| Model |
|
|---|---|
| Cena początkowa | ~zł107,964 (Norwegia) |
| Typ nadwozia | Crossover |
| Premiera światowa | Unknown |
| Początek dostaw | Unknown |
| Status modelu | Unknown |
| Zasięg WLTP | 463 km (288 mile) |
| Zużycie WLTP | 14,00 kWh/100km(4,4 mi/kWh ) |
| Zużycie WLTP z uwzględnieniem strat ładowania | 16,4 kWh/100km(3,8 mi/kWh ) |
| Zasięg EPA | |
| Zużycie EPA | |
| Zasięg CLTC wersji podstawowej | |
| Zużycie 90kmh/56mph w idealnych warunkach | |
| Zasięg 90kmh/56mph w idealnych warunkach. | |
| Zużycie 70mph/112kmh w idealnych warunkach | |
| Zasięg 70mph/112kmh w idealnych warunkach | |
| Zużycie 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 20 kWh/100km(3,1 mi/kWh ) |
| Zasięg 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 324 km (201 mile) |
| Prędkość maksymalna | 167 km/h (104 mph) |
| Moc szczytowa | 150 kW (203,9 hp / 201,2 bhp) |
| Elektryczny moment obrotowy | 255 nm (188,2 ft-lb) |
| 0-100 km/h (0-62 mph) | 7,8 s |
| Rodzaj napędu | RWD |
| Konfiguracja silników | Jednosilnikowa tylna oś |
| Technologia silnika | |
| Typ przednich hamulców | pl DriveTrain.Brakes.Front.BrakeType. (2 tłoki) |
| Typ tylnych hamulców | pl DriveTrain.Brakes.Front.BrakeType. (1 tłoki) |
| Średnica przedniej tarczy | 345 mm (13,58") |
| Średnica tylnej tarczy | 345 mm (13,58") |
| Typ przednich tarcz hamulcowych | Żeliwne |
| Typ tylnych tarcz | Żeliwne |
| Hamulce mieszane (rekuperacja pedałem hamulca) | |
| Lift-up-regen (jazda na jeden pedał) | |
| Tryby zatrzymywania Lift-up-regen | |
| Poziomy Lift-up-regen | |
| Tryb żeglowania | |
| Adaptacyjna rekuperacja w trybie żeglowania | |
| Liczba opcji zawieszenia | 1 () |
| Typ przedniego zawieszenia | |
| Typ tylnego zawieszenia | |
| Typ przednich sprężyn | Sprężyna śrubowa |
| Typ tylnych sprężyn | Sprężyna śrubowa |
| Adaptacyjne tłumienie przednie | Niedostępne |
| Adaptacyjne tłumienie tylne | Niedostępne |
| Regulacja wysokości przedniego zawieszenia | Niedostępne |
| Regulacja wysokości tylnego zawieszenia | Niedostępne |
| Prześwit | 160 mm (6,30") |
| Długość | 4420 mm (174,0") |
| Wysokość | 1545 mm (60,8") |
| Szerokość bez lusterek | 1825 mm (71,9") |
| Szerokość z lusterkami | 2035 mm (80,1") |
| Współczynnik oporu powietrza / Powierzchnia czołowa | 0,29 / Unknown |
| Rozstaw osi | 2720 mm (107,1") |
| Promień skrętu | 10,2 metr (401,6") |
| Masa własna | 1682 kg (3708,2 lbs) |
| Maksymalna masa (dopuszczalna masa całkowita) | 2200 kg (4850,2 lbs) |
| Maksymalne obciążenie dachu | 75 kg (165,3 lbs) |
| Maksymalne obciążenie wraz z masą kierowcy | 518 kg (1142,0 lbs) |
| Maksymalna masa przyczepy z hamulcem | 750 kg (1653,5 lbs) |
| Pojemność bagażnika | 475 litr (16,8 cu-ft) |
| Pojemność bagażnika po złożeniu siedzeń drugiego rzędu | 1392 litr (49,2 cu-ft) |
| Typ HMI | |
| Wyświetlacz head-up | Funkcja opcjonalna |
| Sterowanie głosowe | Unknown |
| Sterowanie gestami | Unknown |
| Cyfrowy zestaw wskaźników | Yes 10,25" |
| Ekran infotainmentu | Yes 10,25" |
| Nawigacja w pojeździe | Funkcja standardowa |
| Obsługa Apple CarPlay | Funkcja standardowa |
| Obsługa Android Auto | Funkcja standardowa |
| Dostawca map | |
| Aktualizacje map online | Unknown |
| Ruch drogowy w czasie rzeczywistym | Unknown |
| Planowanie trasy z uwzględnieniem ładowania | Unknown |
| Mapa satelitarna | Unknown |
| sterowany głosem | Unknown |
| prowadzenie głosowe | Unknown |
| Reflektory LED matrycowe | Niedostępne |
| Automatyczne ściemnianie reflektorów | Niedostępne |
| Światła doświetlające zakręty | Niedostępne |
| Reflektory skrętne | Niedostępne |
| Spryskiwacze reflektorów | Niedostępne |
| ABS (układ przeciwblokujący) | Funkcja standardowa |
| Automatyczne hamowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Automatyczne sterowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym (CTA) | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu (RCTA) | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o senności | Unknown |
| ESC/ESP (kontrola stabilności) | Funkcja standardowa |
| Monitorowanie martwego pola | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie przy wysiadaniu | Unknown |
| Ostrzeżenie przed kolizją czołową | Unknown |
| Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa | Funkcja standardowa |
| Asystent utrzymania pasa ruchu | Funkcja standardowa |
| Noktowizja | Niedostępne |
| Asystent centrowania pasa (LCA) / Autosteer | Funkcja standardowa |
| Czujniki ultradźwiękowe | |
| Kamery | |
| Czujniki radarowe | |
| Czujniki LiDAR | |
| Pojemność akumulatora brutto | 68 kWh |
| Pojemność akumulatora netto | 64,8 kWh |
| Materiały katodowe | |
| Napięcie znamionowe | 358 V |
| Masa akumulatora | |
| Konfiguracja pakietu akumulatorów | 98s3p |
| Rodzaj akumulatora | |
| Chemia akumulatora | |
| Krzywa ładowania (kliknij, aby powiększyć) |
|
| Maksymalna moc ładowania DC | 233 kW |
| Czas ładowania 0-100% | 1 h 34 m 45 s |
| Średnia szybkość ładowania 0-100% | 41,0 kW |
| Czas ładowania 10-100% | 1 h 27 m 33 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-100% | 40,0 kW |
| Czas ładowania 10-80% | 45 m 21 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-80% | 60,0 kW |
| Czas ładowania 10-90% | 1 h 0 m 54 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-90% | 51,1 kW |
| Wstępne ogrzewanie akumulatora podczas nawigacji do stacji ładowania | Funkcja standardowa |
| Ręczne ogrzewanie akumulatora | Unknown |
| Kategoria wnętrza | |
| Jakość wnętrza | pl Interior.Quality.NotSet |
| Projekt konsoli | pl Interior.ConsoleDesign.NotSet |
| Projekt wnętrza |
Kolory wnętrza:
Czarny
|
| Przechowywanie | Brak danych |
| Liczba miejsc | 5 |
| Opcje przednich foteli | 1 |
| Liczba sposobów regulacji (w tym opcje) | 4 |
| Regulacja głębokości siedzenia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja wysokości siedzenia | Nieznany |
| Regulacja kąta oparcia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja kąta siedziska | Nieznany |
| Regulowany na wysokość zagłówek | Funkcja standardowa |
| Regulowany na długość zagłówek | Niedostępne |
| Regulacja podparcia ud | Niedostępne |
| Pamięć | Standardowy fotel kierowcy, fotel pasażera niedostępny |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Opcjonalna funkcja elektryczna |
| Wentylacja siedzeń | Funkcja opcjonalna |
| Funkcja masażu | Nieznany |
| Regulacja kąta oparcia | Funkcja standardowa |
| Ogrzewanie siedzeń | Standardowa funkcja, fotele zewnętrzne |
| Wentylacja siedzeń | Nieznany |
| Funkcja masażu | Nieznany |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Niedostępne |
| Składane fotele | Niedostępne |
| Kolory lakieru | 11 |
| Opcje felg | 2 |
| Rozmiar felg (front/rear) |
235/55R19 / 235/55R19 255/45R20 / 255/45R20 |
| Dostępne systemy klimatyzacji | 1 |
| Strefy klimatyzacji | 2-zone:LeftFirstRow RightFirstRow |
| wstępne przygotowanie klimatyzacji | Unknown |
| Tryb dla zwierząt | Unknown |
| Tryb kempingowy | Unknown |
| Poduszki powietrzne | Brak danych |
| Pasy bezpieczeństwa |
|
| Dostęp bezkluczykowy | Unknown |
| Uruchamianie bezkluczykowe | Unknown |
| Użyj telefonu jako klucza | Unknown |
| System alarmowy | Unknown |
| Kamera samochodowa | Unknown |
| Nadzór parkowania | Unknown |
| Nazwa aplikacji | |
| Zmień cel ładowania | Unknown |
| Zobacz lokalizację samochodu | Unknown |
| Zablokuj/odblokuj samochód | Unknown |
| Otwórz/zamknij szyby | Unknown |
| Wstępne przygotowanie | Unknown |
| Zdalne parkowanie | Unknown |
| Harmonogram ładowania | Unknown |
| Zobacz historię jazdy | Unknown |
| Aktywuj klakson/światła | Unknown |