| Model |
|
|---|---|
| Startprijs | ~€42,817 (Australië) |
| Carrosserietype | Coupé-SUV |
| wereldpremière | vrijdag 10 januari 2025 |
| start leveringen | maart 2025 |
| Modelstatus | In productie |
| WLTP-actieradius | 622 km (387 mijlen) |
| WLTP-verbruik | 12,70 kWh/100km(4,9 mi/kWh ) |
| WLTP-verbruik met laadverlies | 14,2 kWh/100km(4,4 mi/kWh ) |
| EPA-actieradius | 320-303 mijlen (515-488 km) |
| EPA-verbruik | 4,115,3-3,8 mi/kWh (15,3-16,2 kWh/100km ) |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | 719 km (447 mijlen) |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 15 kWh/100km(4,1 mi/kWh ) |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 527 km (328 mijlen) |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | 16,54 kWh/100km(3,8 mi/kWh ) |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | 478 km (297 mijlen) |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 19,5 kWh/100km(3,2 mi/kWh ) |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 405 km (252 mijlen) |
| Topsnelheid | 201 kph (125 mph) |
| Piekvermogen | 331 kW (450,0 hp / 443,9 bhp) |
| Elektrisch koppel | 493 nm (363,8 ft-lb) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 5,6 s |
| Type aandrijving | RWD |
| Motorconfiguratie | Één motor achteras |
| Motortechnologie | PMSM |
| Type voorrem | Schijfrem met vaste klauw (4 zuigers) |
| Type achterrem | Schijfrem met zwevende klauw (1 zuigers) |
| Diameter voorremschijf | 355 mm (13,98") |
| Diameter achterremschijf | 335 mm (13,19") |
| Type voorremschijf | Gietijzer |
| Type achterremschijf | Gietijzer |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | Hold of Creep |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | Standard / Low |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 1 (standard) |
| Type ophanging voor | Dubbele draagarm |
| Type ophanging achter | Multi-link |
| Type voorveer | Spoelveer |
| Type achterveer | Spoelveer |
| Adaptieve demping voor | Niet beschikbaar |
| Adaptieve demping achter | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte voor | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte achter | Niet beschikbaar |
| Bodemvrijheid | 167 mm (6,57") |
| Lengte | 4797 mm (188,9") |
| Hoogte | 1624 mm (63,9") |
| Breedte zonder spiegels | 1920 mm (75,6") |
| Breedte met spiegels | 2129 mm (83,8") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | 0,23 / 2,65 m² (28,5 sq ft) |
| Wielbasis | 2890 mm (113,8") |
| Draaicirkel | 12,1 meter (476,4") |
| Ledig gewicht | 1898 kg (4184,4 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 2400 kg (5291,1 lbs) |
| Maximale daklast | 75 kg (165,3 lbs) |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 502 kg (1106,7 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | 1600 kg (3527,4 lbs) |
| Bagageruimte | 854 liter (30,2 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | 2158 liter (76,2 cu-ft) |
| HMI-type | Schermfocus met hendels en beperkte knoppen |
| Head-up display | Niet beschikbaar |
| Spraakbediening | Standaardfunctie |
| Gebarenbediening | Niet beschikbaar |
| Digitaal instrumentendisplay | Yes 15" |
| Infotainmentscherm | Yes 15" |
| In-car navigatie | Standaardfunctie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Niet beschikbaar |
| Ondersteuning voor Android Auto | Niet beschikbaar |
| Kaartprovider | |
| Online kaartupdates | Yes |
| Real-time verkeer | Yes |
| Routeplanning met laadplanning | Yes |
| Satellietbeeldkaart | Unknown |
| spraakgestuurd | Yes |
| spraakgeleiding | Yes |
| LED-matrixkoplampen | Standaardfunctie |
| Automatisch dimmende koplampen | Standaardfunctie |
| Bochtverlichting | Niet beschikbaar |
| Draaibare koplampen | Niet beschikbaar |
| Koplampsproeiers | Niet beschikbaar |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Standaardfunctie |
| Automatische noodstuurfunctie | Standaardfunctie |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Standaardfunctie |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Niet beschikbaar |
| Slaperigheidswaarschuwing | Standaardfunctie |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Standaardfunctie |
| Uitstapwaarschuwing | Niet beschikbaar |
| Frontale botsingswaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookassistent | Standaardfunctie |
| Nachtzichtsysteem | Niet beschikbaar |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Standaardfunctie |
| Ultrasoonsensoren | n.v.t. |
| Camera's |
|
| Radar sensoren | n.v.t. |
| LiDAR-sensoren | n.v.t. |
| Bruto batterijcapaciteit | 82 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 79 kWh |
| Kathodematerialen | |
| Nominale spanning | 345 V |
| Batterijgewicht | |
| Packconfiguratie | 96s46p |
| Batterijtype | |
| Batterijchemie | |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 250 kW |
| Laadtijd 0–100% | 1 h 6 m 46 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 71,0 kW |
| Laadtijd 10–100% | 1 h 3 m 13 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 67,5 kW |
| Laadtijd 10–80% | 33 m 29 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 99,1 kW |
| Laadtijd 10–90% | 44 m 9 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 85,9 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Standaardfunctie |
| Handmatige batterijverwarming | Niet beschikbaar |
| Interieurcategorie | Minimalistisch |
| Interieurkwaliteit | Standaard |
| Ontwerp middenconsole | Traditionele middenconsole |
| Interieurontwerp |
All Black
Interieurkleuren:
nl common.color.NotSet
Black & White
Interieurkleuren:
nl common.color.NotSet
|
| Opbergruimte | n.v.t. |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| opties voor voorstoelen | 1 |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | 8 |
| Zitdiepteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Zithoogteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaard elektrische functie |
| Hoekverstelling zitkussen | Standaard elektrische functie |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Verstelbare dijsteun | Niet beschikbaar |
| Memory | Standaardfunctie |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Stoelventilatie | Standaardfunctie |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaardfunctie |
| Stoelverwarming | Standaardfunctie, buitenste stoelen |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Inklapbare stoelen | Standaard elektrische functie |
| Lakkleuren | 6 |
| Velgopties | 2 |
| Velggrootte (voor/achter) |
255/45R19 / 255/45R19 255/40R20 / 255/40R20 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 1 |
| Klimaatzones | standard:Car |
| voorklimatisering | Standaardfunctie |
| Huisdierenmodus | Standaardfunctie |
| Campingmodus | Standaardfunctie |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Standaardfunctie |
| Keyless go | Standaardfunctie |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Standaardfunctie |
| Alarmsysteem | Standaardfunctie |
| Dashcam | Standaardfunctie |
| Parkeersurveillance | Standaardfunctie |
| Appnaam | Tesla |
| Laaddoel wijzigen | Yes |
| Autolocatie bekijken | Yes |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Yes |
| Ramen openen/sluiten | Yes |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | Yes |
| Laden plannen | Yes |
| Rijgeschiedenis bekijken | Yes |
| Claxon/lichten activeren | Yes |