| Model | |
|---|---|
| Cena początkowa | ~zł151,144 (Chiny) |
| Typ nadwozia | SUV |
| Premiera światowa | czwartek, 29 sierpnia 2024 |
| Początek dostaw | październik 2024 |
| Status modelu | W produkcji |
| Zasięg WLTP | 541 km (336 mile) |
| Zużycie WLTP | 17,38 kWh/100km(3,6 mi/kWh ) |
| Zużycie WLTP z uwzględnieniem strat ładowania | 19,9 kWh/100km(3,1 mi/kWh ) |
| Zasięg EPA | |
| Zużycie EPA | |
| Zasięg CLTC wersji podstawowej | 780 km (485 mile) |
| Zużycie 90kmh/56mph w idealnych warunkach | 16 kWh/100km(3,9 mi/kWh ) |
| Zasięg 90kmh/56mph w idealnych warunkach. | 588 km (365 mile) |
| Zużycie 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 22 kWh/100km(2,8 mi/kWh ) |
| Zasięg 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 427 km (265 mile) |
| Zużycie 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 23 kWh/100km(2,7 mi/kWh ) |
| Zasięg 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 409 km (254 mile) |
| Prędkość maksymalna | 200 km/h (124 mph) |
| Moc szczytowa | 475 kW (645,8 hp / 637,0 bhp) |
| Elektryczny moment obrotowy | 710 nm (524,0 ft-lb) |
| 0-100 km/h (0-62 mph) | 3,8 s |
| Rodzaj napędu | AWD |
| Konfiguracja silników | Jeden silnik na przedniej osi i jeden silnik na tylnej osi |
| Technologia silnika | ASM przedni i PMSM tylny |
| Typ przednich hamulców | Tarcza z nieruchomym zaciskiem (4 tłoki) |
| Typ tylnych hamulców | Tarcza z pływającym zaciskiem (1 tłoki) |
| Średnica przedniej tarczy | |
| Średnica tylnej tarczy | |
| Typ przednich tarcz hamulcowych | Wentylowane żeliwo |
| Typ tylnych tarcz | Wentylowane żeliwo |
| Hamulce mieszane (rekuperacja pedałem hamulca) | |
| Lift-up-regen (jazda na jeden pedał) | |
| Tryby zatrzymywania Lift-up-regen | Tryb Hold |
| Poziomy Lift-up-regen | Tylko jeden poziom |
| Tryb żeglowania | |
| Adaptacyjna rekuperacja w trybie żeglowania | |
| Liczba opcji zawieszenia | 1 (air suspension) |
| Typ przedniego zawieszenia | Podwójne wahacze |
| Typ tylnego zawieszenia | Zawieszenie wielowahaczowe |
| Typ przednich sprężyn | Sprężyna pneumatyczna |
| Typ tylnych sprężyn | Sprężyna pneumatyczna |
| Adaptacyjne tłumienie przednie | Funkcja standardowa |
| Adaptacyjne tłumienie tylne | Funkcja standardowa |
| Regulacja wysokości przedniego zawieszenia | Funkcja standardowa |
| Regulacja wysokości tylnego zawieszenia | Funkcja standardowa |
| Prześwit | 157 - 217 mm (6,18" - 8,54") |
| Długość | 4787 mm (188,5") |
| Wysokość | 1650 mm (65,0") |
| Szerokość bez lusterek | 1930 mm (76,0") |
| Szerokość z lusterkami | 2100 mm (82,7") |
| Współczynnik oporu powietrza / Powierzchnia czołowa | 0,247 / Unknown |
| Rozstaw osi | 2926 mm (115,2") |
| Promień skrętu | 11,6 metr (456,7") |
| Masa własna | 2460 kg (5423,4 lbs) |
| Maksymalna masa (dopuszczalna masa całkowita) | 2990 kg (6591,8 lbs) |
| Maksymalne obciążenie dachu | 75 kg (165,3 lbs) |
| Maksymalne obciążenie wraz z masą kierowcy | 530 kg (1168,4 lbs) |
| Maksymalna masa przyczepy z hamulcem | 2000 kg (4409,2 lbs) |
| Pojemność bagażnika | 539 litr (19,0 cu-ft) |
| Pojemność bagażnika po złożeniu siedzeń drugiego rzędu | 1978 litr (69,9 cu-ft) |
| Typ HMI | Skupienie ekranu z dźwigniami i ograniczoną liczbą przycisków |
| Wyświetlacz head-up | Funkcja opcjonalna |
| Sterowanie głosowe | Funkcja standardowa |
| Sterowanie gestami | Niedostępne |
| Cyfrowy zestaw wskaźników | Yes 13" |
| Ekran infotainmentu | Yes 16" |
| Nawigacja w pojeździe | Funkcja standardowa |
| Obsługa Apple CarPlay | Funkcja standardowa |
| Obsługa Android Auto | Funkcja standardowa |
| Dostawca map | |
| Aktualizacje map online | Yes |
| Ruch drogowy w czasie rzeczywistym | Yes |
| Planowanie trasy z uwzględnieniem ładowania | Yes |
| Mapa satelitarna | Yes |
| sterowany głosem | Unknown |
| prowadzenie głosowe | Yes |
| Reflektory LED matrycowe | Funkcja standardowa |
| Automatyczne ściemnianie reflektorów | Funkcja standardowa |
| Światła doświetlające zakręty | Niedostępne |
| Reflektory skrętne | Niedostępne |
| Spryskiwacze reflektorów | Niedostępne |
| ABS (układ przeciwblokujący) | Funkcja standardowa |
| Automatyczne hamowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Automatyczne sterowanie awaryjne | Niedostępne |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym (CTA) | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu (RCTA) | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o senności | Funkcja standardowa |
| ESC/ESP (kontrola stabilności) | Funkcja standardowa |
| Monitorowanie martwego pola | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie przy wysiadaniu | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie przed kolizją czołową | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa | Funkcja standardowa |
| Asystent utrzymania pasa ruchu | Funkcja standardowa |
| Noktowizja | Niedostępne |
| Asystent centrowania pasa (LCA) / Autosteer | Funkcja standardowa |
| Czujniki ultradźwiękowe |
|
| Kamery |
|
| Czujniki radarowe |
|
| Czujniki LiDAR |
|
| procesory ADAS | — |
| Pojemność akumulatora brutto | 100 kWh |
| Pojemność akumulatora netto | 94 kWh |
| Materiały katodowe | NMC |
| Napięcie znamionowe | 685 V |
| Masa akumulatora | 596 kg (1314,0 lbs) |
| Konfiguracja pakietu akumulatorów | 186s1p |
| Rodzaj akumulatora | Cell to Pack |
| Chemia akumulatora | NMC |
| Krzywa ładowania (kliknij, aby powiększyć) |
|
| Maksymalna moc ładowania DC | 430 kW |
| Czas ładowania 0-100% | 32 m 3 s |
| Średnia szybkość ładowania 0-100% | 175,9 kW |
| Czas ładowania 10-100% | 27 m 37 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-100% | 183,7 kW |
| Czas ładowania 10-80% | 14 m 19 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-80% | 275,7 kW |
| Czas ładowania 10-90% | 19 m 13 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-90% | 234,7 kW |
| Wstępne ogrzewanie akumulatora podczas nawigacji do stacji ładowania | Funkcja standardowa |
| Ręczne ogrzewanie akumulatora | Funkcja standardowa |
| Kategoria wnętrza | Minimalistyczny |
| Jakość wnętrza | Premium |
| Projekt konsoli | Dwupoziomowa konsola środkowa |
| Projekt wnętrza |
Purple and White
Kolory wnętrza:
Purpurowy
Biały
Kolory siedzeń: 1
Kolory podsufitki: 1
Black and Gray
Kolory wnętrza:
Czarny
Szary
Kolory siedzeń: 1
Kolory podsufitki: 1
Pure Black
Kolory wnętrza:
Czarny
Kolory siedzeń: 1
Kolory podsufitki: 1
|
| Przechowywanie | Brak danych |
| Liczba miejsc | 5 |
| Opcje przednich foteli | 1 |
| Liczba sposobów regulacji (w tym opcje) | 10 |
| Regulacja głębokości siedzenia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja wysokości siedzenia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja kąta oparcia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja kąta siedziska | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulowany na wysokość zagłówek | Funkcja standardowa |
| Regulowany na długość zagłówek | Niedostępne |
| Regulacja podparcia ud | Standardowa funkcja elektryczna |
| Pamięć | Funkcja standardowa |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Nieznany |
| Wentylacja siedzeń | Funkcja opcjonalna |
| Funkcja masażu | Funkcja opcjonalna |
| Regulacja kąta oparcia | Standardowa funkcja elektryczna / Standardowa funkcja elektryczna |
| Ogrzewanie siedzeń | Standardowa funkcja, fotele zewnętrzne / Standardowa funkcja, fotele zewnętrzne |
| Wentylacja siedzeń | Niedostępne / Nieznany |
| Funkcja masażu | Niedostępne / Standardowa funkcja, fotele zewnętrzne |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Niedostępne / Niedostępne |
| Składane fotele | Funkcja standardowa / Niedostępne |
| Kolory lakieru | 7 |
| Opcje felg | 2 |
| Rozmiar felg (front/rear) |
265/50R19 / 265/50R19 265/45R20 / 265/45R20 |
| Dostępne systemy klimatyzacji | 1 |
| Strefy klimatyzacji | 3 zone:FrontRight FrontLeft SecondRow |
| wstępne przygotowanie klimatyzacji | Funkcja standardowa |
| Tryb dla zwierząt | Funkcja standardowa |
| Tryb kempingowy | Funkcja standardowa |
| Poduszki powietrzne |
|
| Pasy bezpieczeństwa |
|
| Dostęp bezkluczykowy | Funkcja standardowa |
| Uruchamianie bezkluczykowe | Funkcja standardowa |
| Użyj telefonu jako klucza | Funkcja standardowa |
| System alarmowy | Funkcja standardowa |
| Kamera samochodowa | Funkcja standardowa |
| Nadzór parkowania | Funkcja standardowa |
| Nazwa aplikacji | Zeekr Connected |
| Zmień cel ładowania | Yes |
| Zobacz lokalizację samochodu | Yes |
| Zablokuj/odblokuj samochód | Yes |
| Otwórz/zamknij szyby | Yes |
| Wstępne przygotowanie | Yes |
| Zdalne parkowanie | Yes |
| Harmonogram ładowania | Yes |
| Zobacz historię jazdy | Yes |
| Aktywuj klakson/światła | Yes |