| Model |
|
|---|---|
| Startprijs | €29,990 |
| Carrosserietype | Hatchback |
| wereldpremière | donderdag 2 mei 2024 |
| start leveringen | januari 2025 |
| Modelstatus | In productie |
| WLTP-actieradius | 388-387 km (241-240 mijlen) |
| WLTP-verbruik | 13,40-13,44 kWh/100km (4,6-4,6 mi/kWh ) |
| WLTP-verbruik met laadverlies | 15,7-16,2 kWh/100km (4,0-3,8 mi/kWh ) |
| EPA-actieradius | |
| EPA-verbruik | |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 14 kWh/100km(4,4 mi/kWh ) |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 371 km (231 mijlen) |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | 18 kWh/100km(3,5 mi/kWh ) |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | 289 km (180 mijlen) |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 19 kWh/100km(3,3 mi/kWh ) |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 274 km (170 mijlen) |
| Topsnelheid | 160 kph (99 mph) |
| Piekvermogen | 125 kW (170,0 hp / 167,6 bhp) |
| Elektrisch koppel | 310 nm (228,8 ft-lb) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 8,2 s |
| Type aandrijving | RWD |
| Motorconfiguratie | Één motor achteras |
| Motortechnologie | PMSM |
| Type voorrem | Schijfrem met zwevende klauw (1 zuigers) |
| Type achterrem | Trommelrem |
| Diameter voorremschijf | 272 mm (10,71") |
| Diameter achterremschijf | trommelrem |
| Type voorremschijf | Gietijzer |
| Type achterremschijf | trommelrem |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | roll-modus |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | Slechts één niveau |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 1 (standard) |
| Type ophanging voor | MacPherson-veerpoot |
| Type ophanging achter | Multi-link |
| Type voorveer | Spoelveer |
| Type achterveer | Spoelveer |
| Adaptieve demping voor | Niet beschikbaar |
| Adaptieve demping achter | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte voor | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte achter | Niet beschikbaar |
| Bodemvrijheid | 150 mm (5,91") |
| Lengte | 4264 mm (167,9") |
| Hoogte | 1564 mm (61,6") |
| Breedte zonder spiegels | 1809 mm (71,2") |
| Breedte met spiegels | 2070 mm (81,5") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | 0,267 / 2,36 m² (25,4 sq ft) |
| Wielbasis | 2770 mm (109,1") |
| Draaicirkel | 10,3 meter (405,5") |
| Ledig gewicht | 1712 kg (3774,3 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 2260 kg (4982,4 lbs) |
| Maximale daklast | 0 kg (0,0 lbs) |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 548 kg (1208,1 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | n.v.t. |
| Bagageruimte | 385 liter (13,6 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | 1267 liter (44,7 cu-ft) |
| HMI-type | Schermfocus met hendels en knoppen |
| Head-up display | Niet beschikbaar |
| Spraakbediening | Standaardfunctie |
| Gebarenbediening | Niet beschikbaar |
| Digitaal instrumentendisplay | Yes 5" |
| Infotainmentscherm | Yes 12,9" |
| In-car navigatie | Standaardfunctie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Standaardfunctie |
| Ondersteuning voor Android Auto | Standaardfunctie |
| Kaartprovider | TomTom |
| Online kaartupdates | Yes |
| Real-time verkeer | Yes |
| Routeplanning met laadplanning | Yes |
| Satellietbeeldkaart | No |
| spraakgestuurd | Yes |
| spraakgeleiding | Yes |
| LED-matrixkoplampen | Niet beschikbaar |
| Automatisch dimmende koplampen | Optionele functie |
| Bochtverlichting | Niet beschikbaar |
| Draaibare koplampen | Niet beschikbaar |
| Koplampsproeiers | Niet beschikbaar |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Standaardfunctie |
| Automatische noodstuurfunctie | Niet beschikbaar |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Niet beschikbaar |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Niet beschikbaar |
| Slaperigheidswaarschuwing | Standaardfunctie |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Niet beschikbaar |
| Uitstapwaarschuwing | Niet beschikbaar |
| Frontale botsingswaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookassistent | Standaardfunctie |
| Nachtzichtsysteem | Niet beschikbaar |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Niet beschikbaar |
| Ultrasoonsensoren |
|
| Camera's |
|
| Radar sensoren |
|
| LiDAR-sensoren | n.v.t. |
| Bruto batterijcapaciteit | 55 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 52 kWh |
| Kathodematerialen | NMC |
| Nominale spanning | 352 V |
| Batterijgewicht | |
| Packconfiguratie | 96s2p |
| Batterijtype | Cell-to-Module |
| Batterijchemie | NMC |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 145 kW |
| Laadtijd 0–100% | 43 m 42 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 71,4 kW |
| Laadtijd 10–100% | 40 m 56 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 68,6 kW |
| Laadtijd 10–80% | 24 m 19 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 89,8 kW |
| Laadtijd 10–90% | 30 m 54 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 80,7 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Standaardfunctie |
| Handmatige batterijverwarming | Standaardfunctie |
| Interieurcategorie | Functioneel |
| Interieurkwaliteit | Standaard |
| Ontwerp middenconsole | Traditionele middenconsole |
| Interieurontwerp |
standard
Interieurkleuren:
Zwart
|
| Opbergruimte |
|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| opties voor voorstoelen | 1 |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | N/A |
| Zitdiepteverstelling | Standaardfunctie |
| Zithoogteverstelling | Standaardfunctie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaardfunctie |
| Hoekverstelling zitkussen | Niet beschikbaar |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Standaardfunctie |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Verstelbare dijsteun | Niet beschikbaar |
| Memory | Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Rugleuninghellingsverstelling | Niet beschikbaar |
| Stoelverwarming | Niet beschikbaar |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Inklapbare stoelen | Standaardfunctie |
| Lakkleuren | 5 |
| Velgopties | 3 |
| Velggrootte (voor/achter) |
215/55R18 / 215/55R18 215/50R19 / 215/50R19 215/45R20 / 215/45R20 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 1 |
| Klimaatzones | 2-zone Climatronic:LeftFirstRow RightFirstRow |
| voorklimatisering | Standaardfunctie |
| Huisdierenmodus | Niet beschikbaar |
| Campingmodus | Niet beschikbaar |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Niet beschikbaar |
| Keyless go | Standaardfunctie |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Niet beschikbaar |
| Alarmsysteem | Niet beschikbaar |
| Dashcam | Niet beschikbaar |
| Parkeersurveillance | Niet beschikbaar |
| Appnaam | Volkswagen |
| Laaddoel wijzigen | Yes |
| Autolocatie bekijken | Yes |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Yes |
| Ramen openen/sluiten | No |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | No |
| Laden plannen | Yes |
| Rijgeschiedenis bekijken | No |
| Claxon/lichten activeren | No |