| Model |
|
|---|---|
| Cena początkowa | ~zł143,640 (Norwegia) |
| Typ nadwozia | SUV |
| Premiera światowa | wtorek, 5 września 2023 |
| Początek dostaw | marzec 2024 |
| Status modelu | W produkcji |
| Zasięg WLTP | 500 km (311 mile) |
| Zużycie WLTP | 17,40 kWh/100km(3,6 mi/kWh ) |
| Zużycie WLTP z uwzględnieniem strat ładowania | 18,5 kWh/100km(3,4 mi/kWh ) |
| Zasięg EPA | |
| Zużycie EPA | |
| Zasięg CLTC wersji podstawowej | |
| Zużycie 90kmh/56mph w idealnych warunkach | 20 kWh/100km(3,1 mi/kWh ) |
| Zasięg 90kmh/56mph w idealnych warunkach. | 435 km (270 mile) |
| Zużycie 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 23 kWh/100km(2,7 mi/kWh ) |
| Zasięg 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 378 km (235 mile) |
| Zużycie 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 26 kWh/100km(2,4 mi/kWh ) |
| Zasięg 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 335 km (208 mile) |
| Prędkość maksymalna | 175 km/h (109 mph) |
| Moc szczytowa | 160 kW (217,5 hp / 214,6 bhp) |
| Elektryczny moment obrotowy | 329 nm (242,8 ft-lb) |
| 0-100 km/h (0-62 mph) | 9,6 s |
| Rodzaj napędu | FWD |
| Konfiguracja silników | Jednosilnikowa przednia oś |
| Technologia silnika | PMSM |
| Typ przednich hamulców | Tarcza z nieruchomym zaciskiem (2 tłoki) |
| Typ tylnych hamulców | Tarcza z pływającym zaciskiem (1 tłoki) |
| Średnica przedniej tarczy | |
| Średnica tylnej tarczy | |
| Typ przednich tarcz hamulcowych | Żeliwne |
| Typ tylnych tarcz | Żeliwne |
| Hamulce mieszane (rekuperacja pedałem hamulca) | |
| Lift-up-regen (jazda na jeden pedał) | |
| Tryby zatrzymywania Lift-up-regen | Tryb Creep |
| Poziomy Lift-up-regen | Standard / High |
| Tryb żeglowania | |
| Adaptacyjna rekuperacja w trybie żeglowania | |
| Liczba opcji zawieszenia | 1 (standard) |
| Typ przedniego zawieszenia | Kolumna MacPhersona |
| Typ tylnego zawieszenia | Zawieszenie wielowahaczowe |
| Typ przednich sprężyn | Sprężyna śrubowa |
| Typ tylnych sprężyn | Sprężyna śrubowa |
| Adaptacyjne tłumienie przednie | Funkcja standardowa |
| Adaptacyjne tłumienie tylne | Funkcja standardowa |
| Regulacja wysokości przedniego zawieszenia | Niedostępne |
| Regulacja wysokości tylnego zawieszenia | Niedostępne |
| Prześwit | 150 mm (5,91") |
| Długość | 4785 mm (188,4") |
| Wysokość | 1668 mm (65,7") |
| Szerokość bez lusterek | 1890 mm (74,4") |
| Szerokość z lusterkami | 2085 mm (82,1") |
| Współczynnik oporu powietrza / Powierzchnia czołowa | 0,32 / Unknown |
| Rozstaw osi | 2765 mm (108,9") |
| Promień skrętu | 11 metr (433,1") |
| Masa własna | 2147 kg (4733,3 lbs) |
| Maksymalna masa (dopuszczalna masa całkowita) | 2557 kg (5637,2 lbs) |
| Maksymalne obciążenie dachu | 75 kg (165,3 lbs) |
| Maksymalne obciążenie wraz z masą kierowcy | 410 kg (903,9 lbs) |
| Maksymalna masa przyczepy z hamulcem | 1300 kg (2866,0 lbs) |
| Pojemność bagażnika | 425 litr (15,0 cu-ft) |
| Pojemność bagażnika po złożeniu siedzeń drugiego rzędu | 1439 litr (50,8 cu-ft) |
| Typ HMI | Skupienie ekranu z dźwigniami i przyciskami |
| Wyświetlacz head-up | Funkcja standardowa |
| Sterowanie głosowe | Funkcja standardowa |
| Sterowanie gestami | Niedostępne |
| Cyfrowy zestaw wskaźników | Yes 12,3" |
| Ekran infotainmentu | Yes 15,6" |
| Nawigacja w pojeździe | Funkcja standardowa |
| Obsługa Apple CarPlay | Funkcja standardowa |
| Obsługa Android Auto | Funkcja standardowa |
| Dostawca map | |
| Aktualizacje map online | Yes |
| Ruch drogowy w czasie rzeczywistym | Yes |
| Planowanie trasy z uwzględnieniem ładowania | Unknown |
| Mapa satelitarna | Unknown |
| sterowany głosem | Unknown |
| prowadzenie głosowe | Yes |
| Reflektory LED matrycowe | Niedostępne |
| Automatyczne ściemnianie reflektorów | Funkcja standardowa |
| Światła doświetlające zakręty | Niedostępne |
| Reflektory skrętne | Niedostępne |
| Spryskiwacze reflektorów | Niedostępne |
| ABS (układ przeciwblokujący) | Funkcja standardowa |
| Automatyczne hamowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Automatyczne sterowanie awaryjne | Niedostępne |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym (CTA) | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu (RCTA) | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o senności | Funkcja standardowa |
| ESC/ESP (kontrola stabilności) | Funkcja standardowa |
| Monitorowanie martwego pola | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie przy wysiadaniu | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie przed kolizją czołową | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa | Funkcja standardowa |
| Asystent utrzymania pasa ruchu | Funkcja standardowa |
| Noktowizja | Niedostępne |
| Asystent centrowania pasa (LCA) / Autosteer | Niedostępne |
| Czujniki ultradźwiękowe |
|
| Kamery |
|
| Czujniki radarowe |
|
| Czujniki LiDAR | Brak danych |
| Pojemność akumulatora brutto | 87 kWh |
| Pojemność akumulatora netto | 87 kWh |
| Materiały katodowe | LFP |
| Napięcie znamionowe | 512 V |
| Masa akumulatora | 588 kg (1296,3 lbs) |
| Konfiguracja pakietu akumulatorów | 160s1p |
| Rodzaj akumulatora | Cell to Pack |
| Chemia akumulatora | LFP |
| Krzywa ładowania (kliknij, aby powiększyć) |
|
| Maksymalna moc ładowania DC | 140 kW |
| Czas ładowania 0-100% | 1 h 17 m 49 s |
| Średnia szybkość ładowania 0-100% | 67,1 kW |
| Czas ładowania 10-100% | 1 h 11 m 42 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-100% | 65,5 kW |
| Czas ładowania 10-80% | 43 m 5 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-80% | 84,8 kW |
| Czas ładowania 10-90% | 52 m 45 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-90% | 79,2 kW |
| Wstępne ogrzewanie akumulatora podczas nawigacji do stacji ładowania | Niedostępne |
| Ręczne ogrzewanie akumulatora | Niedostępne |
| Kategoria wnętrza | Funkcjonalny |
| Jakość wnętrza | Standardowy |
| Projekt konsoli | Dwupoziomowa konsola środkowa |
| Projekt wnętrza |
standard
Kolory wnętrza:
Czarny
|
| Przechowywanie |
|
| Liczba miejsc | 5 |
| Opcje przednich foteli | 1 |
| Liczba sposobów regulacji (w tym opcje) | 4 |
| Regulacja głębokości siedzenia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja wysokości siedzenia | Standardowy elektryczny fotel kierowcy, fotel pasażera niedostępny |
| Regulacja kąta oparcia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja kąta siedziska | Niedostępne |
| Regulowany na wysokość zagłówek | Niedostępne |
| Regulowany na długość zagłówek | Niedostępne |
| Regulacja podparcia ud | Niedostępne |
| Pamięć | Standardowy fotel kierowcy, fotel pasażera niedostępny |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Niedostępne |
| Wentylacja siedzeń | Funkcja standardowa |
| Funkcja masażu | Niedostępne |
| Regulacja kąta oparcia | Niedostępne |
| Ogrzewanie siedzeń | Niedostępne |
| Wentylacja siedzeń | Niedostępne |
| Funkcja masażu | Niedostępne |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Niedostępne |
| Składane fotele | Funkcja standardowa |
| Kolory lakieru | 4 |
| Opcje felg | 1 |
| Rozmiar felg (front/rear) |
235/50R19 / 235/50R19 |
| Dostępne systemy klimatyzacji | 1 |
| Strefy klimatyzacji | 2-zone:LeftFirstRow RightFirstRow |
| wstępne przygotowanie klimatyzacji | Funkcja standardowa |
| Tryb dla zwierząt | Niedostępne |
| Tryb kempingowy | Niedostępne |
| Poduszki powietrzne |
|
| Pasy bezpieczeństwa |
|
| Dostęp bezkluczykowy | Funkcja standardowa |
| Uruchamianie bezkluczykowe | Funkcja standardowa |
| Użyj telefonu jako klucza | Niedostępne |
| System alarmowy | Funkcja standardowa |
| Kamera samochodowa | Niedostępne |
| Nadzór parkowania | Niedostępne |
| Nazwa aplikacji | BYD |
| Zmień cel ładowania | No |
| Zobacz lokalizację samochodu | No |
| Zablokuj/odblokuj samochód | Yes |
| Otwórz/zamknij szyby | No |
| Wstępne przygotowanie | Yes |
| Zdalne parkowanie | No |
| Harmonogram ładowania | No |
| Zobacz historię jazdy | No |
| Aktywuj klakson/światła | Yes |