |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Verstelbare dijsteun | Standaard elektrische bestuurder, niet beschikbaar voor passagier |
| Memory | Standaardfunctie |
| Elektrische lendesteunverstelling | Standaard elektrische functie |
| Stoelventilatie | Standaardfunctie |
| Massagefunctie | Standaardfunctie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaard elektrische functie / Standaard elektrische functie |
| Stoelverwarming | Standaardfunctie / Standaardfunctie, buitenste stoelen |
| Stoelventilatie | Standaardfunctie / Standaardfunctie, buitenste stoelen |
| Massagefunctie | Standaardfunctie / Standaardfunctie, buitenste stoelen |
| Elektrische lendesteunverstelling | Standaard elektrische functie / Niet beschikbaar |
| Inklapbare stoelen | Niet beschikbaar / Onbekend |
| Lakkleuren | 7 |
| Velgopties | 1 |
| Velggrootte (voor/achter) |
265/40R23 / 265/40R23 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 1 |
| Klimaatzones | 5-zone:LeftFirstRow RightFirstRow LeftSecondRow RightSecondRow ThirdRow |
| voorklimatisering | Standaardfunctie |
| Huisdierenmodus | Standaardfunctie |
| Campingmodus | Standaardfunctie |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Standaardfunctie |
| Keyless go | Standaardfunctie |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Standaardfunctie |
| Alarmsysteem | Standaardfunctie |
| Dashcam | Standaardfunctie |
| Parkeersurveillance | Standaardfunctie |
| Appnaam | NIO |
| Laaddoel wijzigen | Yes |
| Autolocatie bekijken | Yes |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Yes |
| Ramen openen/sluiten | Yes |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | Yes |
| Laden plannen | Yes |
| Rijgeschiedenis bekijken | Yes |
| Claxon/lichten activeren | Yes |