| Model |
|
|---|---|
| Cena początkowa | Unknown |
| Typ nadwozia | Sedan |
| Premiera światowa | środa, 20 maja 2026 |
| Początek dostaw | grudzień 2026 |
| Status modelu | Zapowiedziany |
| Zasięg WLTP | 700-597 km (435-371 mile) |
| Zużycie WLTP | 15,14-17,76 kWh/100km (4,1-3,5 mi/kWh ) |
| Zużycie WLTP z uwzględnieniem strat ładowania | |
| Zasięg EPA | |
| Zużycie EPA | |
| Zasięg CLTC wersji podstawowej | |
| Zużycie 90kmh/56mph w idealnych warunkach | |
| Zasięg 90kmh/56mph w idealnych warunkach. | |
| Zużycie 70mph/112kmh w idealnych warunkach | |
| Zasięg 70mph/112kmh w idealnych warunkach | |
| Zużycie 120kmh/75mph w idealnych warunkach | |
| Zasięg 120kmh/75mph w idealnych warunkach | |
| Prędkość maksymalna | 300 km/h (186 mph) |
| Moc szczytowa | 375 kW (509,9 hp / 502,9 bhp) (600 kW (815,8 hp / 804,6 bhp) z trybem Boost) |
| Elektryczny moment obrotowy | 1800 nm (1328,4 ft-lb) |
| 0-100 km/h (0-62 mph) | 2,8 s |
| Rodzaj napędu | AWD |
| Konfiguracja silników | Jeden silnik na przedniej i dwa silniki na tylnej osi |
| Technologia silnika | AFPM |
| Typ przednich hamulców | Tarcza z nieruchomym zaciskiem |
| Typ tylnych hamulców | Tarcza z nieruchomym zaciskiem |
| Średnica przedniej tarczy | |
| Średnica tylnej tarczy | |
| Typ przednich tarcz hamulcowych | Ceramiczne |
| Typ tylnych tarcz | Wentylowane żeliwo |
| Hamulce mieszane (rekuperacja pedałem hamulca) | |
| Lift-up-regen (jazda na jeden pedał) | |
| Tryby zatrzymywania Lift-up-regen | Tryb Roll |
| Poziomy Lift-up-regen | D / D1 / D2 / D3 |
| Tryb żeglowania | |
| Adaptacyjna rekuperacja w trybie żeglowania | |
| Liczba opcji zawieszenia | 1 (AMG ACTIVE RIDE CONTROL) |
| Typ przedniego zawieszenia | Zawieszenie wielowahaczowe |
| Typ tylnego zawieszenia | Zawieszenie wielowahaczowe |
| Typ przednich sprężyn | Sprężyna pneumatyczna |
| Typ tylnych sprężyn | Sprężyna pneumatyczna |
| Adaptacyjne tłumienie przednie | Funkcja standardowa |
| Adaptacyjne tłumienie tylne | Funkcja standardowa |
| Regulacja wysokości przedniego zawieszenia | Funkcja standardowa |
| Regulacja wysokości tylnego zawieszenia | Funkcja standardowa |
| Prześwit | mm (") |
| Długość | 5094 mm (200,6") |
| Wysokość | 1411 mm (55,6") |
| Szerokość bez lusterek | 1959 mm (77,1") |
| Szerokość z lusterkami | mm (") |
| Współczynnik oporu powietrza / Powierzchnia czołowa | 0,22 / 2,44 m² (26,3 sq ft) |
| Rozstaw osi | 3040 mm (119,7") |
| Promień skrętu | Unknown |
| Masa własna | 2460 kg (5423,4 lbs) |
| Maksymalna masa (dopuszczalna masa całkowita) | kg ( lbs) |
| Maksymalne obciążenie dachu | |
| Maksymalne obciążenie wraz z masą kierowcy | |
| Maksymalna masa przyczepy z hamulcem | Brak danych |
| Pojemność bagażnika | 507 litr (17,9 cu-ft) |
| Pojemność bagażnika po złożeniu siedzeń drugiego rzędu | |
| Typ HMI | Skupienie ekranu z dźwigniami i ograniczoną liczbą przycisków |
| Wyświetlacz head-up | Funkcja opcjonalna |
| Sterowanie głosowe | Funkcja standardowa |
| Sterowanie gestami | Niedostępne |
| Cyfrowy zestaw wskaźników | No |
| Ekran infotainmentu | No |
| Nawigacja w pojeździe | Funkcja standardowa |
| Obsługa Apple CarPlay | Funkcja standardowa |
| Obsługa Android Auto | Funkcja standardowa |
| Dostawca map | HERE |
| Aktualizacje map online | Yes |
| Ruch drogowy w czasie rzeczywistym | Yes |
| Planowanie trasy z uwzględnieniem ładowania | Yes |
| Mapa satelitarna | Yes |
| sterowany głosem | Yes |
| prowadzenie głosowe | Yes |
| Reflektory LED matrycowe | Funkcja standardowa |
| Automatyczne ściemnianie reflektorów | Funkcja standardowa |
| Światła doświetlające zakręty | Funkcja standardowa |
| Reflektory skrętne | Funkcja standardowa |
| Spryskiwacze reflektorów | Funkcja standardowa |
| ABS (układ przeciwblokujący) | Unknown |
| Automatyczne hamowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Automatyczne sterowanie awaryjne | Unknown |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym (CTA) | Unknown |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu (RCTA) | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o senności | Unknown |
| ESC/ESP (kontrola stabilności) | Funkcja standardowa |
| Monitorowanie martwego pola | Unknown |
| Ostrzeżenie przy wysiadaniu | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie przed kolizją czołową | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa | Funkcja standardowa |
| Asystent utrzymania pasa ruchu | Unknown |
| Noktowizja | Unknown |
| Asystent centrowania pasa (LCA) / Autosteer | Funkcja standardowa |
| Czujniki ultradźwiękowe |
|
| Kamery |
|
| Czujniki radarowe |
|
| Czujniki LiDAR | — |
| pl Sensors.Processors | — |
| Pojemność akumulatora brutto | 114 kWh |
| Pojemność akumulatora netto | 106 kWh |
| Materiały katodowe | NCMA |
| Napięcie znamionowe | 800 V |
| Masa akumulatora | — |
| Konfiguracja pakietu akumulatorów | — |
| Rodzaj akumulatora | Cylindrical |
| Chemia akumulatora | NCMA |
| Krzywa ładowania (kliknij, aby powiększyć) |
|
| Maksymalna moc ładowania DC | 600 kW |
| Czas ładowania 0-100% | 35 m 14 s |
| Średnia szybkość ładowania 0-100% | 180,5 kW |
| Czas ładowania 10-100% | 33 m 38 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-100% | 170,1 kW |
| Czas ładowania 10-80% | 12 m 47 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-80% | 348,2 kW |
| Czas ładowania 10-90% | 18 m 13 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-90% | 279,2 kW |
| Wstępne ogrzewanie akumulatora podczas nawigacji do stacji ładowania | Funkcja standardowa |
| Ręczne ogrzewanie akumulatora | Funkcja standardowa |
| Kategoria wnętrza | — |
| Jakość wnętrza | pl Interior.Quality.NotSet |
| Projekt konsoli | — |
| Projekt wnętrza |
Kolory wnętrza:
pl common.color.NotSet
|
| Przechowywanie | Brak danych |
| Liczba miejsc | |
| Opcje przednich foteli | 1 |
| Liczba sposobów regulacji (w tym opcje) | N/A |
| Regulacja głębokości siedzenia | Nieznany |
| Regulacja wysokości siedzenia | Nieznany |
| Regulacja kąta oparcia | Nieznany |
| Regulacja kąta siedziska | Nieznany |
| Regulowany na wysokość zagłówek | Nieznany |
| Regulowany na długość zagłówek | Nieznany |
| Regulacja podparcia ud | Nieznany |
| Pamięć | Nieznany |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Nieznany |
| Wentylacja siedzeń | Nieznany |
| Funkcja masażu | Nieznany |
| Regulacja kąta oparcia | Nieznany |
| Ogrzewanie siedzeń | Nieznany |
| Wentylacja siedzeń | Nieznany |
| Funkcja masażu | Nieznany |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Nieznany |
| Składane fotele | Nieznany |
| Kolory lakieru | 1 |
| Opcje felg | 1 |
| Rozmiar felg (front/rear) |
R / R |
| Dostępne systemy klimatyzacji | 1 |
| Strefy klimatyzacji | |
| wstępne przygotowanie klimatyzacji | Unknown |
| Tryb dla zwierząt | Unknown |
| Tryb kempingowy | Unknown |
| Poduszki powietrzne |
|
| Pasy bezpieczeństwa |
|
| Dostęp bezkluczykowy | Funkcja standardowa |
| Uruchamianie bezkluczykowe | Funkcja standardowa |
| Użyj telefonu jako klucza | Funkcja standardowa |
| System alarmowy | Funkcja standardowa |
| Kamera samochodowa | Funkcja opcjonalna |
| Nadzór parkowania | Funkcja opcjonalna |
| Nazwa aplikacji | Mercedes me |
| Zmień cel ładowania | Yes |
| Zobacz lokalizację samochodu | Yes |
| Zablokuj/odblokuj samochód | Yes |
| Otwórz/zamknij szyby | Yes |
| Wstępne przygotowanie | Yes |
| Zdalne parkowanie | Yes |
| Harmonogram ładowania | Yes |
| Zobacz historię jazdy | Yes |
| Aktywuj klakson/światła | Yes |