| Model |
|
|---|---|
| Startprijs | ~€24,992 (Noorwegen) |
| Carrosserietype | Crossover |
| wereldpremière | maandag 13 juni 2022 |
| start leveringen | september 2022 |
| Modelstatus | In productie |
| WLTP-actieradius | 435 km (270 mijlen) |
| WLTP-verbruik | 14,18 kWh/100km(4,4 mi/kWh ) |
| WLTP-verbruik met laadverlies | 166 kWh/100km(0,4 mi/kWh ) |
| EPA-actieradius | |
| EPA-verbruik | |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 15 kWh/100km(4,1 mi/kWh ) |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 411 km (255 mijlen) |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 21 kWh/100km(3,0 mi/kWh ) |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 294 km (183 mijlen) |
| Topsnelheid | 160 kph (99 mph) |
| Piekvermogen | 150 kW (203,9 hp / 201,2 bhp) |
| Elektrisch koppel | 250 nm (184,5 ft-lb) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 7,9 s |
| Type aandrijving | RWD |
| Motorconfiguratie | Één motor achteras |
| Motortechnologie | PMSM |
| Type voorrem | Schijfrem met vaste klauw (1 zuigers) |
| Type achterrem | Schijfrem met zwevende klauw (1 zuigers) |
| Diameter voorremschijf | 310 mm (12,20") |
| Diameter achterremschijf | 272 mm (10,71") |
| Type voorremschijf | Geventileerd gietijzer |
| Type achterremschijf | Gietijzer |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | hold-modus |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | D1 / D2 / D3 / DAdaptive |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 1 (Standard) |
| Type ophanging voor | MacPherson-veerpoot |
| Type ophanging achter | Multi-link |
| Type voorveer | Spoelveer |
| Type achterveer | Spoelveer |
| Adaptieve demping voor | Niet beschikbaar |
| Adaptieve demping achter | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte voor | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte achter | Niet beschikbaar |
| Bodemvrijheid | 150 mm (5,91") |
| Lengte | 4287 mm (168,8") |
| Hoogte | 1516 mm (59,7") |
| Breedte zonder spiegels | 1836 mm (72,3") |
| Breedte met spiegels | 2060 mm (81,1") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | 0,279 / Unknown |
| Wielbasis | 2705 mm (106,5") |
| Draaicirkel | 10,6 meter (417,3") |
| Ledig gewicht | 1715 kg (3780,9 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 2133 kg (4702,5 lbs) |
| Maximale daklast | 0 kg (0,0 lbs) |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 418 kg (921,5 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | 500 kg (1102,3 lbs) |
| Bagageruimte | 363 liter (12,8 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | 1165 liter (41,1 cu-ft) |
| HMI-type | Schermfocus met hendels en knoppen |
| Head-up display | Niet beschikbaar |
| Spraakbediening | Standaardfunctie |
| Gebarenbediening | Niet beschikbaar |
| Digitaal instrumentendisplay | No |
| Infotainmentscherm | No |
| In-car navigatie | Standaardfunctie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Standaardfunctie |
| Ondersteuning voor Android Auto | Standaardfunctie |
| Kaartprovider | TomTom |
| Online kaartupdates | Yes |
| Real-time verkeer | Yes |
| Routeplanning met laadplanning | Yes |
| Satellietbeeldkaart | No |
| spraakgestuurd | Yes |
| spraakgeleiding | Yes |
| LED-matrixkoplampen | Niet beschikbaar |
| Automatisch dimmende koplampen | Standaardfunctie |
| Bochtverlichting | Niet beschikbaar |
| Draaibare koplampen | Niet beschikbaar |
| Koplampsproeiers | Niet beschikbaar |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Standaardfunctie |
| Automatische noodstuurfunctie | Standaardfunctie |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Standaardfunctie |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Standaardfunctie |
| Slaperigheidswaarschuwing | Standaardfunctie |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Standaardfunctie |
| Uitstapwaarschuwing | Niet beschikbaar |
| Frontale botsingswaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookassistent | Standaardfunctie |
| Nachtzichtsysteem | Niet beschikbaar |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Standaardfunctie |
| Ultrasoonsensoren |
|
| Camera's |
|
| Radar sensoren |
|
| LiDAR-sensoren | — |
| nl Sensors.Processors | — |
| Bruto batterijcapaciteit | 64 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 61,7 kWh |
| Kathodematerialen | NMC |
| Nominale spanning | — |
| Batterijgewicht | — |
| Packconfiguratie | 104s1p |
| Batterijtype | Prismatisch |
| Batterijchemie | NMC |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 135 kW |
| Laadtijd 0–100% | 1 h 25 m 20 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 43,4 kW |
| Laadtijd 10–100% | 1 h 20 m 52 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 41,2 kW |
| Laadtijd 10–80% | 27 m 28 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 94,3 kW |
| Laadtijd 10–90% | 38 m 25 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 77,1 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Niet beschikbaar |
| Handmatige batterijverwarming | Standaardfunctie |
| Interieurcategorie | Functioneel |
| Interieurkwaliteit | Standaard |
| Ontwerp middenconsole | — |
| Interieurontwerp |
Standard
Interieurkleuren:
Zwart
|
| Opbergruimte |
|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| opties voor voorstoelen | 1 |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | N/A |
| Zitdiepteverstelling | Standaard elektrische bestuurder, standaard handmatige passagier |
| Zithoogteverstelling | Standaard elektrische bestuurder, niet beschikbaar voor passagier |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaardfunctie |
| Hoekverstelling zitkussen | Standaard elektrische bestuurder, niet beschikbaar voor passagier |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Verstelbare dijsteun | Niet beschikbaar |
| Memory | Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Rugleuninghellingsverstelling | Niet beschikbaar |
| Stoelverwarming | Niet beschikbaar |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Inklapbare stoelen | Standaardfunctie |
| Lakkleuren | 7 |
| Velgopties | 2 |
| Velggrootte (voor/achter) |
215/50R17 / 215/50R17 235/45R18 / 235/45R18 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 1 |
| Klimaatzones | Single zone climate control:Car |
| voorklimatisering | Standaardfunctie |
| Huisdierenmodus | Niet beschikbaar |
| Campingmodus | Niet beschikbaar |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Standaardfunctie |
| Keyless go | Standaardfunctie |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Standaardfunctie |
| Alarmsysteem | Standaardfunctie |
| Dashcam | Niet beschikbaar |
| Parkeersurveillance | Niet beschikbaar |
| Appnaam | MG iSMART |
| Laaddoel wijzigen | Yes |
| Autolocatie bekijken | Yes |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Yes |
| Ramen openen/sluiten | No |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | No |
| Laden plannen | Yes |
| Rijgeschiedenis bekijken | No |
| Claxon/lichten activeren | Yes |