| Model |
|
|---|---|
| Startprijs | Unknown |
| Carrosserietype | Coupé-SUV |
| wereldpremière | woensdag 1 januari 2020 |
| start leveringen | maart 2021 |
| Modelstatus | Gestopt |
| WLTP-actieradius | 514-496 km (320-308 mijlen) |
| WLTP-verbruik | 14,98-15,52 kWh/100km (4,1-4,0 mi/kWh ) |
| WLTP-verbruik met laadverlies | 16,9-17,4 kWh/100km (3,7-3,6 mi/kWh ) |
| EPA-actieradius | |
| EPA-verbruik | |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 14 kWh/100km(4,4 mi/kWh ) |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 550 km (342 mijlen) |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | 19 kWh/100km(3,3 mi/kWh ) |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | 405 km (252 mijlen) |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 19,5 kWh/100km(3,2 mi/kWh ) |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 395 km (246 mijlen) |
| Topsnelheid | 180 kph (112 mph) |
| Piekvermogen | 195 kW (265,1 hp / 261,5 bhp) (220 kW (299,1 hp / 295,0 bhp) met boost) |
| Elektrisch koppel | 425 nm (313,6 ft-lb) (460 nm (339,5 ft-lb) met boost) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 6,9 s (6,5 s met boost) |
| Type aandrijving | AWD |
| Motorconfiguratie | Één motor op vooras en één motor op achteras |
| Motortechnologie | ASM voor en PMSM achter |
| Type voorrem | Schijfrem met zwevende klauw (2 zuigers) |
| Type achterrem | Trommelrem |
| Diameter voorremschijf | 358 mm (14,09") |
| Diameter achterremschijf | trommelrem |
| Type voorremschijf | Gietijzer |
| Type achterremschijf | trommelrem |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | roll-modus |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | High / Medium |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 2 (Sport / Adaptive) |
| Type ophanging voor | MacPherson-veerpoot / MacPherson-veerpoot |
| Type ophanging achter | Multi-link / Multi-link |
| Type voorveer | Spoelveer / Spoelveer |
| Type achterveer | Spoelveer / Spoelveer |
| Adaptieve demping voor | Unknown |
| Adaptieve demping achter | Unknown |
| Verstelbare hoogte voor | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte achter | Niet beschikbaar |
| Bodemvrijheid | 167 mm (6,57") / 178 mm (7,01") |
| Lengte | 4653 mm (183,2") |
| Hoogte | 1607 mm (63,3") |
| Breedte zonder spiegels | 1879 mm (74,0") |
| Breedte met spiegels | 2148 mm (84,6") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | 0,248 / Unknown |
| Wielbasis | 2768 mm (109,0") |
| Draaicirkel | 10,8 meter (425,2") |
| Ledig gewicht | 2180 kg (4806,1 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 2740 kg (6040,7 lbs) |
| Maximale daklast | 75 kg (165,3 lbs) |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 560 kg (1234,6 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | 1200 kg (2645,5 lbs) |
| Bagageruimte | 570 liter (20,1 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | 1610 liter (56,9 cu-ft) |
| HMI-type | Schermfocus met hendels en knoppen |
| Head-up display | Optionele functie |
| Spraakbediening | Niet beschikbaar |
| Gebarenbediening | Niet beschikbaar |
| Digitaal instrumentendisplay | Yes 5,3" |
| Infotainmentscherm | Yes 13" |
| In-car navigatie | Standaardfunctie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Standaardfunctie |
| Ondersteuning voor Android Auto | Standaardfunctie |
| Kaartprovider | TomTom |
| Online kaartupdates | Yes |
| Real-time verkeer | Yes |
| Routeplanning met laadplanning | Yes |
| Satellietbeeldkaart | No |
| spraakgestuurd | Yes |
| spraakgeleiding | Yes |
| LED-matrixkoplampen | Standaardfunctie |
| Automatisch dimmende koplampen | Standaardfunctie |
| Bochtverlichting | Standaardfunctie |
| Draaibare koplampen | Niet beschikbaar |
| Koplampsproeiers | Niet beschikbaar |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Standaardfunctie |
| Automatische noodstuurfunctie | Standaardfunctie |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Standaardfunctie |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Niet beschikbaar |
| Slaperigheidswaarschuwing | Standaardfunctie |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Standaardfunctie |
| Uitstapwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Frontale botsingswaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookassistent | Standaardfunctie |
| Nachtzichtsysteem | Niet beschikbaar |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Standaardfunctie |
| Ultrasoonsensoren |
|
| Camera's |
|
| Radar sensoren |
|
| LiDAR-sensoren | — |
| nl Sensors.Processors | — |
| Bruto batterijcapaciteit | 82 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 77 kWh |
| Kathodematerialen | NMC |
| Nominale spanning | 350 V |
| Batterijgewicht | — |
| Packconfiguratie | 96s3p |
| Batterijtype | Cell-to-Module |
| Batterijchemie | NMC |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 135 kW |
| Laadtijd 0–100% | 1 h 37 m 29 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 47,4 kW |
| Laadtijd 10–100% | 1 h 30 m 45 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 45,8 kW |
| Laadtijd 10–80% | 36 m 41 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 88,2 kW |
| Laadtijd 10–90% | 46 m 12 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 80,0 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Niet beschikbaar |
| Handmatige batterijverwarming | Niet beschikbaar |
| Interieurcategorie | Rijdergericht |
| Interieurkwaliteit | Hoge kwaliteit |
| Ontwerp middenconsole | Traditionele middenconsole |
| Interieurontwerp |
RS Lounge
Interieurkleuren:
Zwart
RS Suite
Interieurkleuren:
Zwart
|
| Opbergruimte |
|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| opties voor voorstoelen | 1 |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | N/A |
| Zitdiepteverstelling | Standaardfunctie, optioneel elektrisch |
| Zithoogteverstelling | Standaardfunctie, optioneel elektrisch |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaardfunctie, optioneel elektrisch |
| Hoekverstelling zitkussen | Standaardfunctie, optioneel elektrisch |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Verstelbare dijsteun | Standaard bestuurder, niet beschikbaar voor passagier |
| Memory | Onbekend |
| Elektrische lendesteunverstelling | Onbekend |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Optionele functie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Niet beschikbaar |
| Stoelverwarming | Optionele functie, buitenste stoelen |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Inklapbare stoelen | Standaardfunctie |
| Lakkleuren | 9 |
| Velgopties | 2 |
| Velggrootte (voor/achter) |
235/50R20 / 255/45R20 235/45R21 / 255/40R21 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 2 (2-zone Climatronic, 3 zone climstronic) |
| Klimaatzones | 2-zone Climatronic:LeftFirstRow RightFirstRow/3 zone climstronic:LeftFirstRow RightFirstRow SecondRow |
| voorklimatisering | Standaardfunctie |
| Huisdierenmodus | Niet beschikbaar |
| Campingmodus | Niet beschikbaar |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Optionele functie |
| Keyless go | Standaardfunctie |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Niet beschikbaar |
| Alarmsysteem | Standaardfunctie |
| Dashcam | Niet beschikbaar |
| Parkeersurveillance | Niet beschikbaar |
| Appnaam | MySkoda |
| Laaddoel wijzigen | Yes |
| Autolocatie bekijken | Yes |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Yes |
| Ramen openen/sluiten | No |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | Yes |
| Laden plannen | Yes |
| Rijgeschiedenis bekijken | Yes |
| Claxon/lichten activeren | No |