DS N°7 E-Tense FWD Long Range specyfikacje
EVKX.net udostępnia pełne specyfikacje dla DS N°7 E-Tense FWD Long Range.
Osiągi
Przyspieszenie, prędkość maksymalna i specyfikacje mocy
|
Specyfikacja
|
Wartość
|
|---|---|
| Moc szczytowa | 180 kW (245 hp / 241 bhp) |
| Moc szczytowa w trybie Boost | 206 kW (280 hp / 276 bhp) |
| Elektryczny moment obrotowy | 345 Nm (255 lb-ft) |
| Prędkość maksymalna | 190 km/h (118 mph) |
| 0-100 km/h (0-62 mph) | 7,8 s |
Moc i moment obrotowy
Prędkość i przyspieszenie
Zasięg i zużycie
Szacunki zasięgu i dane dotyczące zużycia energii
|
Specyfikacja
|
Wartość
|
|---|---|
|
Zasięg WLTP
Learn more
|
740
km
|
|
Zużycie WLTP
Learn more
|
13,1
kWh/100km
|
|
Zużycie WLTP z uwzględnieniem strat ładowania
Learn more
|
131
kWh/100km
|
Akumulator i ładowanie
Specyfikacja akumulatora i możliwości ładowania
|
Specyfikacja
|
Wartość
|
|---|---|
|
101
kWh
|
|
|
97,2
kWh
|
|
|
160
kW
|
|
|
Liczba modułów
|
|
| 102s1p | |
|
377
V
|
|
|
Materiały katodowe
|
NMC811 |
Port ładowania
Specyfikacje portów ładowania według regionu
|
Specyfikacja
|
Wartość
|
|---|---|
|
Specyfikacja
|
LeftRearSide |
|
Typ portu ładowania (Europa)
|
CCS2
|
Wymiary
Podstawowe wymiary
Rozstaw osi i tor
Aerodynamika
Prześwit i promień skrętu
Ładowność i możliwości holowania
Specyfikacje masy, ładowności i holowania
|
Specyfikacja
|
Wartość
|
|---|---|
|
2289 kg (5046 lbs)
|
|
|
2940 kg (6482 lbs)
|
|
|
651 kg (1435 lbs)
|
|
|
80 kg (176 lbs)
|
|
|
560 litr (20 cu-ft)
|
|
|
litr ( cu-ft)
|
|
|
litr ( cu-ft)
|
|
|
1400 kg (3086 lbs)
|
|
|
750 kg (1653 lbs)
|
|
|
Maksymalna masa kuli haka
|
kg ( lbs)
|
Parametry masy
Ładowność
Dopuszczalna masa przyczepy
Zawieszenie
Model oferuje 2 wariantów zawieszenia
standard
Adaptive Features
Height Adjustment
Ground Clearance
Component Types
DS ACTIVE SCAN SUSPENSIO
Adaptive Features
Height Adjustment
Ground Clearance
Component Types
Wnętrze
Fotele przednie
Seat Category
Basic Adjustments
Advanced Adjustments
Comfort Features
Fotele drugiego rzędu
Seat Category
Basic Adjustments
Advanced Adjustments
Comfort Features
Konsole środkowe
Środkowa konsola pierwszego rzędu
Wspomaganie kierowcy
Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i wspomagania jazdy
|
Specyfikacja
|
Wartość
|
|---|---|
| Tak, wyposażenie standardowe | |
| Tak, wyposażenie standardowe | |
| Tak, wyposażenie opcjonalne | |
| Tak, wyposażenie standardowe | |
| Tak, wyposażenie opcjonalne | |
| Tak, wyposażenie opcjonalne | |
|
Asystent zjazdu ze wzniesienia
|
Niedostępne |
|
Asystent ruszania pod górę
|
Tak, wyposażenie standardowe |
| Tak, wyposażenie standardowe | |
| Tak, wyposażenie standardowe | |
|
Kontrola trakcji
|
Tak, wyposażenie standardowe |
|
Unikanie kolizji przy skręcie w lewo
|
Tak, wyposażenie standardowe |
| Tak, wyposażenie standardowe | |
| Tak, wyposażenie standardowe | |
|
Ostrzeżenie o temperaturze
|
Tak, wyposażenie standardowe |
| Tak, wyposażenie standardowe | |
| Niedostępne | |
| Niedostępne | |
| Tak, wyposażenie standardowe | |
| Tak, wyposażenie opcjonalne |
Czujniki i kamery
Czujniki pojazdu i systemy kamer
|
Specyfikacja
|
Wartość
|
|---|---|
|
|
|
|
|
|
| Brak danych | |
|
pl Sensors.Processors
|
UI i sterowanie
Specyfikacja interfejsu użytkownika i sterowania
|
Specyfikacja
|
Wartość
|
|---|---|
| Wyświetlacz head-up | Tak, wyposażenie opcjonalne |
| Sterowanie głosowe | Tak, wyposażenie standardowe |
| Sterowanie gestami | Niedostępne |
| Obsługa Android Auto | Tak, wyposażenie standardowe |
| Obsługa Apple CarPlay | Tak, wyposażenie standardowe |
| Nawigacja w pojeździe | Tak, wyposażenie standardowe |
| Dostępne układy ekranu | 1 |
Sterowanie interfejsem
Integracja ze smartfonem
Infotainment
8 speakers Audio system
system audio
Electra 3D by Focal
system audio
Nadwozie
Kolory lakieru
Więcej informacji
Alternatywne modele
Na szybko rozwijającym się rynku pojazdów elektrycznych EVKX.net zidentyfikował kilka alternatyw dla DS N°7 E-Tense FWD Long Range, które warto rozważyć w oparciu o cechy, specyfikacje i ceny.
Polestar 4 Long range Dual motor
Audi Q6 Sportback e-tron quattro
Porównaj te pojazdy
Najczęściej sprzedawane pojazdy elektryczne w Norwegia
luty 2026 · Month