| Model |
|
|---|---|
| Cena początkowa | ~zł255,808 (Chiny) |
| Typ nadwozia | SUV |
| Premiera światowa | czwartek, 21 sierpnia 2025 |
| Początek dostaw | wrzesień 2025 |
| Status modelu | W produkcji |
| Zasięg WLTP | |
| Zużycie WLTP | |
| Zużycie WLTP z uwzględnieniem strat ładowania | |
| Zasięg EPA | |
| Zużycie EPA | |
| Zasięg CLTC wersji podstawowej | 635 km (395 mile) |
| Zużycie 90kmh/56mph w idealnych warunkach | 16 kWh/100km(3,9 mi/kWh ) |
| Zasięg 90kmh/56mph w idealnych warunkach. | 594 km (369 mile) |
| Zużycie 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 22 kWh/100km(2,8 mi/kWh ) |
| Zasięg 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 432 km (268 mile) |
| Zużycie 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 23 kWh/100km(2,7 mi/kWh ) |
| Zasięg 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 413 km (257 mile) |
| Prędkość maksymalna | 220 km/h (137 mph) |
| Moc szczytowa | 520 kW (707,0 hp / 697,3 bhp) |
| Elektryczny moment obrotowy | 700 nm (516,6 ft-lb) |
| 0-100 km/h (0-62 mph) | 3,97 s |
| Rodzaj napędu | AWD |
| Konfiguracja silników | Jeden silnik na przedniej osi i jeden silnik na tylnej osi |
| Technologia silnika | ASM przedni i PMSM tylny |
| Typ przednich hamulców | Tarcza z nieruchomym zaciskiem (4 tłoki) |
| Typ tylnych hamulców | Tarcza z pływającym zaciskiem (1 tłoki) |
| Średnica przedniej tarczy | |
| Średnica tylnej tarczy | |
| Typ przednich tarcz hamulcowych | Żeliwne |
| Typ tylnych tarcz | Żeliwne |
| Hamulce mieszane (rekuperacja pedałem hamulca) | |
| Lift-up-regen (jazda na jeden pedał) | |
| Tryby zatrzymywania Lift-up-regen | Tryb Creep |
| Poziomy Lift-up-regen | Normal / Comfort / Sport |
| Tryb żeglowania | |
| Adaptacyjna rekuperacja w trybie żeglowania | |
| Liczba opcji zawieszenia | 1 (Air Suspension) |
| Typ przedniego zawieszenia | Zawieszenie wielowahaczowe |
| Typ tylnego zawieszenia | Zawieszenie wielowahaczowe |
| Typ przednich sprężyn | Sprężyna pneumatyczna |
| Typ tylnych sprężyn | Sprężyna pneumatyczna |
| Adaptacyjne tłumienie przednie | Funkcja standardowa |
| Adaptacyjne tłumienie tylne | Funkcja standardowa |
| Regulacja wysokości przedniego zawieszenia | Funkcja standardowa |
| Regulacja wysokości tylnego zawieszenia | Funkcja standardowa |
| Prześwit | 150 - 200 mm (5,91" - 7,87") |
| Długość | 5280 mm (207,9") |
| Wysokość | 1800 mm (70,9") |
| Szerokość bez lusterek | 2010 mm (79,1") |
| Szerokość z lusterkami | mm (") |
| Współczynnik oporu powietrza / Powierzchnia czołowa | 0,259 / Unknown |
| Rozstaw osi | 3130 mm (123,2") |
| Promień skrętu | 11,4 metr (448,8") |
| Masa własna | 2379 kg (5244,8 lbs) |
| Maksymalna masa (dopuszczalna masa całkowita) | 2900 kg (6393,4 lbs) |
| Maksymalne obciążenie dachu | 100 kg (220,5 lbs) |
| Maksymalne obciążenie wraz z masą kierowcy | 521 kg (1148,6 lbs) |
| Maksymalna masa przyczepy z hamulcem | Brak danych |
| Pojemność bagażnika | 547 litr (19,3 cu-ft) |
| Pojemność bagażnika po złożeniu siedzeń drugiego rzędu | 3230 litr (114,1 cu-ft) (1561 litr / 55,1 cu-ft ze złożonym trzecim rzędem) |
| Typ HMI | Skupienie ekranu z dźwigniami i ograniczoną liczbą przycisków |
| Wyświetlacz head-up | Funkcja standardowa |
| Sterowanie głosowe | Funkcja standardowa |
| Sterowanie gestami | Niedostępne |
| Cyfrowy zestaw wskaźników | Yes 48" |
| Ekran infotainmentu | Yes (2 opcje) 15,6" 48" |
| Nawigacja w pojeździe | Funkcja standardowa |
| Obsługa Apple CarPlay | Niedostępne |
| Obsługa Android Auto | Niedostępne |
| Dostawca map | Amap |
| Aktualizacje map online | Yes |
| Ruch drogowy w czasie rzeczywistym | Yes |
| Planowanie trasy z uwzględnieniem ładowania | Yes |
| Mapa satelitarna | No |
| sterowany głosem | Yes |
| prowadzenie głosowe | Yes |
| Reflektory LED matrycowe | Funkcja standardowa |
| Automatyczne ściemnianie reflektorów | Funkcja standardowa |
| Światła doświetlające zakręty | Funkcja standardowa |
| Reflektory skrętne | Niedostępne |
| Spryskiwacze reflektorów | Niedostępne |
| ABS (układ przeciwblokujący) | Funkcja standardowa |
| Automatyczne hamowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Automatyczne sterowanie awaryjne | Funkcja opcjonalna |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym (CTA) | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu (RCTA) | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o senności | Funkcja standardowa |
| ESC/ESP (kontrola stabilności) | Funkcja standardowa |
| Monitorowanie martwego pola | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie przy wysiadaniu | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie przed kolizją czołową | Funkcja opcjonalna |
| Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa | Funkcja standardowa |
| Asystent utrzymania pasa ruchu | Funkcja standardowa |
| Noktowizja | Niedostępne |
| Asystent centrowania pasa (LCA) / Autosteer | Funkcja standardowa |
| Czujniki ultradźwiękowe |
|
| Kamery |
|
| Czujniki radarowe |
|
| Czujniki LiDAR |
|
| pl Sensors.Processors | — |
| Pojemność akumulatora brutto | 102 kWh |
| Pojemność akumulatora netto | 95 kWh |
| Materiały katodowe | NMC |
| Napięcie znamionowe | 720 V |
| Masa akumulatora | 545 kg (1201,5 lbs) |
| Konfiguracja pakietu akumulatorów | CTP |
| Rodzaj akumulatora | Cell to Pack |
| Chemia akumulatora | NMC |
| Krzywa ładowania (kliknij, aby powiększyć) |
|
| Maksymalna moc ładowania DC | 600 kW |
| Czas ładowania 0-100% | 35 m 42 s |
| Średnia szybkość ładowania 0-100% | 159,6 kW |
| Czas ładowania 10-100% | 34 m 40 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-100% | 148,0 kW |
| Czas ładowania 10-80% | 11 m 4 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-80% | 360,5 kW |
| Czas ładowania 10-90% | 15 m 41 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-90% | 290,5 kW |
| Wstępne ogrzewanie akumulatora podczas nawigacji do stacji ładowania | Funkcja standardowa |
| Ręczne ogrzewanie akumulatora | Funkcja standardowa |
| Kategoria wnętrza | Minimalistyczny |
| Jakość wnętrza | Premium Plus |
| Projekt konsoli | Dwupoziomowa konsola środkowa |
| Projekt wnętrza |
Su Muhong
Kolory wnętrza:
Czarny
Pearl Oysters
Kolory wnętrza:
Czarny
Beżowy
Daishan blue
Kolory wnętrza:
Czarny
Niebieski
Pamir Brown
Kolory wnętrza:
Czarny
Brązowy
|
| Przechowywanie |
|
| Liczba miejsc | 6, 7) |
| Opcje przednich foteli | 1 |
| Liczba sposobów regulacji (w tym opcje) | 8 |
| Regulacja głębokości siedzenia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja wysokości siedzenia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja kąta oparcia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja kąta siedziska | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulowany na wysokość zagłówek | Funkcja standardowa |
| Regulowany na długość zagłówek | Niedostępne |
| Regulacja podparcia ud | Standardowy elektryczny fotel kierowcy, fotel pasażera niedostępny |
| Pamięć | Funkcja standardowa |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Standardowa funkcja elektryczna |
| Wentylacja siedzeń | Funkcja standardowa |
| Funkcja masażu | Funkcja standardowa |
| Regulacja kąta oparcia | Standardowa funkcja elektryczna / Standardowa funkcja elektryczna |
| Ogrzewanie siedzeń | Funkcja standardowa / Standardowa funkcja, fotele zewnętrzne |
| Wentylacja siedzeń | Funkcja standardowa / Standardowa funkcja, fotele zewnętrzne |
| Funkcja masażu | Funkcja standardowa / Standardowa funkcja, fotele zewnętrzne |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Standardowa funkcja elektryczna / Niedostępne |
| Składane fotele | Niedostępne / Nieznany |
| Kolory lakieru | 7 |
| Opcje felg | 1 |
| Rozmiar felg (front/rear) |
265/40R23 / 265/40R23 |
| Dostępne systemy klimatyzacji | 1 |
| Strefy klimatyzacji | 5-zone:LeftFirstRow RightFirstRow LeftSecondRow RightSecondRow ThirdRow |
| wstępne przygotowanie klimatyzacji | Funkcja standardowa |
| Tryb dla zwierząt | Funkcja standardowa |
| Tryb kempingowy | Funkcja standardowa |
| Poduszki powietrzne |
|
| Pasy bezpieczeństwa |
|
| Dostęp bezkluczykowy | Funkcja standardowa |
| Uruchamianie bezkluczykowe | Funkcja standardowa |
| Użyj telefonu jako klucza | Funkcja standardowa |
| System alarmowy | Funkcja standardowa |
| Kamera samochodowa | Funkcja standardowa |
| Nadzór parkowania | Funkcja standardowa |
| Nazwa aplikacji | NIO |
| Zmień cel ładowania | Yes |
| Zobacz lokalizację samochodu | Yes |
| Zablokuj/odblokuj samochód | Yes |
| Otwórz/zamknij szyby | Yes |
| Wstępne przygotowanie | Yes |
| Zdalne parkowanie | Yes |
| Harmonogram ładowania | Yes |
| Zobacz historię jazdy | Yes |
| Aktywuj klakson/światła | Yes |