| Model | |
|---|---|
| Startprijs | ~€46,608 (Australië) |
| Carrosserietype | SUV |
| wereldpremière | vrijdag 21 april 2023 |
| start leveringen | maart 2025 |
| Modelstatus | In productie |
| WLTP-actieradius | 519-477 km (323-296 mijlen) |
| WLTP-verbruik | 14,84-16,14 kWh/100km (4,2-3,9 mi/kWh ) |
| WLTP-verbruik met laadverlies | 15,8-17,6 kWh/100km (3,9-3,5 mi/kWh ) |
| EPA-actieradius | |
| EPA-verbruik | |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 15 kWh/100km(4,1 mi/kWh ) |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 513 km (319 mijlen) |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | 18 kWh/100km(3,5 mi/kWh ) |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | 428 km (266 mijlen) |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 22 kWh/100km(2,8 mi/kWh ) |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 350 km (218 mijlen) |
| Topsnelheid | 180 kph (112 mph) |
| Piekvermogen | 250 kW (339,9 hp / 335,3 bhp) |
| Elektrisch koppel | 689 nm (508,5 ft-lb) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 5,5 s |
| Type aandrijving | AWD |
| Motorconfiguratie | Één motor op vooras en één motor op achteras |
| Motortechnologie | ASM voor en PMSM achter |
| Type voorrem | Schijfrem met zwevende klauw (2 zuigers) |
| Type achterrem | Trommelrem |
| Diameter voorremschijf | 358 mm (14,09") |
| Diameter achterremschijf | trommelrem |
| Type voorremschijf | Gietijzer |
| Type achterremschijf | trommelrem |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | — |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | — |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | |
| Zeilen | — |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | — |
| Aantal ophangingsopties | 1 (standard) |
| Type ophanging voor | MacPherson-veerpoot |
| Type ophanging achter | Multi-link |
| Type voorveer | Spoelveer |
| Type achterveer | Spoelveer |
| Adaptieve demping voor | Standaardfunctie |
| Adaptieve demping achter | Optionele functie |
| Verstelbare hoogte voor | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte achter | Niet beschikbaar |
| Bodemvrijheid | 154 mm (6,06") |
| Lengte | 4644 mm (182,8") |
| Hoogte | 1597 mm (62,9") |
| Breedte zonder spiegels | 1861 mm (73,3") |
| Breedte met spiegels | 2108 mm (83,0") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | 0,26 / Unknown |
| Wielbasis | 2766 mm (108,9") |
| Draaicirkel | 11,5 meter (452,8") |
| Ledig gewicht | 2280 kg (5026,5 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 2780 kg (6128,8 lbs) |
| Maximale daklast | 75 kg (165,3 lbs) |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 500 kg (1102,3 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | 1200 kg (2645,5 lbs) |
| Bagageruimte | 540 liter (19,1 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | 1267 liter (44,7 cu-ft) |
| HMI-type | Schermfocus met hendels en beperkte knoppen |
| Head-up display | Optionele functie |
| Spraakbediening | Niet beschikbaar |
| Gebarenbediening | Niet beschikbaar |
| Digitaal instrumentendisplay | Yes 5,3" |
| Infotainmentscherm | Yes 15" |
| In-car navigatie | Standaardfunctie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Standaardfunctie |
| Ondersteuning voor Android Auto | Standaardfunctie |
| Kaartprovider | Here Technologies |
| Online kaartupdates | Yes |
| Real-time verkeer | Yes |
| Routeplanning met laadplanning | Yes |
| Satellietbeeldkaart | No |
| spraakgestuurd | Yes |
| spraakgeleiding | Yes |
| LED-matrixkoplampen | Standaardfunctie |
| Automatisch dimmende koplampen | Standaardfunctie |
| Bochtverlichting | Standaardfunctie |
| Draaibare koplampen | Niet beschikbaar |
| Koplampsproeiers | Niet beschikbaar |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Standaardfunctie |
| Automatische noodstuurfunctie | Standaardfunctie |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Standaardfunctie |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Niet beschikbaar |
| Slaperigheidswaarschuwing | Standaardfunctie |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Standaardfunctie |
| Uitstapwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Frontale botsingswaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookassistent | Standaardfunctie |
| Nachtzichtsysteem | Niet beschikbaar |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Standaardfunctie |
| Ultrasoonsensoren |
|
| Camera's |
|
| Radar sensoren |
|
| LiDAR-sensoren | n.v.t. |
| ADAS-processors | — |
| Bruto batterijcapaciteit | 82 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 77 kWh |
| Kathodematerialen | NMC |
| Nominale spanning | 350 V |
| Batterijgewicht | — |
| Packconfiguratie | 96s3p |
| Batterijtype | Cell-to-Module |
| Batterijchemie | NMC |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 135 kW |
| Laadtijd 0–100% | 1 h 1 m 55 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 74,6 kW |
| Laadtijd 10–100% | 58 m 8 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 71,5 kW |
| Laadtijd 10–80% | 28 m 44 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 112,5 kW |
| Laadtijd 10–90% | 40 m 57 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 90,2 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Standaardfunctie |
| Handmatige batterijverwarming | Standaardfunctie |
| Interieurcategorie | Functioneel |
| Interieurkwaliteit | Hoge kwaliteit |
| Ontwerp middenconsole | Traditionele middenconsole |
| Interieurontwerp |
Black & Blue
Interieurkleuren:
Zwart
Blauw
Kleuren van de stoelen: 2
Kleuren van de hemelbekleding: 1
Black & Gray
Interieurkleuren:
Zwart
Grijs
Kleuren van de stoelen: 1
Kleuren van de hemelbekleding: 1
|
| Opbergruimte |
|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| opties voor voorstoelen | 2 (Sport, CUP Sport) |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | N/A, 8 |
| Zitdiepteverstelling | Standaardfunctie, optioneel elektrisch / Standaard elektrische functie |
| Zithoogteverstelling | Standaardfunctie, optioneel elektrisch / Standaard elektrische functie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaardfunctie, optioneel elektrisch / Standaard elektrische functie |
| Hoekverstelling zitkussen | Standaardfunctie, optioneel elektrisch / Standaard elektrische functie |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar / Niet beschikbaar |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar / Niet beschikbaar |
| Verstelbare dijsteun | Niet beschikbaar / Niet beschikbaar |
| Memory | Optionele functie / Standaardfunctie |
| Elektrische lendesteunverstelling | Standaard elektrische functie / Onbekend |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar / Standaardfunctie |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar / Niet beschikbaar |
| Rugleuninghellingsverstelling | Niet beschikbaar |
| Stoelverwarming | Niet beschikbaar |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Inklapbare stoelen | Standaardfunctie |
| Lakkleuren | 5 |
| Velgopties | 3 |
| Velggrootte (voor/achter) |
235/45R20 / 255/45R20 255/40R21 / 255/40R21 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 1 |
| Klimaatzones | 3-zone Climatronic:LeftFirstRow RightFirstRow Secondrow |
| voorklimatisering | Standaardfunctie |
| Huisdierenmodus | Niet beschikbaar |
| Campingmodus | Niet beschikbaar |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Optionele functie |
| Keyless go | Standaardfunctie |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Niet beschikbaar |
| Alarmsysteem | Standaardfunctie |
| Dashcam | Niet beschikbaar |
| Parkeersurveillance | Niet beschikbaar |
| Appnaam | CUPRA Connect |
| Laaddoel wijzigen | Yes |
| Autolocatie bekijken | Yes |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Yes |
| Ramen openen/sluiten | No |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | Yes |
| Laden plannen | Yes |
| Rijgeschiedenis bekijken | Yes |
| Claxon/lichten activeren | Yes |