| Model |
|
|---|---|
| Startprijs | ~€19,100 (Spanje) |
| Carrosserietype | Hatchback |
| wereldpremière | Unknown |
| start leveringen | Unknown |
| Modelstatus | Unknown |
| WLTP-actieradius | 220 km (137 mijlen) |
| WLTP-verbruik | 11,36 kWh/100km(5,5 mi/kWh ) |
| WLTP-verbruik met laadverlies | 14,6 kWh/100km(4,3 mi/kWh ) |
| EPA-actieradius | |
| EPA-verbruik | |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | |
| Topsnelheid | 125 kph (78 mph) |
| Piekvermogen | 48 kW (65,3 hp / 64,4 bhp) |
| Elektrisch koppel | 113 nm (83,4 ft-lb) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 13,7 s |
| Type aandrijving | FWD |
| Motorconfiguratie | Één motor vooras |
| Motortechnologie | |
| Type voorrem | nl DriveTrain.Brakes.Front.BrakeType. |
| Type achterrem | nl DriveTrain.Brakes.Front.BrakeType. |
| Diameter voorremschijf | |
| Diameter achterremschijf | |
| Type voorremschijf | Unknown |
| Type achterremschijf | Unknown |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 1 () |
| Type ophanging voor | MacPherson-veerpoot |
| Type ophanging achter | Multi-link |
| Type voorveer | Spoelveer |
| Type achterveer | Spoelveer |
| Adaptieve demping voor | Niet beschikbaar |
| Adaptieve demping achter | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte voor | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte achter | Niet beschikbaar |
| Bodemvrijheid | 150 mm (5,91") |
| Lengte | 3701 mm (145,7") |
| Hoogte | 1519 mm (59,8") |
| Breedte zonder spiegels | 1622 mm (63,9") |
| Breedte met spiegels | 1767 mm (69,6") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | Unknown / Unknown |
| Wielbasis | 2423 mm (95,4") |
| Draaicirkel | 9,5 meter (374,0") |
| Ledig gewicht | 984 kg (2169,3 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 1250 kg (2755,8 lbs) |
| Maximale daklast | |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 266 kg (586,4 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | n.v.t. |
| Bagageruimte | 308 liter (10,9 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | 1004 liter (35,5 cu-ft) |
| HMI-type | |
| Head-up display | Unknown |
| Spraakbediening | Unknown |
| Gebarenbediening | Unknown |
| Digitaal instrumentendisplay | Yes 7" |
| Infotainmentscherm | Yes 10" |
| In-car navigatie | Standaardfunctie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Standaardfunctie |
| Ondersteuning voor Android Auto | Standaardfunctie |
| Kaartprovider | |
| Online kaartupdates | Unknown |
| Real-time verkeer | Unknown |
| Routeplanning met laadplanning | Unknown |
| Satellietbeeldkaart | Unknown |
| spraakgestuurd | Unknown |
| spraakgeleiding | Unknown |
| LED-matrixkoplampen | Niet beschikbaar |
| Automatisch dimmende koplampen | Niet beschikbaar |
| Bochtverlichting | Niet beschikbaar |
| Draaibare koplampen | Niet beschikbaar |
| Koplampsproeiers | Niet beschikbaar |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Standaardfunctie |
| Automatische noodstuurfunctie | Unknown |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Unknown |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Unknown |
| Slaperigheidswaarschuwing | Unknown |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Unknown |
| Dodehoekbewaking | Unknown |
| Uitstapwaarschuwing | Unknown |
| Frontale botsingswaarschuwing | Unknown |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookassistent | Standaardfunctie |
| Nachtzichtsysteem | Unknown |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Unknown |
| Ultrasoonsensoren | |
| Camera's | |
| Radar sensoren | |
| LiDAR-sensoren | |
| Bruto batterijcapaciteit | 26,8 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 25 kWh |
| Kathodematerialen | LFP |
| Nominale spanning | |
| Batterijgewicht | |
| Packconfiguratie | 72s1p |
| Batterijtype | |
| Batterijchemie | LFP |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 30 kW |
| Laadtijd 0–100% | 1 h 56 m 27 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 12,9 kW |
| Laadtijd 10–100% | 1 h 45 m 34 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 12,8 kW |
| Laadtijd 10–80% | 41 m 43 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 25,2 kW |
| Laadtijd 10–90% | 56 m 23 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 21,3 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Unknown |
| Handmatige batterijverwarming | Unknown |
| Interieurcategorie | |
| Interieurkwaliteit | nl Interior.Quality.NotSet |
| Ontwerp middenconsole | nl Interior.ConsoleDesign.NotSet |
| Interieurontwerp | |
| Opbergruimte | n.v.t. |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| opties voor voorstoelen | 1 |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | N/A |
| Zitdiepteverstelling | Standaardfunctie |
| Zithoogteverstelling | Niet beschikbaar |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaardfunctie |
| Hoekverstelling zitkussen | Niet beschikbaar |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Verstelbare dijsteun | Niet beschikbaar |
| Memory | Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Rugleuninghellingsverstelling | Onbekend |
| Stoelverwarming | Niet beschikbaar |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Inklapbare stoelen | Standaardfunctie |
| Lakkleuren | 6 |
| Velgopties | 2 |
| Velggrootte (voor/achter) |
165/70R14 / 165/70R14 175/60R15 / 175/60R15 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 1 |
| Klimaatzones | :Car |
| voorklimatisering | Unknown |
| Huisdierenmodus | Niet beschikbaar |
| Campingmodus | Niet beschikbaar |
| Airbags | n.v.t. |
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Niet beschikbaar |
| Keyless go | Niet beschikbaar |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Unknown |
| Alarmsysteem | Unknown |
| Dashcam | Unknown |
| Parkeersurveillance | Unknown |
| Appnaam | |
| Laaddoel wijzigen | Unknown |
| Autolocatie bekijken | Unknown |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Unknown |
| Ramen openen/sluiten | Unknown |
| Start-/stop-voorkonditionering | Unknown |
| Parkeren op afstand | Unknown |
| Laden plannen | Unknown |
| Rijgeschiedenis bekijken | Unknown |
| Claxon/lichten activeren | Unknown |