| Model |
|
|---|---|
| Cena początkowa | ~zł290,736 (Niemcy) |
| Typ nadwozia | SUV |
| Premiera światowa | środa, 11 sierpnia 2021 |
| Początek dostaw | październik 2021 |
| Status modelu | Wycofany |
| Zasięg WLTP | 461-453 km (286-282 mile) |
| Zużycie WLTP | 16,03-16,31 kWh/100km (3,9-3,8 mi/kWh ) |
| Zużycie WLTP z uwzględnieniem strat ładowania | 18,4-18,9 kWh/100km (3,4-3,3 mi/kWh ) |
| Zasięg EPA | |
| Zużycie EPA | |
| Zasięg CLTC wersji podstawowej | 540 km (336 mile) |
| Zużycie 90kmh/56mph w idealnych warunkach | 16,5 kWh/100km(3,8 mi/kWh ) |
| Zasięg 90kmh/56mph w idealnych warunkach. | 448 km (278 mile) |
| Zużycie 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 20 kWh/100km(3,1 mi/kWh ) |
| Zasięg 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 370 km (230 mile) |
| Zużycie 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 23 kWh/100km(2,7 mi/kWh ) |
| Zasięg 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 321 km (200 mile) |
| Prędkość maksymalna | 180 km/h (112 mph) |
| Moc szczytowa | 210 kW (285,5 hp / 281,6 bhp) |
| Elektryczny moment obrotowy | 400 nm (295,2 ft-lb) |
| 0-100 km/h (0-62 mph) | 6,8 s |
| Rodzaj napędu | RWD |
| Konfiguracja silników | Jednosilnikowa tylna oś |
| Technologia silnika | |
| Typ przednich hamulców | Tarcza z pływającym zaciskiem (1 tłoki) |
| Typ tylnych hamulców | Tarcza z pływającym zaciskiem (1 tłoki) |
| Średnica przedniej tarczy | 348 mm (13,70") |
| Średnica tylnej tarczy | 330 mm (12,99") |
| Typ przednich tarcz hamulcowych | Wentylowane żeliwo |
| Typ tylnych tarcz | Wentylowane żeliwo |
| Hamulce mieszane (rekuperacja pedałem hamulca) | |
| Lift-up-regen (jazda na jeden pedał) | |
| Tryby zatrzymywania Lift-up-regen | Tryb Hold lub Roll |
| Poziomy Lift-up-regen | High / Medium / Low |
| Tryb żeglowania | |
| Adaptacyjna rekuperacja w trybie żeglowania | |
| Liczba opcji zawieszenia | 2 (Standard / Adaptive M Suspension) |
| Typ przedniego zawieszenia | Kolumna sprężynowa z podwójnym przegubem / Kolumna sprężynowa z podwójnym przegubem |
| Typ tylnego zawieszenia | Zawieszenie wielowahaczowe / Zawieszenie wielowahaczowe |
| Typ przednich sprężyn | Sprężyna śrubowa / Sprężyna śrubowa |
| Typ tylnych sprężyn | Sprężyna śrubowa / Sprężyna śrubowa |
| Adaptacyjne tłumienie przednie | Funkcja standardowa |
| Adaptacyjne tłumienie tylne | Funkcja standardowa |
| Regulacja wysokości przedniego zawieszenia | Niedostępne |
| Regulacja wysokości tylnego zawieszenia | Niedostępne |
| Prześwit | 179 mm (7,05") / 179 mm (7,05") |
| Długość | 4734 mm (186,4") |
| Wysokość | 1668 mm (65,7") |
| Szerokość bez lusterek | 1891 mm (74,4") |
| Szerokość z lusterkami | 2138 mm (84,2") |
| Współczynnik oporu powietrza / Powierzchnia czołowa | 0,29 / 2,65 m² (28,5 sq ft) |
| Rozstaw osi | 2864 mm (112,8") |
| Promień skrętu | 12,1 metr (476,4") |
| Masa własna | 2185 kg (4817,1 lbs) |
| Maksymalna masa (dopuszczalna masa całkowita) | 2725 kg (6007,6 lbs) |
| Maksymalne obciążenie dachu | 100 kg (220,5 lbs) |
| Maksymalne obciążenie wraz z masą kierowcy | 540 kg (1190,5 lbs) |
| Maksymalna masa przyczepy z hamulcem | 750 kg (1653,5 lbs) |
| Pojemność bagażnika | 510 litr (18,0 cu-ft) |
| Pojemność bagażnika po złożeniu siedzeń drugiego rzędu | 1560 litr (55,1 cu-ft) |
| Typ HMI | Skupienie ekranu z dźwigniami i przyciskami |
| Wyświetlacz head-up | Funkcja opcjonalna |
| Sterowanie głosowe | Funkcja standardowa |
| Sterowanie gestami | Niedostępne |
| Cyfrowy zestaw wskaźników | Yes 12" |
| Ekran infotainmentu | Yes 12,3" |
| Nawigacja w pojeździe | Funkcja standardowa |
| Obsługa Apple CarPlay | Funkcja standardowa |
| Obsługa Android Auto | Funkcja standardowa |
| Dostawca map | Here Technologies |
| Aktualizacje map online | Yes |
| Ruch drogowy w czasie rzeczywistym | Yes |
| Planowanie trasy z uwzględnieniem ładowania | No |
| Mapa satelitarna | No |
| sterowany głosem | Yes |
| prowadzenie głosowe | Yes |
| Reflektory LED matrycowe | Funkcja opcjonalna |
| Automatyczne ściemnianie reflektorów | Funkcja standardowa |
| Światła doświetlające zakręty | Unknown |
| Reflektory skrętne | Niedostępne |
| Spryskiwacze reflektorów | Niedostępne |
| ABS (układ przeciwblokujący) | Funkcja standardowa |
| Automatyczne hamowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Automatyczne sterowanie awaryjne | Funkcja opcjonalna |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym (CTA) | Niedostępne |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu (RCTA) | Funkcja opcjonalna |
| Ostrzeżenie o senności | Funkcja standardowa |
| ESC/ESP (kontrola stabilności) | Funkcja standardowa |
| Monitorowanie martwego pola | Funkcja opcjonalna |
| Ostrzeżenie przy wysiadaniu | Niedostępne |
| Ostrzeżenie przed kolizją czołową | Funkcja opcjonalna |
| Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa | Funkcja standardowa |
| Asystent utrzymania pasa ruchu | Funkcja standardowa |
| Noktowizja | Niedostępne |
| Asystent centrowania pasa (LCA) / Autosteer | Funkcja standardowa |
| Czujniki ultradźwiękowe |
|
| Kamery |
|
| Czujniki radarowe |
|
| Czujniki LiDAR | Brak danych |
| Pojemność akumulatora brutto | 80 kWh |
| Pojemność akumulatora netto | 73,9 kWh |
| Materiały katodowe | NMC |
| Napięcie znamionowe | 345 V |
| Masa akumulatora | 518 kg (1142,0 lbs) |
| Konfiguracja pakietu akumulatorów | 94s2p |
| Rodzaj akumulatora | Cell to Module |
| Chemia akumulatora | NMC |
| Krzywa ładowania (kliknij, aby powiększyć) |
|
| Maksymalna moc ładowania DC | 150 kW |
| Czas ładowania 0-100% | 1 h 1 m 44 s |
| Średnia szybkość ładowania 0-100% | 71,8 kW |
| Czas ładowania 10-100% | 58 m 15 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-100% | 68,5 kW |
| Czas ładowania 10-80% | 30 m 50 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-80% | 100,7 kW |
| Czas ładowania 10-90% | 41 m 7 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-90% | 86,3 kW |
| Wstępne ogrzewanie akumulatora podczas nawigacji do stacji ładowania | Niedostępne |
| Ręczne ogrzewanie akumulatora | Niedostępne |
| Kategoria wnętrza | Skoncentrowany na kierowcy |
| Jakość wnętrza | Wysoka jakość |
| Projekt konsoli | Tradycyjna konsola |
| Projekt wnętrza |
Black
Kolory wnętrza:
Czarny
|
| Przechowywanie |
|
| Liczba miejsc | 5 |
| Opcje przednich foteli | 1 |
| Liczba sposobów regulacji (w tym opcje) | 8 (10) |
| Regulacja głębokości siedzenia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja wysokości siedzenia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja kąta oparcia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja kąta siedziska | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulowany na wysokość zagłówek | Niedostępne |
| Regulowany na długość zagłówek | Niedostępne |
| Regulacja podparcia ud | Niedostępne |
| Pamięć | Funkcja opcjonalna |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Nieznany |
| Wentylacja siedzeń | Funkcja opcjonalna |
| Funkcja masażu | Funkcja opcjonalna |
| Regulacja kąta oparcia | Funkcja standardowa |
| Ogrzewanie siedzeń | Nieznany |
| Wentylacja siedzeń | Niedostępne |
| Funkcja masażu | Niedostępne |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Niedostępne |
| Składane fotele | Funkcja standardowa |
| Kolory lakieru | 6 |
| Opcje felg | 2 |
| Rozmiar felg (front/rear) |
245/50R19 / 245/50R19 245/45R20 / 275/40R20 |
| Dostępne systemy klimatyzacji | 1 |
| Strefy klimatyzacji | standard:LeftFirstRow RightFirstRow SecondRow |
| wstępne przygotowanie klimatyzacji | Funkcja standardowa |
| Tryb dla zwierząt | Niedostępne |
| Tryb kempingowy | Niedostępne |
| Poduszki powietrzne |
|
| Pasy bezpieczeństwa |
|
| Dostęp bezkluczykowy | Funkcja opcjonalna |
| Uruchamianie bezkluczykowe | Funkcja standardowa |
| Użyj telefonu jako klucza | Niedostępne |
| System alarmowy | Funkcja standardowa |
| Kamera samochodowa | Niedostępne |
| Nadzór parkowania | Niedostępne |
| Nazwa aplikacji | My BMW |
| Zmień cel ładowania | Yes |
| Zobacz lokalizację samochodu | Yes |
| Zablokuj/odblokuj samochód | Yes |
| Otwórz/zamknij szyby | Yes |
| Wstępne przygotowanie | Yes |
| Zdalne parkowanie | Yes |
| Harmonogram ładowania | Yes |
| Zobacz historię jazdy | Yes |
| Aktywuj klakson/światła | Yes |