| Model | |
|---|---|
| Startprijs | ~€34,987 (China) |
| Carrosserietype | SUV |
| wereldpremière | donderdag 29 augustus 2024 |
| start leveringen | oktober 2024 |
| Modelstatus | In productie |
| WLTP-actieradius | 541 km (336 mijlen) |
| WLTP-verbruik | 17,38 kWh/100km(3,6 mi/kWh ) |
| WLTP-verbruik met laadverlies | 19,9 kWh/100km(3,1 mi/kWh ) |
| EPA-actieradius | |
| EPA-verbruik | |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | 780 km (485 mijlen) |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 16 kWh/100km(3,9 mi/kWh ) |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 588 km (365 mijlen) |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | 22 kWh/100km(2,8 mi/kWh ) |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | 427 km (265 mijlen) |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 23 kWh/100km(2,7 mi/kWh ) |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 409 km (254 mijlen) |
| Topsnelheid | 200 kph (124 mph) |
| Piekvermogen | 475 kW (645,8 hp / 637,0 bhp) |
| Elektrisch koppel | 710 nm (524,0 ft-lb) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 3,8 s |
| Type aandrijving | AWD |
| Motorconfiguratie | Één motor op vooras en één motor op achteras |
| Motortechnologie | ASM voor en PMSM achter |
| Type voorrem | Schijfrem met vaste klauw (4 zuigers) |
| Type achterrem | Schijfrem met zwevende klauw (1 zuigers) |
| Diameter voorremschijf | |
| Diameter achterremschijf | |
| Type voorremschijf | Geventileerd gietijzer |
| Type achterremschijf | Geventileerd gietijzer |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | hold-modus |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | Slechts één niveau |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 1 (air suspension) |
| Type ophanging voor | Dubbele draagarm |
| Type ophanging achter | Multi-link |
| Type voorveer | Luchtveer |
| Type achterveer | Luchtveer |
| Adaptieve demping voor | Standaardfunctie |
| Adaptieve demping achter | Standaardfunctie |
| Verstelbare hoogte voor | Standaardfunctie |
| Verstelbare hoogte achter | Standaardfunctie |
| Bodemvrijheid | 157 - 217 mm (6,18" - 8,54") |
| Lengte | 4787 mm (188,5") |
| Hoogte | 1650 mm (65,0") |
| Breedte zonder spiegels | 1930 mm (76,0") |
| Breedte met spiegels | 2100 mm (82,7") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | 0,247 / Unknown |
| Wielbasis | 2926 mm (115,2") |
| Draaicirkel | 11,6 meter (456,7") |
| Ledig gewicht | 2460 kg (5423,4 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 2990 kg (6591,8 lbs) |
| Maximale daklast | 75 kg (165,3 lbs) |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 530 kg (1168,4 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | 2000 kg (4409,2 lbs) |
| Bagageruimte | 539 liter (19,0 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | 1978 liter (69,9 cu-ft) |
| HMI-type | Schermfocus met hendels en beperkte knoppen |
| Head-up display | Optionele functie |
| Spraakbediening | Standaardfunctie |
| Gebarenbediening | Niet beschikbaar |
| Digitaal instrumentendisplay | Yes 13" |
| Infotainmentscherm | Yes 16" |
| In-car navigatie | Standaardfunctie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Standaardfunctie |
| Ondersteuning voor Android Auto | Standaardfunctie |
| Kaartprovider | |
| Online kaartupdates | Yes |
| Real-time verkeer | Yes |
| Routeplanning met laadplanning | Yes |
| Satellietbeeldkaart | Yes |
| spraakgestuurd | Unknown |
| spraakgeleiding | Yes |
| LED-matrixkoplampen | Standaardfunctie |
| Automatisch dimmende koplampen | Standaardfunctie |
| Bochtverlichting | Niet beschikbaar |
| Draaibare koplampen | Niet beschikbaar |
| Koplampsproeiers | Niet beschikbaar |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Standaardfunctie |
| Automatische noodstuurfunctie | Niet beschikbaar |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Standaardfunctie |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Standaardfunctie |
| Slaperigheidswaarschuwing | Standaardfunctie |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Standaardfunctie |
| Uitstapwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Frontale botsingswaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookassistent | Standaardfunctie |
| Nachtzichtsysteem | Niet beschikbaar |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Standaardfunctie |
| Ultrasoonsensoren |
|
| Camera's |
|
| Radar sensoren |
|
| LiDAR-sensoren |
|
| ADAS-processors | — |
| Bruto batterijcapaciteit | 100 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 94 kWh |
| Kathodematerialen | NMC |
| Nominale spanning | 685 V |
| Batterijgewicht | 596 kg (1314,0 lbs) |
| Packconfiguratie | 186s1p |
| Batterijtype | Cell-to-Pack |
| Batterijchemie | NMC |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 430 kW |
| Laadtijd 0–100% | 32 m 3 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 175,9 kW |
| Laadtijd 10–100% | 27 m 37 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 183,7 kW |
| Laadtijd 10–80% | 14 m 19 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 275,7 kW |
| Laadtijd 10–90% | 19 m 13 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 234,7 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Standaardfunctie |
| Handmatige batterijverwarming | Standaardfunctie |
| Interieurcategorie | Minimalistisch |
| Interieurkwaliteit | Premium |
| Ontwerp middenconsole | Tweedelige middenconsole |
| Interieurontwerp |
Purple and White
Interieurkleuren:
Paars
Wit
Kleuren van de stoelen: 1
Kleuren van de hemelbekleding: 1
Black and Gray
Interieurkleuren:
Zwart
Grijs
Kleuren van de stoelen: 1
Kleuren van de hemelbekleding: 1
Pure Black
Interieurkleuren:
Zwart
Kleuren van de stoelen: 1
Kleuren van de hemelbekleding: 1
|
| Opbergruimte | n.v.t. |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| opties voor voorstoelen | 1 |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | 10 |
| Zitdiepteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Zithoogteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaard elektrische functie |
| Hoekverstelling zitkussen | Standaard elektrische functie |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Standaardfunctie |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Verstelbare dijsteun | Standaard elektrische functie |
| Memory | Standaardfunctie |
| Elektrische lendesteunverstelling | Onbekend |
| Stoelventilatie | Optionele functie |
| Massagefunctie | Optionele functie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaard elektrische functie / Standaard elektrische functie |
| Stoelverwarming | Standaardfunctie, buitenste stoelen / Standaardfunctie, buitenste stoelen |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar / Onbekend |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar / Standaardfunctie, buitenste stoelen |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar / Niet beschikbaar |
| Inklapbare stoelen | Standaardfunctie / Niet beschikbaar |
| Lakkleuren | 7 |
| Velgopties | 2 |
| Velggrootte (voor/achter) |
265/50R19 / 265/50R19 265/45R20 / 265/45R20 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 1 |
| Klimaatzones | 3 zone:FrontRight FrontLeft SecondRow |
| voorklimatisering | Standaardfunctie |
| Huisdierenmodus | Standaardfunctie |
| Campingmodus | Standaardfunctie |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Standaardfunctie |
| Keyless go | Standaardfunctie |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Standaardfunctie |
| Alarmsysteem | Standaardfunctie |
| Dashcam | Standaardfunctie |
| Parkeersurveillance | Standaardfunctie |
| Appnaam | Zeekr Connected |
| Laaddoel wijzigen | Yes |
| Autolocatie bekijken | Yes |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Yes |
| Ramen openen/sluiten | Yes |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | Yes |
| Laden plannen | Yes |
| Rijgeschiedenis bekijken | Yes |
| Claxon/lichten activeren | Yes |