| Model |
|
|---|---|
| Startprijs | ~€22,024 (China) |
| Carrosserietype | SUV |
| wereldpremière | donderdag 5 maart 2026 |
| start leveringen | maart 2026 |
| Modelstatus | In productie |
| WLTP-actieradius | |
| WLTP-verbruik | |
| WLTP-verbruik met laadverlies | |
| EPA-actieradius | |
| EPA-verbruik | |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | 710 km (441 mijlen) |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 16 kWh/100km(3,9 mi/kWh ) |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 506 km (314 mijlen) |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | 21 kWh/100km(3,0 mi/kWh ) |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | 386 km (240 mijlen) |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 22 kWh/100km(2,8 mi/kWh ) |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 368 km (229 mijlen) |
| Topsnelheid | 210 kph (131 mph) |
| Piekvermogen | 270 kW (367,1 hp / 362,1 bhp) |
| Elektrisch koppel | 305 nm (225,1 ft-lb) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 5,5 s |
| Type aandrijving | RWD |
| Motorconfiguratie | Één motor achteras |
| Motortechnologie | |
| Type voorrem | Schijfrem met zwevende klauw (1 zuigers) |
| Type achterrem | Schijfrem met zwevende klauw (1 zuigers) |
| Diameter voorremschijf | 358 mm (14,09") |
| Diameter achterremschijf | 320 mm (12,60") |
| Type voorremschijf | Geventileerd gietijzer |
| Type achterremschijf | Gietijzer |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | roll-modus |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | D / D1 / D2 / D3 |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 1 (DiSus-C) |
| Type ophanging voor | MacPherson-veerpoot |
| Type ophanging achter | Multi-link |
| Type voorveer | Spoelveer |
| Type achterveer | Spoelveer |
| Adaptieve demping voor | Standaardfunctie |
| Adaptieve demping achter | Standaardfunctie |
| Verstelbare hoogte voor | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte achter | Niet beschikbaar |
| Bodemvrijheid | 180 mm (7,09") |
| Lengte | 4850 mm (190,9") |
| Hoogte | 1670 mm (65,7") |
| Breedte zonder spiegels | 1910 mm (75,2") |
| Breedte met spiegels | 2145 mm (84,4") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | 0,26 / 2,63 m² (28,3 sq ft) |
| Wielbasis | 2840 mm (111,8") |
| Draaicirkel | 11 meter (433,1") |
| Ledig gewicht | 2050 kg (4519,5 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 2505 kg (5522,6 lbs) |
| Maximale daklast | |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 455 kg (1003,1 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | n.v.t. |
| Bagageruimte | 730 liter (25,8 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | 1659 liter (58,6 cu-ft) |
| HMI-type | Schermfocus met beperkte knoppen |
| Head-up display | Standaardfunctie |
| Spraakbediening | Standaardfunctie |
| Gebarenbediening | Niet beschikbaar |
| Digitaal instrumentendisplay | Yes 10,25" |
| Infotainmentscherm | Yes 15,6" |
| In-car navigatie | Standaardfunctie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Niet beschikbaar |
| Ondersteuning voor Android Auto | Niet beschikbaar |
| Kaartprovider | Gaode |
| Online kaartupdates | Yes |
| Real-time verkeer | Yes |
| Routeplanning met laadplanning | Yes |
| Satellietbeeldkaart | Yes |
| spraakgestuurd | Yes |
| spraakgeleiding | Yes |
| LED-matrixkoplampen | Niet beschikbaar |
| Automatisch dimmende koplampen | Standaardfunctie |
| Bochtverlichting | Niet beschikbaar |
| Draaibare koplampen | Niet beschikbaar |
| Koplampsproeiers | Niet beschikbaar |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Standaardfunctie |
| Automatische noodstuurfunctie | Niet beschikbaar |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Niet beschikbaar |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Niet beschikbaar |
| Slaperigheidswaarschuwing | Niet beschikbaar |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Standaardfunctie |
| Uitstapwaarschuwing | Niet beschikbaar |
| Frontale botsingswaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookassistent | Standaardfunctie |
| Nachtzichtsysteem | Niet beschikbaar |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Standaardfunctie |
| Ultrasoonsensoren |
|
| Camera's |
|
| Radar sensoren |
|
| LiDAR-sensoren |
|
| ADAS-processors |
|
| Bruto batterijcapaciteit | 82,732 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 81 kWh |
| Kathodematerialen | LFP |
| Nominale spanning | 544 V |
| Batterijgewicht | 571,3 kg (1259,5 lbs) |
| Packconfiguratie | 170s1p |
| Batterijtype | Cell-to-Pack |
| Batterijchemie | LFP |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 1500 kW |
| Laadtijd 0–100% | 8 m 23 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 579,0 kW |
| Laadtijd 10–100% | 7 m 52 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 555,9 kW |
| Laadtijd 10–80% | 4 m 2 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 841,2 kW |
| Laadtijd 10–90% | 5 m 7 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 758,0 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Standaardfunctie |
| Handmatige batterijverwarming | Niet beschikbaar |
| Interieurcategorie | Rijdergericht |
| Interieurkwaliteit | Hoge kwaliteit |
| Ontwerp middenconsole | Tweedelige middenconsole |
| Interieurontwerp |
Sea salt ash
Interieurkleuren:
Beige
Zwart
|
| Opbergruimte |
|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| opties voor voorstoelen | 1 |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | 6 |
| Zitdiepteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Zithoogteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaard elektrische functie |
| Hoekverstelling zitkussen | Niet beschikbaar |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Standaardfunctie |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Verstelbare dijsteun | Niet beschikbaar |
| Memory | Standaardfunctie |
| Elektrische lendesteunverstelling | Standaard elektrische bestuurder, standaard handmatige passagier |
| Stoelventilatie | Standaardfunctie |
| Massagefunctie | Standaardfunctie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Niet beschikbaar |
| Stoelverwarming | Niet beschikbaar |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Inklapbare stoelen | Standaardfunctie |
| Lakkleuren | 6 |
| Velgopties | 1 |
| Velggrootte (voor/achter) |
235/50R19 / 235/50R19 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 1 |
| Klimaatzones | Two zone:RightFirstRow |
| voorklimatisering | Standaardfunctie |
| Huisdierenmodus | Niet beschikbaar |
| Campingmodus | Standaardfunctie |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Standaardfunctie |
| Keyless go | Standaardfunctie |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Standaardfunctie |
| Alarmsysteem | Niet beschikbaar |
| Dashcam | Niet beschikbaar |
| Parkeersurveillance | Niet beschikbaar |
| Appnaam | BYD |
| Laaddoel wijzigen | Yes |
| Autolocatie bekijken | Yes |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Yes |
| Ramen openen/sluiten | No |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | No |
| Laden plannen | Yes |
| Rijgeschiedenis bekijken | No |
| Claxon/lichten activeren | Yes |