Audi A6 Avant e-tron quattro specificaties
EVKX.net biedt volledige specificaties voor Audi A6 Avant e-tron quattro.
Prestaties
Acceleratie, topsnelheid en vermogensspecificaties
|
Specificatie
|
Waarde
|
|---|---|
| Piekvermogen | 315 kW (428 hp / 422 bhp) |
| piekvermogen met boost | 340 kW (462 hp / 456 bhp) |
| Elektrisch koppel | 855 Nm (631 lb-ft) |
| Elektrische koppelboost | 855 Nm (631 lb-ft) |
| Topsnelheid | 210 kph (131 mph) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 4,7 s |
| 0-100km/h (0-62 mph) boost | 4,5 s |
vermogen & koppel
snelheid & acceleratie
Actieradius & verbruik
Actieradiusschattingen en energieverbruiksgegevens
|
Specificatie
|
Waarde
|
|---|---|
|
WLTP-actieradius instapuitvoering
Learn more
|
685
km
|
|
WLTP-verbruik basisuitvoering
Learn more
|
13,9
kWh/100km
|
|
WLTP-verbruik basisuitvoering met laadverlies
Learn more
|
15,5
kWh/100km
|
|
WLTP-actieradius topuitvoering
Learn more
|
605
km
|
|
WLTP-verbruik topuitvoering
Learn more
|
15,7
kWh/100km
|
|
WLTP-verbruik topuitvoering met laadverlies
Learn more
|
17,5
kWh/100km
|
Batterij & laden
batterijspecificaties en laadmogelijkheden
|
Specificatie
|
Waarde
|
|---|---|
|
100
kWh
|
|
|
94,9
kWh
|
|
|
270
kW
|
|
|
Aantal modules
|
12 |
| 180s1p | |
|
662
V
|
|
|
Kathodematerialen
|
NMC |
Laadpoorten
specificaties laadpoort per regio
|
Specificatie
|
Waarde
|
|---|---|
|
Specificatie
|
LeftRearSide |
|
Type laadpoort Europa
|
CCS2
|
|
Type laadpoort Noord-Amerika
|
CCS1
|
|
Laadpoorttype China
|
GBT
|
|
Laadpoorttype Japan
|
CHAdeMO
|
|
Type laadpoort Oceanië (Australië, Nieuw-Zeeland ++)
|
CCS2
|
|
Specificatie
|
Waarde
|
|---|---|
|
Specificatie
|
RightRearSide |
|
Type laadpoort Europa
|
Type2
|
|
Type laadpoort Noord-Amerika
|
J1772
|
|
Laadpoorttype China
|
GBT
|
|
Laadpoorttype Japan
|
CHAdeMO
|
|
Type laadpoort Oceanië (Australië, Nieuw-Zeeland ++)
|
CCS2
|
Afmetingen
basisafmetingen
wielbasis & spoorbreedte
aerodynamica
bodemvrijheid & draaicirkel
Laadcapaciteit en trekvermogen
specificaties gewicht, laadcapaciteit en trekvermogen
|
Specificatie
|
Waarde
|
|---|---|
|
2295 kg (5060 lbs)
|
|
|
2870 kg (6327 lbs)
|
|
|
575 kg (1268 lbs)
|
|
|
75 kg (165 lbs)
|
|
|
502 liter (18 cu-ft)
|
|
|
1422 liter (50 cu-ft)
|
|
|
27 liter (1 cu-ft)
|
|
|
2100 kg (4630 lbs)
|
|
|
750 kg (1653 lbs)
|
|
|
Maximaal trekhaakgewicht
|
100 kg (220 lbs)
|
gewichtsspecificaties
laadcapaciteit
trekcapaciteit
Ophanging
Het model biedt 2 ophangingsvarianten
Standard
Adaptive Features
Height Adjustment
Ground Clearance
Component Types
Adaptive Air Suspension Sport
Adaptive Features
Height Adjustment
Ground Clearance
Component Types
Interieur
Voorstoelen
Normal
Seat Category
Basic Adjustments
Advanced Adjustments
Comfort Features
Sport
Seat Category
Basic Adjustments
Advanced Adjustments
Comfort Features
Sport Plus
Seat Category
Basic Adjustments
Advanced Adjustments
Comfort Features
Stoelen tweede rij
Seat Category
Basic Adjustments
Advanced Adjustments
Comfort Features
Middenconsoles
Middenconsole eerste rij
Rijassistentie
geavanceerde veiligheid- en rijassistentiefuncties
|
Specificatie
|
Waarde
|
|---|---|
| Ja, standaarduitrusting | |
| Ja, standaarduitrusting | |
| Ja, standaarduitrusting | |
| Ja, optionele uitrusting | |
| Ja, optionele uitrusting | |
| Ja (Cross traffic assist rear), optionele uitrusting | |
|
Hill-descentassistent
|
Ja, standaarduitrusting |
|
Hill-startassistent
|
Ja, standaarduitrusting |
| Ja, standaarduitrusting | |
| Ja, standaarduitrusting | |
|
Tractiecontrole
|
Ja, standaarduitrusting |
|
Botsingsvermijding bij linksaf slaan
|
Ja, optionele uitrusting |
| Ja, standaarduitrusting | |
| Ja, standaarduitrusting | |
|
Temperatuurwaarschuwing
|
Ja, standaarduitrusting |
| Ja, standaarduitrusting | |
| Ja, standaarduitrusting | |
| Ja, standaarduitrusting | |
| Ja, optionele uitrusting | |
| Niet beschikbaar |
Sensoren & camera's
voertuigsensoren- en camerasystemen
|
Specificatie
|
Waarde
|
|---|---|
|
|
|
|
|
|
| n.v.t. | |
|
nl Sensors.Processors
|
UI en bediening
specificaties gebruikersinterface en bediening
|
Specificatie
|
Waarde
|
|---|---|
| Head-up display | Ja, optionele uitrusting |
| Spraakbediening | Ja, standaarduitrusting |
| Gebarenbediening | Niet beschikbaar |
| Ondersteuning voor Android Auto | Ja, standaarduitrusting |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Ja, standaarduitrusting |
| In-car navigatie | Ja, standaarduitrusting |
| Beschikbare schermindelingen | 1 |
bedieningsinterface
integratie smartphone
Infotainment
Audi Sound System
audiosysteem
Bang & Olufsen Sound System
audiosysteem
Exterieur
Lakkleuren
Meer informatie
Alternatieve modellen
Op de snelgroeiende Elektroauto-markt heeft EVKX.net verschillende alternatieven voor de Audi A6 Avant e-tron quattro geïdentificeerd die het overwegen waard zijn op basis van kenmerken, specificaties en prijzen.
BMW i5 xDrive40
Volkswagen ID.7 GTX Tourer
Vergelijk deze voertuigen
Meest verkochte Elektroauto's in Ierland
2025 · Year