| Model | Citroën C-Zero 14.5 kWh 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 |
|---|---|
| Startprijs | €22,360 |
| Carrosserietype | Hatchback |
| wereldpremière | vrijdag 1 januari 2010 |
| start leveringen | oktober 2010 |
| Modelstatus | Gestopt |
| WLTP-actieradius | |
| WLTP-verbruik | |
| WLTP-verbruik met laadverlies | |
| EPA-actieradius | |
| EPA-verbruik | |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 176 kWh/100km(0,4 mi/kWh ) |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 6 km (4 mijlen) |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | 191 kWh/100km(0,3 mi/kWh ) |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | 5 km (3 mijlen) |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 251 kWh/100km(0,2 mi/kWh ) |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 4 km (2 mijlen) |
| Topsnelheid | 130 kph (81 mph) |
| Piekvermogen | 49 kW (66,6 hp / 65,7 bhp) |
| Elektrisch koppel | 196 nm (144,6 ft-lb) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 15,9 s |
| Type aandrijving | RWD |
| Motorconfiguratie | Één motor achteras |
| Motortechnologie | |
| Type voorrem | Schijfrem met zwevende klauw (1 zuigers) |
| Type achterrem | Trommelrem |
| Diameter voorremschijf | 257 mm (10,12") |
| Diameter achterremschijf | 203 mm (7,99") |
| Type voorremschijf | Geventileerd gietijzer |
| Type achterremschijf | trommelrem |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | roll-modus |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | Slechts één niveau |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 1 (MacPherson/De Dion) |
| Type ophanging voor | MacPherson-veerpoot |
| Type ophanging achter | Torsiebalk |
| Type voorveer | Spoelveer |
| Type achterveer | Spoelveer |
| Adaptieve demping voor | Niet beschikbaar |
| Adaptieve demping achter | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte voor | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte achter | Niet beschikbaar |
| Bodemvrijheid | 150 mm (5,91") |
| Lengte | 3475 mm (136,8") |
| Hoogte | 1610 mm (63,4") |
| Breedte zonder spiegels | 1475 mm (58,1") |
| Breedte met spiegels | 1792 mm (70,6") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | 0,35 / 2,09 m² (22,5 sq ft) |
| Wielbasis | 2550 mm (100,4") |
| Draaicirkel | 9 meter (354,3") |
| Ledig gewicht | 1130 kg (2491,2 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 1450 kg (3196,7 lbs) |
| Maximale daklast | |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 320 kg (705,5 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | n.v.t. |
| Bagageruimte | 166 liter (5,9 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | 860 liter (30,4 cu-ft) |
| HMI-type | Schermen met hendels en veel knoppen |
| Head-up display | Niet beschikbaar |
| Spraakbediening | Niet beschikbaar |
| Gebarenbediening | Niet beschikbaar |
| Digitaal instrumentendisplay | No |
| Infotainmentscherm | No |
| In-car navigatie | Niet beschikbaar |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Niet beschikbaar |
| Ondersteuning voor Android Auto | Niet beschikbaar |
| Kaartprovider | |
| Online kaartupdates | Unknown |
| Real-time verkeer | Unknown |
| Routeplanning met laadplanning | Unknown |
| Satellietbeeldkaart | Unknown |
| spraakgestuurd | Unknown |
| spraakgeleiding | Unknown |
| LED-matrixkoplampen | Niet beschikbaar |
| Automatisch dimmende koplampen | Standaardfunctie |
| Bochtverlichting | Niet beschikbaar |
| Draaibare koplampen | Niet beschikbaar |
| Koplampsproeiers | Niet beschikbaar |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Niet beschikbaar |
| Automatische noodstuurfunctie | Niet beschikbaar |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Niet beschikbaar |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Niet beschikbaar |
| Slaperigheidswaarschuwing | Niet beschikbaar |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Niet beschikbaar |
| Uitstapwaarschuwing | Niet beschikbaar |
| Frontale botsingswaarschuwing | Niet beschikbaar |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Niet beschikbaar |
| Rijstrookassistent | Niet beschikbaar |
| Nachtzichtsysteem | Niet beschikbaar |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Niet beschikbaar |
| Ultrasoonsensoren | n.v.t. |
| Camera's | n.v.t. |
| Radar sensoren | n.v.t. |
| LiDAR-sensoren | n.v.t. |
| ADAS-processors |
|
| Bruto batterijcapaciteit | 14,5 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 10,5 kWh |
| Kathodematerialen | LMO |
| Nominale spanning | 300 V |
| Batterijgewicht | 236 kg (520,3 lbs) |
| Packconfiguratie | 80s |
| Batterijtype | Prismatisch |
| Batterijchemie | LMO |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 38,7 kW |
| Laadtijd 0–100% | 42 m 24 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 14,9 kW |
| Laadtijd 10–100% | 40 m 26 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 14,0 kW |
| Laadtijd 10–80% | 15 m 8 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 29,1 kW |
| Laadtijd 10–90% | 20 m 31 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 24,5 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Niet beschikbaar |
| Handmatige batterijverwarming | Niet beschikbaar |
| Interieurcategorie | Functioneel |
| Interieurkwaliteit | Budget |
| Ontwerp middenconsole | Traditionele middenconsole |
| Interieurontwerp |
Seduction
Interieurkleuren:
nl common.color.NotSet
|
| Opbergruimte |
|
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| opties voor voorstoelen | 1 |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | N/A |
| Zitdiepteverstelling | Standaardfunctie |
| Zithoogteverstelling | Onbekend |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaardfunctie |
| Hoekverstelling zitkussen | Niet beschikbaar |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Standaardfunctie |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Verstelbare dijsteun | Niet beschikbaar |
| Memory | Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Rugleuninghellingsverstelling | Niet beschikbaar |
| Stoelverwarming | Niet beschikbaar |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Inklapbare stoelen | Standaardfunctie |
| Lakkleuren | 12 |
| Velgopties | 2 |
| Velggrootte (voor/achter) |
145/65R15 / 175/55R15 165/50R16 / 195/45R16 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 1 |
| Klimaatzones | Single-zone manual A/C:Driver |
| voorklimatisering | Optionele functie |
| Huisdierenmodus | Niet beschikbaar |
| Campingmodus | Niet beschikbaar |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Niet beschikbaar |
| Keyless go | Niet beschikbaar |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Niet beschikbaar |
| Alarmsysteem | Niet beschikbaar |
| Dashcam | Niet beschikbaar |
| Parkeersurveillance | Niet beschikbaar |
| Appnaam | None |
| Laaddoel wijzigen | No |
| Autolocatie bekijken | No |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | No |
| Ramen openen/sluiten | No |
| Start-/stop-voorkonditionering | No |
| Parkeren op afstand | No |
| Laden plannen | No |
| Rijgeschiedenis bekijken | No |
| Claxon/lichten activeren | No |