| Model |
|
|---|---|
| Cena początkowa | ~zł117,324 (Norwegia) |
| Typ nadwozia | Hatchback |
| Premiera światowa | czwartek, 2 maja 2024 |
| Początek dostaw | styczeń 2025 |
| Status modelu | W produkcji |
| Zasięg WLTP | 388-387 km (241-240 mile) |
| Zużycie WLTP | 13,40-13,44 kWh/100km (4,6-4,6 mi/kWh ) |
| Zużycie WLTP z uwzględnieniem strat ładowania | 15,7-16,2 kWh/100km (4,0-3,8 mi/kWh ) |
| Zasięg EPA | |
| Zużycie EPA | |
| Zasięg CLTC wersji podstawowej | |
| Zużycie 90kmh/56mph w idealnych warunkach | 14 kWh/100km(4,4 mi/kWh ) |
| Zasięg 90kmh/56mph w idealnych warunkach. | 371 km (231 mile) |
| Zużycie 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 18 kWh/100km(3,5 mi/kWh ) |
| Zasięg 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 289 km (180 mile) |
| Zużycie 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 19 kWh/100km(3,3 mi/kWh ) |
| Zasięg 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 274 km (170 mile) |
| Prędkość maksymalna | 160 km/h (99 mph) |
| Moc szczytowa | 125 kW (170,0 hp / 167,6 bhp) |
| Elektryczny moment obrotowy | 310 nm (228,8 ft-lb) |
| 0-100 km/h (0-62 mph) | 8,2 s |
| Rodzaj napędu | RWD |
| Konfiguracja silników | Jednosilnikowa tylna oś |
| Technologia silnika | PMSM |
| Typ przednich hamulców | Tarcza z pływającym zaciskiem (1 tłoki) |
| Typ tylnych hamulców | Bęben hamulcowy |
| Średnica przedniej tarczy | 272 mm (10,71") |
| Średnica tylnej tarczy | hamulec bębnowy |
| Typ przednich tarcz hamulcowych | Żeliwne |
| Typ tylnych tarcz | hamulec bębnowy |
| Hamulce mieszane (rekuperacja pedałem hamulca) | |
| Lift-up-regen (jazda na jeden pedał) | |
| Tryby zatrzymywania Lift-up-regen | Tryb Roll |
| Poziomy Lift-up-regen | Tylko jeden poziom |
| Tryb żeglowania | |
| Adaptacyjna rekuperacja w trybie żeglowania | |
| Liczba opcji zawieszenia | 1 (standard) |
| Typ przedniego zawieszenia | Kolumna MacPhersona |
| Typ tylnego zawieszenia | Zawieszenie wielowahaczowe |
| Typ przednich sprężyn | Sprężyna śrubowa |
| Typ tylnych sprężyn | Sprężyna śrubowa |
| Adaptacyjne tłumienie przednie | Niedostępne |
| Adaptacyjne tłumienie tylne | Niedostępne |
| Regulacja wysokości przedniego zawieszenia | Niedostępne |
| Regulacja wysokości tylnego zawieszenia | Niedostępne |
| Prześwit | 150 mm (5,91") |
| Długość | 4264 mm (167,9") |
| Wysokość | 1564 mm (61,6") |
| Szerokość bez lusterek | 1809 mm (71,2") |
| Szerokość z lusterkami | 2070 mm (81,5") |
| Współczynnik oporu powietrza / Powierzchnia czołowa | 0,267 / 2,36 m² (25,4 sq ft) |
| Rozstaw osi | 2770 mm (109,1") |
| Promień skrętu | 10,3 metr (405,5") |
| Masa własna | 1712 kg (3774,3 lbs) |
| Maksymalna masa (dopuszczalna masa całkowita) | 2260 kg (4982,4 lbs) |
| Maksymalne obciążenie dachu | 0 kg (0,0 lbs) |
| Maksymalne obciążenie wraz z masą kierowcy | 548 kg (1208,1 lbs) |
| Maksymalna masa przyczepy z hamulcem | Brak danych |
| Pojemność bagażnika | 385 litr (13,6 cu-ft) |
| Pojemność bagażnika po złożeniu siedzeń drugiego rzędu | 1267 litr (44,7 cu-ft) |
| Typ HMI | Skupienie ekranu z dźwigniami i przyciskami |
| Wyświetlacz head-up | Niedostępne |
| Sterowanie głosowe | Funkcja standardowa |
| Sterowanie gestami | Niedostępne |
| Cyfrowy zestaw wskaźników | Yes 5" |
| Ekran infotainmentu | Yes 12,9" |
| Nawigacja w pojeździe | Funkcja standardowa |
| Obsługa Apple CarPlay | Funkcja standardowa |
| Obsługa Android Auto | Funkcja standardowa |
| Dostawca map | TomTom |
| Aktualizacje map online | Yes |
| Ruch drogowy w czasie rzeczywistym | Yes |
| Planowanie trasy z uwzględnieniem ładowania | Yes |
| Mapa satelitarna | No |
| sterowany głosem | Yes |
| prowadzenie głosowe | Yes |
| Reflektory LED matrycowe | Niedostępne |
| Automatyczne ściemnianie reflektorów | Funkcja opcjonalna |
| Światła doświetlające zakręty | Niedostępne |
| Reflektory skrętne | Niedostępne |
| Spryskiwacze reflektorów | Niedostępne |
| ABS (układ przeciwblokujący) | Funkcja standardowa |
| Automatyczne hamowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Automatyczne sterowanie awaryjne | Niedostępne |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym (CTA) | Niedostępne |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu (RCTA) | Niedostępne |
| Ostrzeżenie o senności | Funkcja standardowa |
| ESC/ESP (kontrola stabilności) | Funkcja standardowa |
| Monitorowanie martwego pola | Niedostępne |
| Ostrzeżenie przy wysiadaniu | Niedostępne |
| Ostrzeżenie przed kolizją czołową | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa | Funkcja standardowa |
| Asystent utrzymania pasa ruchu | Funkcja standardowa |
| Noktowizja | Niedostępne |
| Asystent centrowania pasa (LCA) / Autosteer | Niedostępne |
| Czujniki ultradźwiękowe |
|
| Kamery |
|
| Czujniki radarowe |
|
| Czujniki LiDAR | Brak danych |
| Pojemność akumulatora brutto | 55 kWh |
| Pojemność akumulatora netto | 52 kWh |
| Materiały katodowe | NMC |
| Napięcie znamionowe | 352 V |
| Masa akumulatora | |
| Konfiguracja pakietu akumulatorów | 96s2p |
| Rodzaj akumulatora | Cell to Module |
| Chemia akumulatora | NMC |
| Krzywa ładowania (kliknij, aby powiększyć) |
|
| Maksymalna moc ładowania DC | 145 kW |
| Czas ładowania 0-100% | 43 m 42 s |
| Średnia szybkość ładowania 0-100% | 71,4 kW |
| Czas ładowania 10-100% | 40 m 56 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-100% | 68,6 kW |
| Czas ładowania 10-80% | 24 m 19 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-80% | 89,8 kW |
| Czas ładowania 10-90% | 30 m 54 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-90% | 80,7 kW |
| Wstępne ogrzewanie akumulatora podczas nawigacji do stacji ładowania | Funkcja standardowa |
| Ręczne ogrzewanie akumulatora | Funkcja standardowa |
| Kategoria wnętrza | Funkcjonalny |
| Jakość wnętrza | Standardowy |
| Projekt konsoli | Tradycyjna konsola |
| Projekt wnętrza |
standard
Kolory wnętrza:
Czarny
|
| Przechowywanie |
|
| Liczba miejsc | 5 |
| Opcje przednich foteli | 1 |
| Liczba sposobów regulacji (w tym opcje) | N/A |
| Regulacja głębokości siedzenia | Funkcja standardowa |
| Regulacja wysokości siedzenia | Funkcja standardowa |
| Regulacja kąta oparcia | Funkcja standardowa |
| Regulacja kąta siedziska | Niedostępne |
| Regulowany na wysokość zagłówek | Funkcja standardowa |
| Regulowany na długość zagłówek | Niedostępne |
| Regulacja podparcia ud | Niedostępne |
| Pamięć | Niedostępne |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Niedostępne |
| Wentylacja siedzeń | Niedostępne |
| Funkcja masażu | Niedostępne |
| Regulacja kąta oparcia | Niedostępne |
| Ogrzewanie siedzeń | Niedostępne |
| Wentylacja siedzeń | Niedostępne |
| Funkcja masażu | Niedostępne |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Niedostępne |
| Składane fotele | Funkcja standardowa |
| Kolory lakieru | 5 |
| Opcje felg | 3 |
| Rozmiar felg (front/rear) |
215/55R18 / 215/55R18 215/50R19 / 215/50R19 215/45R20 / 215/45R20 |
| Dostępne systemy klimatyzacji | 1 |
| Strefy klimatyzacji | 2-zone Climatronic:LeftFirstRow RightFirstRow |
| wstępne przygotowanie klimatyzacji | Funkcja standardowa |
| Tryb dla zwierząt | Niedostępne |
| Tryb kempingowy | Niedostępne |
| Poduszki powietrzne |
|
| Pasy bezpieczeństwa |
|
| Dostęp bezkluczykowy | Niedostępne |
| Uruchamianie bezkluczykowe | Funkcja standardowa |
| Użyj telefonu jako klucza | Niedostępne |
| System alarmowy | Niedostępne |
| Kamera samochodowa | Niedostępne |
| Nadzór parkowania | Niedostępne |
| Nazwa aplikacji | Volkswagen |
| Zmień cel ładowania | Yes |
| Zobacz lokalizację samochodu | Yes |
| Zablokuj/odblokuj samochód | Yes |
| Otwórz/zamknij szyby | No |
| Wstępne przygotowanie | Yes |
| Zdalne parkowanie | No |
| Harmonogram ładowania | Yes |
| Zobacz historię jazdy | No |
| Aktywuj klakson/światła | No |