| Model | |
|---|---|
| Cena początkowa | ~zł107,964 (Norwegia) |
| Typ nadwozia | Crossover |
| Premiera światowa | poniedziałek, 13 czerwca 2022 |
| Początek dostaw | wrzesień 2022 |
| Status modelu | W produkcji |
| Zasięg WLTP | 435 km (270 mile) |
| Zużycie WLTP | 14,18 kWh/100km(4,4 mi/kWh ) |
| Zużycie WLTP z uwzględnieniem strat ładowania | 166 kWh/100km(0,4 mi/kWh ) |
| Zasięg EPA | |
| Zużycie EPA | |
| Zasięg CLTC wersji podstawowej | |
| Zużycie 90kmh/56mph w idealnych warunkach | 15 kWh/100km(4,1 mi/kWh ) |
| Zasięg 90kmh/56mph w idealnych warunkach. | 411 km (255 mile) |
| Zużycie 70mph/112kmh w idealnych warunkach | |
| Zasięg 70mph/112kmh w idealnych warunkach | |
| Zużycie 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 21 kWh/100km(3,0 mi/kWh ) |
| Zasięg 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 294 km (183 mile) |
| Prędkość maksymalna | 160 km/h (99 mph) |
| Moc szczytowa | 150 kW (203,9 hp / 201,2 bhp) |
| Elektryczny moment obrotowy | 250 nm (184,5 ft-lb) |
| 0-100 km/h (0-62 mph) | 7,9 s |
| Rodzaj napędu | RWD |
| Konfiguracja silników | Jednosilnikowa tylna oś |
| Technologia silnika | PMSM |
| Typ przednich hamulców | Tarcza z nieruchomym zaciskiem (1 tłoki) |
| Typ tylnych hamulców | Tarcza z pływającym zaciskiem (1 tłoki) |
| Średnica przedniej tarczy | 310 mm (12,20") |
| Średnica tylnej tarczy | 272 mm (10,71") |
| Typ przednich tarcz hamulcowych | Wentylowane żeliwo |
| Typ tylnych tarcz | Żeliwne |
| Hamulce mieszane (rekuperacja pedałem hamulca) | |
| Lift-up-regen (jazda na jeden pedał) | |
| Tryby zatrzymywania Lift-up-regen | Tryb Hold |
| Poziomy Lift-up-regen | D1 / D2 / D3 / DAdaptive |
| Tryb żeglowania | |
| Adaptacyjna rekuperacja w trybie żeglowania | |
| Liczba opcji zawieszenia | 1 (Standard) |
| Typ przedniego zawieszenia | Kolumna MacPhersona |
| Typ tylnego zawieszenia | Zawieszenie wielowahaczowe |
| Typ przednich sprężyn | Sprężyna śrubowa |
| Typ tylnych sprężyn | Sprężyna śrubowa |
| Adaptacyjne tłumienie przednie | Niedostępne |
| Adaptacyjne tłumienie tylne | Niedostępne |
| Regulacja wysokości przedniego zawieszenia | Niedostępne |
| Regulacja wysokości tylnego zawieszenia | Niedostępne |
| Prześwit | 150 mm (5,91") |
| Długość | 4287 mm (168,8") |
| Wysokość | 1516 mm (59,7") |
| Szerokość bez lusterek | 1836 mm (72,3") |
| Szerokość z lusterkami | 2060 mm (81,1") |
| Współczynnik oporu powietrza / Powierzchnia czołowa | 0,279 / Unknown |
| Rozstaw osi | 2705 mm (106,5") |
| Promień skrętu | 10,6 metr (417,3") |
| Masa własna | 1715 kg (3780,9 lbs) |
| Maksymalna masa (dopuszczalna masa całkowita) | 2133 kg (4702,5 lbs) |
| Maksymalne obciążenie dachu | 0 kg (0,0 lbs) |
| Maksymalne obciążenie wraz z masą kierowcy | 418 kg (921,5 lbs) |
| Maksymalna masa przyczepy z hamulcem | 500 kg (1102,3 lbs) |
| Pojemność bagażnika | 363 litr (12,8 cu-ft) |
| Pojemność bagażnika po złożeniu siedzeń drugiego rzędu | 1165 litr (41,1 cu-ft) |
| Typ HMI | Skupienie ekranu z dźwigniami i przyciskami |
| Wyświetlacz head-up | Niedostępne |
| Sterowanie głosowe | Funkcja standardowa |
| Sterowanie gestami | Niedostępne |
| Cyfrowy zestaw wskaźników | No |
| Ekran infotainmentu | No |
| Nawigacja w pojeździe | Funkcja standardowa |
| Obsługa Apple CarPlay | Funkcja standardowa |
| Obsługa Android Auto | Funkcja standardowa |
| Dostawca map | TomTom |
| Aktualizacje map online | Yes |
| Ruch drogowy w czasie rzeczywistym | Yes |
| Planowanie trasy z uwzględnieniem ładowania | Yes |
| Mapa satelitarna | No |
| sterowany głosem | Yes |
| prowadzenie głosowe | Yes |
| Reflektory LED matrycowe | Niedostępne |
| Automatyczne ściemnianie reflektorów | Funkcja standardowa |
| Światła doświetlające zakręty | Niedostępne |
| Reflektory skrętne | Niedostępne |
| Spryskiwacze reflektorów | Niedostępne |
| ABS (układ przeciwblokujący) | Funkcja standardowa |
| Automatyczne hamowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Automatyczne sterowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym (CTA) | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu (RCTA) | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o senności | Funkcja standardowa |
| ESC/ESP (kontrola stabilności) | Funkcja standardowa |
| Monitorowanie martwego pola | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie przy wysiadaniu | Niedostępne |
| Ostrzeżenie przed kolizją czołową | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa | Funkcja standardowa |
| Asystent utrzymania pasa ruchu | Funkcja standardowa |
| Noktowizja | Niedostępne |
| Asystent centrowania pasa (LCA) / Autosteer | Funkcja standardowa |
| Czujniki ultradźwiękowe |
|
| Kamery |
|
| Czujniki radarowe |
|
| Czujniki LiDAR | — |
| procesory ADAS | — |
| Pojemność akumulatora brutto | 64 kWh |
| Pojemność akumulatora netto | 61,7 kWh |
| Materiały katodowe | NMC |
| Napięcie znamionowe | — |
| Masa akumulatora | — |
| Konfiguracja pakietu akumulatorów | 104s1p |
| Rodzaj akumulatora | Prismatic |
| Chemia akumulatora | NMC |
| Krzywa ładowania (kliknij, aby powiększyć) |
|
| Maksymalna moc ładowania DC | 135 kW |
| Czas ładowania 0-100% | 1 h 25 m 20 s |
| Średnia szybkość ładowania 0-100% | 43,4 kW |
| Czas ładowania 10-100% | 1 h 20 m 52 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-100% | 41,2 kW |
| Czas ładowania 10-80% | 27 m 28 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-80% | 94,3 kW |
| Czas ładowania 10-90% | 38 m 25 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-90% | 77,1 kW |
| Wstępne ogrzewanie akumulatora podczas nawigacji do stacji ładowania | Niedostępne |
| Ręczne ogrzewanie akumulatora | Funkcja standardowa |
| Kategoria wnętrza | Funkcjonalny |
| Jakość wnętrza | Standardowy |
| Projekt konsoli | — |
| Projekt wnętrza |
Standard
Kolory wnętrza:
Czarny
Kolory siedzeń: 2
Kolory podsufitki: 1
|
| Przechowywanie |
|
| Liczba miejsc | 5 |
| Opcje przednich foteli | 1 |
| Liczba sposobów regulacji (w tym opcje) | N/A |
| Regulacja głębokości siedzenia | Standardowy elektryczny fotel kierowcy, standardowy ręczny fotel pasażera |
| Regulacja wysokości siedzenia | Standardowy elektryczny fotel kierowcy, fotel pasażera niedostępny |
| Regulacja kąta oparcia | Funkcja standardowa |
| Regulacja kąta siedziska | Standardowy elektryczny fotel kierowcy, fotel pasażera niedostępny |
| Regulowany na wysokość zagłówek | Niedostępne |
| Regulowany na długość zagłówek | Niedostępne |
| Regulacja podparcia ud | Niedostępne |
| Pamięć | Niedostępne |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Niedostępne |
| Wentylacja siedzeń | Niedostępne |
| Funkcja masażu | Niedostępne |
| Regulacja kąta oparcia | Niedostępne |
| Ogrzewanie siedzeń | Niedostępne |
| Wentylacja siedzeń | Niedostępne |
| Funkcja masażu | Niedostępne |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Niedostępne |
| Składane fotele | Funkcja standardowa |
| Kolory lakieru | 7 |
| Opcje felg | 2 |
| Rozmiar felg (front/rear) |
215/50R17 / 215/50R17 235/45R18 / 235/45R18 |
| Dostępne systemy klimatyzacji | 1 |
| Strefy klimatyzacji | Single zone climate control:Car |
| wstępne przygotowanie klimatyzacji | Funkcja standardowa |
| Tryb dla zwierząt | Niedostępne |
| Tryb kempingowy | Niedostępne |
| Poduszki powietrzne |
|
| Pasy bezpieczeństwa |
|
| Dostęp bezkluczykowy | Funkcja standardowa |
| Uruchamianie bezkluczykowe | Funkcja standardowa |
| Użyj telefonu jako klucza | Funkcja standardowa |
| System alarmowy | Funkcja standardowa |
| Kamera samochodowa | Niedostępne |
| Nadzór parkowania | Niedostępne |
| Nazwa aplikacji | MG iSMART |
| Zmień cel ładowania | Yes |
| Zobacz lokalizację samochodu | Yes |
| Zablokuj/odblokuj samochód | Yes |
| Otwórz/zamknij szyby | No |
| Wstępne przygotowanie | Yes |
| Zdalne parkowanie | No |
| Harmonogram ładowania | Yes |
| Zobacz historię jazdy | No |
| Aktywuj klakson/światła | Yes |