Audi Q8 Sportback 55 e-tron specificaties
Laatst gewijzigd: apr 18, 2026EVKX.net biedt volledige specificaties voor Audi Q8 Sportback 55 e-tron.
Prestaties
Acceleratie, topsnelheid en vermogensspecificaties
|
Specificatie
|
Waarde
|
|---|---|
| Piekvermogen | 265 kW (360 hp / 355 bhp) |
| piekvermogen met boost | 300 kW (408 hp / 402 bhp) |
| Elektrisch koppel | 561 Nm (414 lb-ft) |
| Elektrische koppelboost | 664 Nm (490 lb-ft) |
| Topsnelheid | 200 kph (124 mph) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 6,6 s |
| 0-100km/h (0-62 mph) boost | 5,6 s |
vermogen & koppel
snelheid & acceleratie
Actieradius & verbruik
Actieradiusschattingen en energieverbruiksgegevens
|
Specificatie
|
Waarde
|
|---|---|
|
WLTP-actieradius instapuitvoering
Learn more
|
600
km
|
|
WLTP-verbruik basisuitvoering
Learn more
|
17,7
kWh/100km
|
|
WLTP-verbruik basisuitvoering met laadverlies
Learn more
|
19,9
kWh/100km
|
|
WLTP-actieradius topuitvoering
Learn more
|
495
km
|
|
WLTP-verbruik topuitvoering
Learn more
|
21,4
kWh/100km
|
|
WLTP-verbruik topuitvoering met laadverlies
Learn more
|
24,1
kWh/100km
|
|
EPA-actieradius
Learn more
|
300
mi
|
|
EPA-verbruik
Learn more
|
2,8
mi/kWh
|
Batterij & laden
batterijspecificaties en laadmogelijkheden
|
Specificatie
|
Waarde
|
|---|---|
|
114
kWh
|
|
|
106
kWh
|
|
|
170
kW
|
|
|
Aantal modules
|
36 |
| 108s4p | |
|
396
V
|
|
|
Kathodematerialen
|
NMC |
Laadpoorten
specificaties laadpoort per regio
|
Specificatie
|
Waarde
|
|---|---|
|
Specificatie
|
LeftFrontSide |
|
Type laadpoort Europa
|
CCS2
|
|
Type laadpoort Oceanië (Australië, Nieuw-Zeeland ++)
|
CCS2
|
|
Specificatie
|
Waarde
|
|---|---|
|
Specificatie
|
RightFrontSide |
|
Type laadpoort Europa
|
Type2
|
Afmetingen
basisafmetingen
wielbasis & spoorbreedte
aerodynamica
bodemvrijheid & draaicirkel
Laadcapaciteit en trekvermogen
specificaties gewicht, laadcapaciteit en trekvermogen
|
Specificatie
|
Waarde
|
|---|---|
|
2520 kg (5556 lbs)
|
|
|
3170 kg (6989 lbs)
|
|
|
650 kg (1433 lbs)
|
|
|
75 kg (165 lbs)
|
|
|
660 liter (23 cu-ft)
|
|
|
1725 liter (61 cu-ft)
|
|
|
60 liter (2 cu-ft)
|
|
|
1800 kg (3968 lbs)
|
|
|
750 kg (1653 lbs)
|
|
|
Maximaal trekhaakgewicht
|
80 kg (176 lbs)
|
gewichtsspecificaties
laadcapaciteit
trekcapaciteit
Ophanging
Het model biedt 2 ophangingsvarianten
Adaptive Air Suspension
Adaptive Features
Height Adjustment
Ground Clearance
Component Types
Adaptive Air Suspension Sport
Adaptive Features
Height Adjustment
Ground Clearance
Component Types
Interieur
Voorstoelen
s-line sport
Seat Category
Basic Adjustments
Advanced Adjustments
Comfort Features
s sport
Seat Category
Basic Adjustments
Advanced Adjustments
Comfort Features
multicontour
Seat Category
Basic Adjustments
Advanced Adjustments
Comfort Features
Stoelen tweede rij
Seat Category
Basic Adjustments
Advanced Adjustments
Comfort Features
Middenconsoles
Middenconsole eerste rij
Rijassistentie
geavanceerde veiligheid- en rijassistentiefuncties
|
Specificatie
|
Waarde
|
|---|---|
| Ja (Audi Active Lane Assist), standaarduitrusting | |
| Ja (Audi Active Lane Assist), standaarduitrusting | |
| Ja, standaarduitrusting | |
| Ja, optionele uitrusting | |
| Ja, optionele uitrusting | |
| Ja (Cross traffic assist rear), optionele uitrusting | |
|
Hill-descentassistent
|
Ja, standaarduitrusting |
|
Hill-startassistent
|
Ja, standaarduitrusting |
| Ja, standaarduitrusting | |
| Ja (Audi Pre sense front), standaarduitrusting | |
|
Tractiecontrole
|
Ja, standaarduitrusting |
|
Botsingsvermijding bij linksaf slaan
|
Ja (Audi Turn Assist), optionele uitrusting |
| Ja (Audi Collision Avoidance Assist), optionele uitrusting | |
| Ja, standaarduitrusting | |
|
Temperatuurwaarschuwing
|
Ja, standaarduitrusting |
| Ja (Audi Collision Avoidance Assist), optionele uitrusting | |
| Ja (Audi Efficency Assist), standaarduitrusting | |
| Ja (Audi Collision Avoidance Assist), optionele uitrusting | |
| Ja (Audi Traffic Sign Recongition), optionele uitrusting | |
| Niet beschikbaar |
Sensoren & camera's
voertuigsensoren- en camerasystemen
|
Specificatie
|
Waarde
|
|---|---|
|
|
|
|
|
|
| n.v.t. | |
|
nl Sensors.Processors
|
UI en bediening
specificaties gebruikersinterface en bediening
|
Specificatie
|
Waarde
|
|---|---|
| Head-up display | Ja, optionele uitrusting |
| Spraakbediening | Ja, standaarduitrusting |
| Gebarenbediening | Niet beschikbaar |
| Ondersteuning voor Android Auto | Ja (Smartphone Interface), optionele uitrusting |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Ja (Smartphone Interface), optionele uitrusting |
| In-car navigatie | Ja (MMI Navigation plus), standaarduitrusting |
| Beschikbare schermindelingen | 1 |
bedieningsinterface
integratie smartphone
Infotainment
Audi Sound system
audiosysteem
Bang & Olufsen Sound System
audiosysteem
Exterieur
Lakkleuren
Meer informatie
Alternatieve modellen
Op de snelgroeiende Elektroauto-markt heeft EVKX.net verschillende alternatieven voor de Audi Q8 Sportback 55 e-tron geïdentificeerd die het overwegen waard zijn op basis van kenmerken, specificaties en prijzen.
BMW iX xDrive50
Vergelijk deze voertuigen
Meest verkochte Elektroauto's in USA
Q1 2025 · Quarter