| Model |
|
|---|---|
| Lähtöhinta | ~€19,100 (Espanja) |
| Kori | Viistoperä |
| Maailmanensi-ilta | Unknown |
| Toimitusten aloitus | Unknown |
| Mallin tila | Unknown |
| WLTP-toimintamatka | 220 km (137 maili) |
| WLTP-kulutus | 11,36 kWh/100km(5,5 mi/kWh ) |
| WLTP-kulutus lataushäviöllä | 14,6 kWh/100km(4,3 mi/kWh ) |
| EPA-toimintamatka | |
| EPA-kulutus | |
| Perusvarustetason CLTC-toimintamatka | |
| 90 km/h (56 mph) kulutus täydellisissä olosuhteissa | |
| 90 km/h (56 mph) toimintamatka täydellisissä olosuhteissa | |
| 70 mph (112 km/h) kulutus täydellisissä olosuhteissa | |
| 70 mph (112 km/h) toimintamatka täydellisissä olosuhteissa | |
| 120 km/h (75 mph) kulutus täydellisissä olosuhteissa | |
| 120 km/h (75 mph) toimintamatka täydellisissä olosuhteissa | |
| Huippunopeus | 125 km/h (78 mp/h) |
| Huipputeho | 48 kW (65,3 hv / 64,4 bhp) |
| Sähköinen vääntömomentti | 113 nm (83,4 ft-lb) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 13,7 s |
| Vetotapa | FWD |
| Moottoriasettelu | Yksi moottori etuakselilla |
| Moottoritekniikka | |
| Etujarrun tyyppi | fi DriveTrain.Brakes.Front.BrakeType. |
| Takajarrun tyyppi | fi DriveTrain.Brakes.Front.BrakeType. |
| Etulevyn halkaisija | |
| Takalevyn halkaisija | |
| Etujarrulevyn tyyppi | Unknown |
| Takalevyn tyyppi | Unknown |
| Sekajarrutus (rekuperointi jarrupolkimella) | |
| Lift-up-rekuperointi (yksipoljinajo) | |
| Lift-up-rekuperoinnin pysäytystila(t) | |
| Lift-up-rekuperoinnin tasot | |
| Rullaus-tila | |
| Mukautuva rekuperointi rullatessa | |
| Jousitusvaihtoehtojen määrä | 1 () |
| Etujousitus | MacPherson-joustintuki |
| Takajousitus | Monilinkki |
| Etujousen tyyppi | Kierrejousi |
| Takajousen tyyppi | Kierrejousi |
| Mukautuva etuaiskunvaimennus | Ei saatavilla |
| Mukautuva takainen vaimennus | Ei saatavilla |
| Etukorkeuden säätö | Ei saatavilla |
| Takakorkeuden säätö | Ei saatavilla |
| Maavara | 150 mm (5,91") |
| Pituus | 3701 mm (145,7") |
| Korkeus | 1519 mm (59,8") |
| Leveys ilman peilejä | 1622 mm (63,9") |
| Leveys peileineen | 1767 mm (69,6") |
| Ilmanvastuskerroin / Poikkipinta-ala | Unknown / Unknown |
| Akseliväli | 2423 mm (95,4") |
| Kääntösäde | 9,5 metri (374,0") |
| Omamassa | 984 kg (2169,3 lbs) |
| Suurin sallittu kokonaismassa (GVWR) | 1250 kg (2755,8 lbs) |
| Katon kuormaraja | |
| Maksimikuorma kuljettajan paino mukaan lukien | 266 kg (586,4 lbs) |
| Suurin jarrullinen perävaunumassa | Ei saatavilla |
| Tavaratilan tilavuus | 308 litra (10,9 kuutiojalka) |
| Tavaratilan tilavuus, kun kaikki takapenkit on käännetty alas | 1004 litra (35,5 kuutiojalka) |
| HMI-tyyppi | |
| Head-up-näyttö | Unknown |
| Ääniohjaus | Unknown |
| Eleohjaus | Unknown |
| Digitaalinen kuljettajan mittaristo | Yes 7" |
| Infotainment-näyttö | Yes 10" |
| Autonavigointi | Vakio-ominaisuus |
| Apple CarPlay -tuki | Vakio-ominaisuus |
| Android Auto -tuki | Vakio-ominaisuus |
| Karttapalvelu | |
| Verkkokarttapäivitykset | Unknown |
| Reaaliaikainen liikenne | Unknown |
| Reittisuunnittelu lataussuunnittelulla | Unknown |
| Satelliittikartta | Unknown |
| ääniohjattu | Unknown |
| ääniopastus | Unknown |
| LED-matriisi-ajovalot | Ei saatavilla |
| Automaattisesti himmenevät ajovalot | Ei saatavilla |
| Kulmavalot | Ei saatavilla |
| Kääntyvät ajovalot | Ei saatavilla |
| Ajovalojen pesurit | Ei saatavilla |
| ABS (lukkiutumaton jarrujärjestelmä) | Vakio-ominaisuus |
| Automaattinen hätäjarrutus | Vakio-ominaisuus |
| Automaattinen hätäohjaus | Unknown |
| Risteävän liikenteen varoitin (CTA) | Unknown |
| Risteävän liikenteen varoitus takana (RCTA) | Unknown |
| Väsymysvaroitin | Unknown |
| ESC/ESP (ajonvakautus) | Unknown |
| Kuolleen kulman valvonta | Unknown |
| Poistumisvaroitus | Unknown |
| Törmäysvaroitin | Unknown |
| Kaistalta poistumisen varoitus | Vakio-ominaisuus |
| Kaistanpito | Vakio-ominaisuus |
| Yönäkö | Unknown |
| Kaistan keskitysavustin (LCA) / Autosteer | Unknown |
| Ultraäänisensorit | |
| Kamerat | |
| Tutkasensorit | |
| LiDAR-sensorit | |
| Akun bruttokapasiteetti | 26,8 kWh |
| Akun nettokapasiteetti | 25 kWh |
| Katodimateriaalit | LFP |
| Nimellisjännite | |
| Akun paino | |
| Akkupaketin kokoonpano | 72s1p |
| Akkutyyppi | |
| Akun kemia | LFP |
| Latauskäyrä (klikkaa nähdäksesi täysikokoisen) |
|
| Maksimi DC-latausnopeus | 30 kW |
| Latausaika 0–100 % | 1 h 56 m 27 s |
| Keskimääräinen latausnopeus 0–100 % | 12,9 kW |
| Latausaika 10–100 % | 1 h 45 m 34 s |
| Keskimääräinen latausnopeus 10–100 % | 12,8 kW |
| Latausaika 10–80 % | 41 m 43 s |
| Keskimääräinen latausnopeus 10–80 % | 25,2 kW |
| Latausaika 10–90 % | 56 m 23 s |
| Keskimääräinen latausnopeus 10–90 % | 21,3 kW |
| Esilämmitys navigoitaessa latausasemalle | Unknown |
| Manuaalinen akun lämmitys | Unknown |
| Sisätilaluokka | |
| Sisätilan laatu | fi Interior.Quality.NotSet |
| Keskikonsolin muotoilu | fi Interior.ConsoleDesign.NotSet |
| Sisätilan muotoilu | |
| Säilytystila | Ei saatavilla |
| Istuimien määrä | 4 |
| eturivin istuimien valinnat | 1 |
| Säätömahdollisuuksien määrä (sis. vaihtoehdot) | N/A |
| Istuimen syvyyden säätö | Vakio-ominaisuus |
| Istuinkorkeuden säätö | Ei saatavilla |
| Selkänojan kulman säätö | Vakio-ominaisuus |
| Istuintyynyn kulman säätö | Ei saatavilla |
| Korkeudeltaan säädettävä niskatuki | Ei saatavilla |
| Pituudeltaan säädettävä niskatuki | Ei saatavilla |
| Säädettävä reisituki | Ei saatavilla |
| Muisti | Ei saatavilla |
| Sähköinen ristiselän tuen säätö | Ei saatavilla |
| Istuimien tuuletus | Ei saatavilla |
| Hierontatoiminto | Ei saatavilla |
| Selkänojan kulman säätö | Tuntematon |
| Istuinlämmitys | Ei saatavilla |
| Istuimien tuuletus | Ei saatavilla |
| Hierontatoiminto | Ei saatavilla |
| Sähköinen ristiselän tuen säätö | Ei saatavilla |
| Taitettavat istuimet | Vakio-ominaisuus |
| Maalivärit | 6 |
| Vannevalinnat | 2 |
| Vanteiden koko (etu/taka) |
165/70R14 / 165/70R14 175/60R15 / 175/60R15 |
| Saatavilla olevat ilmastointijärjestelmät | 1 |
| Ilmastointivyöhykkeet | :Car |
| esilämmitys | Unknown |
| Lemmikkitila | Ei saatavilla |
| Leirintätila | Ei saatavilla |
| Turvatyynyt | Ei saatavilla |
| Turvavyöt |
|
| Avaimeton kulku | Ei saatavilla |
| Avaimeton käynnistys | Ei saatavilla |
| Puhelin avaimena | Unknown |
| Hälytysjärjestelmä | Unknown |
| Kojelautakamera | Unknown |
| Pysäköintivalvonta | Unknown |
| Sovelluksen nimi | |
| Vaihda lataustavoitetta | Unknown |
| Näytä auton sijainti | Unknown |
| Lukitse/avaa auto | Unknown |
| Avaa/sulje ikkunat | Unknown |
| Käynnistyksen/pysäytyksen esilämmitys | Unknown |
| Etäpysäköinti | Unknown |
| Ajoita lataus | Unknown |
| Näytä ajohistoria | Unknown |
| Aktivoi äänitorvi/valot | Unknown |