| Model |
|
|---|---|
| Cena początkowa | Unknown |
| Typ nadwozia | SUV coupé |
| Premiera światowa | środa, 1 stycznia 2020 |
| Początek dostaw | marzec 2021 |
| Status modelu | Wycofany |
| Zasięg WLTP | 514-496 km (320-308 mile) |
| Zużycie WLTP | 14,98-15,52 kWh/100km (4,1-4,0 mi/kWh ) |
| Zużycie WLTP z uwzględnieniem strat ładowania | 16,9-17,4 kWh/100km (3,7-3,6 mi/kWh ) |
| Zasięg EPA | |
| Zużycie EPA | |
| Zasięg CLTC wersji podstawowej | |
| Zużycie 90kmh/56mph w idealnych warunkach | 14 kWh/100km(4,4 mi/kWh ) |
| Zasięg 90kmh/56mph w idealnych warunkach. | 550 km (342 mile) |
| Zużycie 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 19 kWh/100km(3,3 mi/kWh ) |
| Zasięg 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 405 km (252 mile) |
| Zużycie 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 19,5 kWh/100km(3,2 mi/kWh ) |
| Zasięg 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 395 km (246 mile) |
| Prędkość maksymalna | 180 km/h (112 mph) |
| Moc szczytowa | 195 kW (265,1 hp / 261,5 bhp) (220 kW (299,1 hp / 295,0 bhp) z trybem Boost) |
| Elektryczny moment obrotowy | 425 nm (313,6 ft-lb) (460 nm (339,5 ft-lb) z trybem Boost) |
| 0-100 km/h (0-62 mph) | 6,9 s (6,5 s z trybem Boost) |
| Rodzaj napędu | AWD |
| Konfiguracja silników | Jeden silnik na przedniej osi i jeden silnik na tylnej osi |
| Technologia silnika | ASM przedni i PMSM tylny |
| Typ przednich hamulców | Tarcza z pływającym zaciskiem (2 tłoki) |
| Typ tylnych hamulców | Bęben hamulcowy |
| Średnica przedniej tarczy | 358 mm (14,09") |
| Średnica tylnej tarczy | hamulec bębnowy |
| Typ przednich tarcz hamulcowych | Żeliwne |
| Typ tylnych tarcz | hamulec bębnowy |
| Hamulce mieszane (rekuperacja pedałem hamulca) | |
| Lift-up-regen (jazda na jeden pedał) | |
| Tryby zatrzymywania Lift-up-regen | Tryb Roll |
| Poziomy Lift-up-regen | High / Medium |
| Tryb żeglowania | |
| Adaptacyjna rekuperacja w trybie żeglowania | |
| Liczba opcji zawieszenia | 2 (Sport / Adaptive) |
| Typ przedniego zawieszenia | Kolumna MacPhersona / Kolumna MacPhersona |
| Typ tylnego zawieszenia | Zawieszenie wielowahaczowe / Zawieszenie wielowahaczowe |
| Typ przednich sprężyn | Sprężyna śrubowa / Sprężyna śrubowa |
| Typ tylnych sprężyn | Sprężyna śrubowa / Sprężyna śrubowa |
| Adaptacyjne tłumienie przednie | Unknown |
| Adaptacyjne tłumienie tylne | Unknown |
| Regulacja wysokości przedniego zawieszenia | Niedostępne |
| Regulacja wysokości tylnego zawieszenia | Niedostępne |
| Prześwit | 167 mm (6,57") / 178 mm (7,01") |
| Długość | 4653 mm (183,2") |
| Wysokość | 1607 mm (63,3") |
| Szerokość bez lusterek | 1879 mm (74,0") |
| Szerokość z lusterkami | 2148 mm (84,6") |
| Współczynnik oporu powietrza / Powierzchnia czołowa | 0,248 / Unknown |
| Rozstaw osi | 2768 mm (109,0") |
| Promień skrętu | 10,8 metr (425,2") |
| Masa własna | 2180 kg (4806,1 lbs) |
| Maksymalna masa (dopuszczalna masa całkowita) | 2740 kg (6040,7 lbs) |
| Maksymalne obciążenie dachu | 75 kg (165,3 lbs) |
| Maksymalne obciążenie wraz z masą kierowcy | 560 kg (1234,6 lbs) |
| Maksymalna masa przyczepy z hamulcem | 1200 kg (2645,5 lbs) |
| Pojemność bagażnika | 570 litr (20,1 cu-ft) |
| Pojemność bagażnika po złożeniu siedzeń drugiego rzędu | 1610 litr (56,9 cu-ft) |
| Typ HMI | Skupienie ekranu z dźwigniami i przyciskami |
| Wyświetlacz head-up | Funkcja opcjonalna |
| Sterowanie głosowe | Niedostępne |
| Sterowanie gestami | Niedostępne |
| Cyfrowy zestaw wskaźników | Yes 5,3" |
| Ekran infotainmentu | Yes 13" |
| Nawigacja w pojeździe | Funkcja standardowa |
| Obsługa Apple CarPlay | Funkcja standardowa |
| Obsługa Android Auto | Funkcja standardowa |
| Dostawca map | TomTom |
| Aktualizacje map online | Yes |
| Ruch drogowy w czasie rzeczywistym | Yes |
| Planowanie trasy z uwzględnieniem ładowania | Yes |
| Mapa satelitarna | No |
| sterowany głosem | Yes |
| prowadzenie głosowe | Yes |
| Reflektory LED matrycowe | Funkcja standardowa |
| Automatyczne ściemnianie reflektorów | Funkcja standardowa |
| Światła doświetlające zakręty | Funkcja standardowa |
| Reflektory skrętne | Niedostępne |
| Spryskiwacze reflektorów | Niedostępne |
| ABS (układ przeciwblokujący) | Funkcja standardowa |
| Automatyczne hamowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Automatyczne sterowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym (CTA) | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu (RCTA) | Niedostępne |
| Ostrzeżenie o senności | Funkcja standardowa |
| ESC/ESP (kontrola stabilności) | Funkcja standardowa |
| Monitorowanie martwego pola | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie przy wysiadaniu | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie przed kolizją czołową | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa | Funkcja standardowa |
| Asystent utrzymania pasa ruchu | Funkcja standardowa |
| Noktowizja | Niedostępne |
| Asystent centrowania pasa (LCA) / Autosteer | Funkcja standardowa |
| Czujniki ultradźwiękowe |
|
| Kamery |
|
| Czujniki radarowe |
|
| Czujniki LiDAR | — |
| pl Sensors.Processors | — |
| Pojemność akumulatora brutto | 82 kWh |
| Pojemność akumulatora netto | 77 kWh |
| Materiały katodowe | NMC |
| Napięcie znamionowe | 350 V |
| Masa akumulatora | — |
| Konfiguracja pakietu akumulatorów | 96s3p |
| Rodzaj akumulatora | Cell to Module |
| Chemia akumulatora | NMC |
| Krzywa ładowania (kliknij, aby powiększyć) |
|
| Maksymalna moc ładowania DC | 135 kW |
| Czas ładowania 0-100% | 1 h 37 m 29 s |
| Średnia szybkość ładowania 0-100% | 47,4 kW |
| Czas ładowania 10-100% | 1 h 30 m 45 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-100% | 45,8 kW |
| Czas ładowania 10-80% | 36 m 41 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-80% | 88,2 kW |
| Czas ładowania 10-90% | 46 m 12 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-90% | 80,0 kW |
| Wstępne ogrzewanie akumulatora podczas nawigacji do stacji ładowania | Niedostępne |
| Ręczne ogrzewanie akumulatora | Niedostępne |
| Kategoria wnętrza | Skoncentrowany na kierowcy |
| Jakość wnętrza | Wysoka jakość |
| Projekt konsoli | Tradycyjna konsola |
| Projekt wnętrza |
RS Lounge
Kolory wnętrza:
Czarny
RS Suite
Kolory wnętrza:
Czarny
|
| Przechowywanie |
|
| Liczba miejsc | 5 |
| Opcje przednich foteli | 1 |
| Liczba sposobów regulacji (w tym opcje) | N/A |
| Regulacja głębokości siedzenia | Standardowa funkcja, opcjonalnie elektryczna |
| Regulacja wysokości siedzenia | Standardowa funkcja, opcjonalnie elektryczna |
| Regulacja kąta oparcia | Standardowa funkcja, opcjonalnie elektryczna |
| Regulacja kąta siedziska | Standardowa funkcja, opcjonalnie elektryczna |
| Regulowany na wysokość zagłówek | Niedostępne |
| Regulowany na długość zagłówek | Niedostępne |
| Regulacja podparcia ud | Standardowy fotel kierowcy, fotel pasażera niedostępny |
| Pamięć | Nieznany |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Nieznany |
| Wentylacja siedzeń | Niedostępne |
| Funkcja masażu | Funkcja opcjonalna |
| Regulacja kąta oparcia | Niedostępne |
| Ogrzewanie siedzeń | Opcjonalna funkcja, fotele zewnętrzne |
| Wentylacja siedzeń | Niedostępne |
| Funkcja masażu | Niedostępne |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Niedostępne |
| Składane fotele | Funkcja standardowa |
| Kolory lakieru | 9 |
| Opcje felg | 2 |
| Rozmiar felg (front/rear) |
235/50R20 / 255/45R20 235/45R21 / 255/40R21 |
| Dostępne systemy klimatyzacji | 2 (2-zone Climatronic, 3 zone climstronic) |
| Strefy klimatyzacji | 2-zone Climatronic:LeftFirstRow RightFirstRow/3 zone climstronic:LeftFirstRow RightFirstRow SecondRow |
| wstępne przygotowanie klimatyzacji | Funkcja standardowa |
| Tryb dla zwierząt | Niedostępne |
| Tryb kempingowy | Niedostępne |
| Poduszki powietrzne |
|
| Pasy bezpieczeństwa |
|
| Dostęp bezkluczykowy | Funkcja opcjonalna |
| Uruchamianie bezkluczykowe | Funkcja standardowa |
| Użyj telefonu jako klucza | Niedostępne |
| System alarmowy | Funkcja standardowa |
| Kamera samochodowa | Niedostępne |
| Nadzór parkowania | Niedostępne |
| Nazwa aplikacji | MySkoda |
| Zmień cel ładowania | Yes |
| Zobacz lokalizację samochodu | Yes |
| Zablokuj/odblokuj samochód | Yes |
| Otwórz/zamknij szyby | No |
| Wstępne przygotowanie | Yes |
| Zdalne parkowanie | Yes |
| Harmonogram ładowania | Yes |
| Zobacz historię jazdy | Yes |
| Aktywuj klakson/światła | No |