| Model |
|
|---|---|
| Startprijs | €45,690 |
| Carrosserietype | SUV |
| wereldpremière | dinsdag 5 september 2023 |
| start leveringen | maart 2024 |
| Modelstatus | In productie |
| WLTP-actieradius | 500 km (311 mijlen) |
| WLTP-verbruik | 17,40 kWh/100km(3,6 mi/kWh ) |
| WLTP-verbruik met laadverlies | 18,5 kWh/100km(3,4 mi/kWh ) |
| EPA-actieradius | |
| EPA-verbruik | |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 20 kWh/100km(3,1 mi/kWh ) |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 435 km (270 mijlen) |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | 23 kWh/100km(2,7 mi/kWh ) |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | 378 km (235 mijlen) |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 26 kWh/100km(2,4 mi/kWh ) |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 335 km (208 mijlen) |
| Topsnelheid | 175 kph (109 mph) |
| Piekvermogen | 160 kW (217,5 hp / 214,6 bhp) |
| Elektrisch koppel | 329 nm (242,8 ft-lb) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 9,6 s |
| Type aandrijving | FWD |
| Motorconfiguratie | Één motor vooras |
| Motortechnologie | PMSM |
| Type voorrem | Schijfrem met vaste klauw (2 zuigers) |
| Type achterrem | Schijfrem met zwevende klauw (1 zuigers) |
| Diameter voorremschijf | |
| Diameter achterremschijf | |
| Type voorremschijf | Gietijzer |
| Type achterremschijf | Gietijzer |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | creep-modus |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | Standard / High |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 1 (standard) |
| Type ophanging voor | MacPherson-veerpoot |
| Type ophanging achter | Multi-link |
| Type voorveer | Spoelveer |
| Type achterveer | Spoelveer |
| Adaptieve demping voor | Standaardfunctie |
| Adaptieve demping achter | Standaardfunctie |
| Verstelbare hoogte voor | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte achter | Niet beschikbaar |
| Bodemvrijheid | 150 mm (5,91") |
| Lengte | 4785 mm (188,4") |
| Hoogte | 1668 mm (65,7") |
| Breedte zonder spiegels | 1890 mm (74,4") |
| Breedte met spiegels | 2085 mm (82,1") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | 0,32 / Unknown |
| Wielbasis | 2765 mm (108,9") |
| Draaicirkel | 11 meter (433,1") |
| Ledig gewicht | 2147 kg (4733,3 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 2557 kg (5637,2 lbs) |
| Maximale daklast | 75 kg (165,3 lbs) |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 410 kg (903,9 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | 1300 kg (2866,0 lbs) |
| Bagageruimte | 425 liter (15,0 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | 1439 liter (50,8 cu-ft) |
| HMI-type | Schermfocus met hendels en knoppen |
| Head-up display | Standaardfunctie |
| Spraakbediening | Standaardfunctie |
| Gebarenbediening | Niet beschikbaar |
| Digitaal instrumentendisplay | Yes 12,3" |
| Infotainmentscherm | Yes 15,6" |
| In-car navigatie | Standaardfunctie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Standaardfunctie |
| Ondersteuning voor Android Auto | Standaardfunctie |
| Kaartprovider | |
| Online kaartupdates | Yes |
| Real-time verkeer | Yes |
| Routeplanning met laadplanning | Unknown |
| Satellietbeeldkaart | Unknown |
| spraakgestuurd | Unknown |
| spraakgeleiding | Yes |
| LED-matrixkoplampen | Niet beschikbaar |
| Automatisch dimmende koplampen | Standaardfunctie |
| Bochtverlichting | Niet beschikbaar |
| Draaibare koplampen | Niet beschikbaar |
| Koplampsproeiers | Niet beschikbaar |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Standaardfunctie |
| Automatische noodstuurfunctie | Niet beschikbaar |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Standaardfunctie |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Standaardfunctie |
| Slaperigheidswaarschuwing | Standaardfunctie |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Standaardfunctie |
| Uitstapwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Frontale botsingswaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookassistent | Standaardfunctie |
| Nachtzichtsysteem | Niet beschikbaar |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Niet beschikbaar |
| Ultrasoonsensoren |
|
| Camera's |
|
| Radar sensoren |
|
| LiDAR-sensoren | n.v.t. |
| Bruto batterijcapaciteit | 87 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 87 kWh |
| Kathodematerialen | LFP |
| Nominale spanning | 512 V |
| Batterijgewicht | 588 kg (1296,3 lbs) |
| Packconfiguratie | 160s1p |
| Batterijtype | Cell-to-Pack |
| Batterijchemie | LFP |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 140 kW |
| Laadtijd 0–100% | 1 h 17 m 49 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 67,1 kW |
| Laadtijd 10–100% | 1 h 11 m 42 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 65,5 kW |
| Laadtijd 10–80% | 43 m 5 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 84,8 kW |
| Laadtijd 10–90% | 52 m 45 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 79,2 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Niet beschikbaar |
| Handmatige batterijverwarming | Niet beschikbaar |
| Interieurcategorie | Functioneel |
| Interieurkwaliteit | Standaard |
| Ontwerp middenconsole | Tweedelige middenconsole |
| Interieurontwerp |
standard
Interieurkleuren:
Zwart
|
| Opbergruimte |
|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| opties voor voorstoelen | 1 |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | 4 |
| Zitdiepteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Zithoogteverstelling | Standaard elektrische bestuurder, niet beschikbaar voor passagier |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaard elektrische functie |
| Hoekverstelling zitkussen | Niet beschikbaar |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Verstelbare dijsteun | Niet beschikbaar |
| Memory | Standaard bestuurder, niet beschikbaar voor passagier |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Stoelventilatie | Standaardfunctie |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Rugleuninghellingsverstelling | Niet beschikbaar |
| Stoelverwarming | Niet beschikbaar |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Inklapbare stoelen | Standaardfunctie |
| Lakkleuren | 4 |
| Velgopties | 1 |
| Velggrootte (voor/achter) |
235/50R19 / 235/50R19 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 1 |
| Klimaatzones | 2-zone:LeftFirstRow RightFirstRow |
| voorklimatisering | Standaardfunctie |
| Huisdierenmodus | Niet beschikbaar |
| Campingmodus | Niet beschikbaar |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Standaardfunctie |
| Keyless go | Standaardfunctie |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Niet beschikbaar |
| Alarmsysteem | Standaardfunctie |
| Dashcam | Niet beschikbaar |
| Parkeersurveillance | Niet beschikbaar |
| Appnaam | BYD |
| Laaddoel wijzigen | No |
| Autolocatie bekijken | No |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Yes |
| Ramen openen/sluiten | No |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | No |
| Laden plannen | No |
| Rijgeschiedenis bekijken | No |
| Claxon/lichten activeren | Yes |