| Model | |
|---|---|
| Cena początkowa | ~zł201,348 (Australia) |
| Typ nadwozia | SUV |
| Premiera światowa | piątek, 21 kwietnia 2023 |
| Początek dostaw | marzec 2025 |
| Status modelu | W produkcji |
| Zasięg WLTP | 519-477 km (323-296 mile) |
| Zużycie WLTP | 14,84-16,14 kWh/100km (4,2-3,9 mi/kWh ) |
| Zużycie WLTP z uwzględnieniem strat ładowania | 15,8-17,6 kWh/100km (3,9-3,5 mi/kWh ) |
| Zasięg EPA | |
| Zużycie EPA | |
| Zasięg CLTC wersji podstawowej | |
| Zużycie 90kmh/56mph w idealnych warunkach | 15 kWh/100km(4,1 mi/kWh ) |
| Zasięg 90kmh/56mph w idealnych warunkach. | 513 km (319 mile) |
| Zużycie 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 18 kWh/100km(3,5 mi/kWh ) |
| Zasięg 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 428 km (266 mile) |
| Zużycie 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 22 kWh/100km(2,8 mi/kWh ) |
| Zasięg 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 350 km (218 mile) |
| Prędkość maksymalna | 180 km/h (112 mph) |
| Moc szczytowa | 250 kW (339,9 hp / 335,3 bhp) |
| Elektryczny moment obrotowy | 689 nm (508,5 ft-lb) |
| 0-100 km/h (0-62 mph) | 5,5 s |
| Rodzaj napędu | AWD |
| Konfiguracja silników | Jeden silnik na przedniej osi i jeden silnik na tylnej osi |
| Technologia silnika | ASM przedni i PMSM tylny |
| Typ przednich hamulców | Tarcza z pływającym zaciskiem (2 tłoki) |
| Typ tylnych hamulców | Bęben hamulcowy |
| Średnica przedniej tarczy | 358 mm (14,09") |
| Średnica tylnej tarczy | hamulec bębnowy |
| Typ przednich tarcz hamulcowych | Żeliwne |
| Typ tylnych tarcz | hamulec bębnowy |
| Hamulce mieszane (rekuperacja pedałem hamulca) | — |
| Lift-up-regen (jazda na jeden pedał) | — |
| Tryby zatrzymywania Lift-up-regen | |
| Poziomy Lift-up-regen | |
| Tryb żeglowania | — |
| Adaptacyjna rekuperacja w trybie żeglowania | — |
| Liczba opcji zawieszenia | 1 (standard) |
| Typ przedniego zawieszenia | Kolumna MacPhersona |
| Typ tylnego zawieszenia | Zawieszenie wielowahaczowe |
| Typ przednich sprężyn | Sprężyna śrubowa |
| Typ tylnych sprężyn | Sprężyna śrubowa |
| Adaptacyjne tłumienie przednie | Funkcja standardowa |
| Adaptacyjne tłumienie tylne | Funkcja opcjonalna |
| Regulacja wysokości przedniego zawieszenia | Niedostępne |
| Regulacja wysokości tylnego zawieszenia | Niedostępne |
| Prześwit | 154 mm (6,06") |
| Długość | 4644 mm (182,8") |
| Wysokość | 1597 mm (62,9") |
| Szerokość bez lusterek | 1861 mm (73,3") |
| Szerokość z lusterkami | 2108 mm (83,0") |
| Współczynnik oporu powietrza / Powierzchnia czołowa | 0,26 / Unknown |
| Rozstaw osi | 2766 mm (108,9") |
| Promień skrętu | 11,5 metr (452,8") |
| Masa własna | 2280 kg (5026,5 lbs) |
| Maksymalna masa (dopuszczalna masa całkowita) | 2780 kg (6128,8 lbs) |
| Maksymalne obciążenie dachu | 75 kg (165,3 lbs) |
| Maksymalne obciążenie wraz z masą kierowcy | 500 kg (1102,3 lbs) |
| Maksymalna masa przyczepy z hamulcem | 1200 kg (2645,5 lbs) |
| Pojemność bagażnika | 540 litr (19,1 cu-ft) |
| Pojemność bagażnika po złożeniu siedzeń drugiego rzędu | 1267 litr (44,7 cu-ft) |
| Typ HMI | Skupienie ekranu z dźwigniami i ograniczoną liczbą przycisków |
| Wyświetlacz head-up | Funkcja opcjonalna |
| Sterowanie głosowe | Niedostępne |
| Sterowanie gestami | Niedostępne |
| Cyfrowy zestaw wskaźników | Yes 5,3" |
| Ekran infotainmentu | Yes 15" |
| Nawigacja w pojeździe | Funkcja standardowa |
| Obsługa Apple CarPlay | Funkcja standardowa |
| Obsługa Android Auto | Funkcja standardowa |
| Dostawca map | Here Technologies |
| Aktualizacje map online | Yes |
| Ruch drogowy w czasie rzeczywistym | Yes |
| Planowanie trasy z uwzględnieniem ładowania | Yes |
| Mapa satelitarna | No |
| sterowany głosem | Yes |
| prowadzenie głosowe | Yes |
| Reflektory LED matrycowe | Funkcja standardowa |
| Automatyczne ściemnianie reflektorów | Funkcja standardowa |
| Światła doświetlające zakręty | Funkcja standardowa |
| Reflektory skrętne | Niedostępne |
| Spryskiwacze reflektorów | Niedostępne |
| ABS (układ przeciwblokujący) | Funkcja standardowa |
| Automatyczne hamowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Automatyczne sterowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym (CTA) | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu (RCTA) | Niedostępne |
| Ostrzeżenie o senności | Funkcja standardowa |
| ESC/ESP (kontrola stabilności) | Funkcja standardowa |
| Monitorowanie martwego pola | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie przy wysiadaniu | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie przed kolizją czołową | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa | Funkcja standardowa |
| Asystent utrzymania pasa ruchu | Funkcja standardowa |
| Noktowizja | Niedostępne |
| Asystent centrowania pasa (LCA) / Autosteer | Funkcja standardowa |
| Czujniki ultradźwiękowe |
|
| Kamery |
|
| Czujniki radarowe |
|
| Czujniki LiDAR | Brak danych |
| procesory ADAS | — |
| Pojemność akumulatora brutto | 82 kWh |
| Pojemność akumulatora netto | 77 kWh |
| Materiały katodowe | NMC |
| Napięcie znamionowe | 350 V |
| Masa akumulatora | — |
| Konfiguracja pakietu akumulatorów | 96s3p |
| Rodzaj akumulatora | Cell to Module |
| Chemia akumulatora | NMC |
| Krzywa ładowania (kliknij, aby powiększyć) |
|
| Maksymalna moc ładowania DC | 135 kW |
| Czas ładowania 0-100% | 1 h 1 m 55 s |
| Średnia szybkość ładowania 0-100% | 74,6 kW |
| Czas ładowania 10-100% | 58 m 8 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-100% | 71,5 kW |
| Czas ładowania 10-80% | 28 m 44 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-80% | 112,5 kW |
| Czas ładowania 10-90% | 40 m 57 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-90% | 90,2 kW |
| Wstępne ogrzewanie akumulatora podczas nawigacji do stacji ładowania | Funkcja standardowa |
| Ręczne ogrzewanie akumulatora | Funkcja standardowa |
| Kategoria wnętrza | Funkcjonalny |
| Jakość wnętrza | Wysoka jakość |
| Projekt konsoli | Tradycyjna konsola |
| Projekt wnętrza |
Black & Blue
Kolory wnętrza:
Czarny
Niebieski
Kolory siedzeń: 2
Kolory podsufitki: 1
Black & Gray
Kolory wnętrza:
Czarny
Szary
Kolory siedzeń: 1
Kolory podsufitki: 1
|
| Przechowywanie |
|
| Liczba miejsc | 5 |
| Opcje przednich foteli | 2 (Sport, CUP Sport) |
| Liczba sposobów regulacji (w tym opcje) | N/A, 8 |
| Regulacja głębokości siedzenia | Standardowa funkcja, opcjonalnie elektryczna / Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja wysokości siedzenia | Standardowa funkcja, opcjonalnie elektryczna / Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja kąta oparcia | Standardowa funkcja, opcjonalnie elektryczna / Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja kąta siedziska | Standardowa funkcja, opcjonalnie elektryczna / Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulowany na wysokość zagłówek | Niedostępne / Niedostępne |
| Regulowany na długość zagłówek | Niedostępne / Niedostępne |
| Regulacja podparcia ud | Niedostępne / Niedostępne |
| Pamięć | Funkcja opcjonalna / Funkcja standardowa |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Standardowa funkcja elektryczna / Nieznany |
| Wentylacja siedzeń | Niedostępne / Funkcja standardowa |
| Funkcja masażu | Niedostępne / Niedostępne |
| Regulacja kąta oparcia | Niedostępne |
| Ogrzewanie siedzeń | Niedostępne |
| Wentylacja siedzeń | Niedostępne |
| Funkcja masażu | Niedostępne |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Niedostępne |
| Składane fotele | Funkcja standardowa |
| Kolory lakieru | 5 |
| Opcje felg | 3 |
| Rozmiar felg (front/rear) |
235/45R20 / 255/45R20 255/40R21 / 255/40R21 |
| Dostępne systemy klimatyzacji | 1 |
| Strefy klimatyzacji | 3-zone Climatronic:LeftFirstRow RightFirstRow Secondrow |
| wstępne przygotowanie klimatyzacji | Funkcja standardowa |
| Tryb dla zwierząt | Niedostępne |
| Tryb kempingowy | Niedostępne |
| Poduszki powietrzne |
|
| Pasy bezpieczeństwa |
|
| Dostęp bezkluczykowy | Funkcja opcjonalna |
| Uruchamianie bezkluczykowe | Funkcja standardowa |
| Użyj telefonu jako klucza | Niedostępne |
| System alarmowy | Funkcja standardowa |
| Kamera samochodowa | Niedostępne |
| Nadzór parkowania | Niedostępne |
| Nazwa aplikacji | CUPRA Connect |
| Zmień cel ładowania | Yes |
| Zobacz lokalizację samochodu | Yes |
| Zablokuj/odblokuj samochód | Yes |
| Otwórz/zamknij szyby | No |
| Wstępne przygotowanie | Yes |
| Zdalne parkowanie | Yes |
| Harmonogram ładowania | Yes |
| Zobacz historię jazdy | Yes |
| Aktywuj klakson/światła | Yes |