SKODA ENYAQ COUPÉ RS iV (GEN1) specyfikacje
Ostatnia zmiana: kwi 18, 2026EVKX.net udostępnia pełne specyfikacje dla SKODA ENYAQ COUPÉ RS iV (GEN1).
Osiągi
Przyspieszenie, prędkość maksymalna i specyfikacje mocy
|
Specyfikacja
|
Wartość
|
|---|---|
| Moc szczytowa | 195 kW (265 hp / 261 bhp) |
| Moc szczytowa w trybie Boost | 220 kW (299 hp / 295 bhp) |
| Elektryczny moment obrotowy | 425 Nm (314 lb-ft) |
| Elektryczny moment obrotowy z doładowaniem | 460 Nm (339 lb-ft) |
| Prędkość maksymalna | 180 km/h (112 mph) |
| 0-100 km/h (0-62 mph) | 6,9 s |
| 0-100 km/h (0-62 mph) z doładowaniem | 6,5 s |
Moc i moment obrotowy
Prędkość i przyspieszenie
Zasięg i zużycie
Szacunki zasięgu i dane dotyczące zużycia energii
|
Specyfikacja
|
Wartość
|
|---|---|
|
Zasięg WLTP wersji podstawowej
Learn more
|
514
km
|
|
Zużycie WLTP wersji podstawowej
Learn more
|
15,0
kWh/100km
|
|
Zużycie WLTP wersji podstawowej z uwzględnieniem strat ładowania
Learn more
|
16,9
kWh/100km
|
|
Zasięg WLTP wersji topowej
Learn more
|
496
km
|
|
Zużycie WLTP wersji topowej
Learn more
|
15,5
kWh/100km
|
|
Zużycie WLTP wersji topowej z uwzględnieniem strat ładowania
Learn more
|
17,4
kWh/100km
|
Akumulator i ładowanie
Specyfikacja akumulatora i możliwości ładowania
|
Specyfikacja
|
Wartość
|
|---|---|
|
82
kWh
|
|
|
77
kWh
|
|
|
135
kW
|
|
|
Liczba modułów
|
12 |
| 96s3p | |
|
350
V
|
|
|
Materiały katodowe
|
NMC |
Port ładowania
Specyfikacje portów ładowania według regionu
|
Specyfikacja
|
Wartość
|
|---|---|
|
Specyfikacja
|
RightRearSide |
|
Typ portu ładowania (Europa)
|
CCS2
|
|
Typ portu ładowania Oceania (Australia, Nowa Zelandia ++)
|
CCS2
|
Wymiary
Podstawowe wymiary
Rozstaw osi i tor
Aerodynamika
Prześwit i promień skrętu
Ładowność i możliwości holowania
Specyfikacje masy, ładowności i holowania
|
Specyfikacja
|
Wartość
|
|---|---|
|
2180 kg (4806 lbs)
|
|
|
2740 kg (6041 lbs)
|
|
|
560 kg (1235 lbs)
|
|
|
75 kg (165 lbs)
|
|
|
570 litr (20 cu-ft)
|
|
|
1610 litr (57 cu-ft)
|
|
|
litr ( cu-ft)
|
|
|
1200 kg (2646 lbs)
|
|
|
750 kg (1653 lbs)
|
|
|
Maksymalna masa kuli haka
|
75 kg (165 lbs)
|
Parametry masy
Ładowność
Dopuszczalna masa przyczepy
Zawieszenie
Model oferuje 2 wariantów zawieszenia
Sport
Adaptive Features
Height Adjustment
Ground Clearance
Component Types
Adaptive
Adaptive Features
Height Adjustment
Ground Clearance
Component Types
Wnętrze
Fotele przednie
Seat Category
Basic Adjustments
Advanced Adjustments
Comfort Features
Fotele drugiego rzędu
Seat Category
Basic Adjustments
Advanced Adjustments
Comfort Features
Konsole środkowe
Środkowa konsola pierwszego rzędu
Wspomaganie kierowcy
Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i wspomagania jazdy
|
Specyfikacja
|
Wartość
|
|---|---|
| Tak (Lane Assist), wyposażenie standardowe | |
| Tak (Lane Assist), wyposażenie standardowe | |
| Tak, wyposażenie standardowe | |
| Tak, wyposażenie opcjonalne | |
| Tak (Area View), wyposażenie opcjonalne | |
| Niedostępne | |
|
Asystent zjazdu ze wzniesienia
|
Niedostępne |
|
Asystent ruszania pod górę
|
Tak, wyposażenie standardowe |
| Tak, wyposażenie standardowe | |
| Tak (Front assist), wyposażenie standardowe | |
|
Kontrola trakcji
|
Tak, wyposażenie standardowe |
|
Unikanie kolizji przy skręcie w lewo
|
Tak, wyposażenie standardowe |
| Tak (Front Assist), wyposażenie standardowe | |
| Tak, wyposażenie standardowe | |
|
Ostrzeżenie o temperaturze
|
Tak, wyposażenie standardowe |
| Tak (Front assist), wyposażenie standardowe | |
| Tak, wyposażenie standardowe | |
| Tak (Front assist), wyposażenie standardowe | |
| Tak, wyposażenie standardowe | |
| Niedostępne |
Czujniki i kamery
Czujniki pojazdu i systemy kamer
|
Specyfikacja
|
Wartość
|
|---|---|
|
|
|
|
|
|
|
pl Sensors.Processors
|
UI i sterowanie
Specyfikacja interfejsu użytkownika i sterowania
|
Specyfikacja
|
Wartość
|
|---|---|
| Wyświetlacz head-up | Tak, wyposażenie opcjonalne |
| Sterowanie głosowe | Niedostępne |
| Sterowanie gestami | Niedostępne |
| Obsługa Android Auto | Tak, wyposażenie standardowe |
| Obsługa Apple CarPlay | Tak, wyposażenie standardowe |
| Nawigacja w pojeździe | Tak (Discover Pro), wyposażenie standardowe |
| Dostępne układy ekranu | 1 |
Sterowanie interfejsem
Integracja ze smartfonem
Infotainment
Sound system
system audio
Canton Soundsystem
system audio
Nadwozie
Kolory lakieru
Więcej informacji
Alternatywne modele
Na szybko rozwijającym się rynku pojazdów elektrycznych EVKX.net zidentyfikował kilka alternatyw dla SKODA ENYAQ COUPÉ RS iV (GEN1), które warto rozważyć w oparciu o cechy, specyfikacje i ceny.
Tesla Model Y Long Range (GEN1)
Audi Q4 50 e-tron quattro
Volkswagen ID.4 GTX 4MOTION (GEN1)
Porównaj te pojazdy
Najczęściej sprzedawane pojazdy elektryczne w Norwegia
marzec 2026 · Month