| Model | |
|---|---|
| Startpris | kr399,900 |
| Karosseritype | SUV |
| Verdenspremiere | tirsdag 1. oktober 2024 |
| Leveringsstart | mars 2025 |
| Modellstatus | I produksjon |
| WLTP-rekkevidde | 440 km (274 mi) |
| WLTP-forbruk | 17,27 kWh/100km(3,6 mi/kWh ) |
| WLTP-forbruk med ladetap | 20,2 kWh/100km(3,1 mi/kWh ) |
| EPA-rekkevidde | |
| EPA-forbruk | |
| Basic trim CLTC-rekkevidde | 570 km (354 mi) |
| 90km/t/56mph forbruk under perfekte forhold | |
| 90 km/t / 56 mph under ideelle forhold | 18 km (11 mi) |
| 70mph/112km/t forbruk under perfekte forhold | 21 kWh/100km(3,0 mi/kWh ) |
| 70 mph / 112 km/t under ideelle forhold | 362 km (225 mi) |
| 120km/t/75mph forbruk under perfekte forhold | 23 kWh/100km(2,7 mi/kWh ) |
| 120 km/t / 75 mph under ideelle forhold | 330 km (205 mi) |
| Toppfart | 204 km/t (127 mph) |
| Toppeffekt | 320 kW (435,1 hk / 429,1 bhp) |
| Elektrisk dreiemoment | 620 nm (457,6 ft-lb) |
| 0–100 km/t (0–62 mph) | 4,9 s |
| Drivtype | AWD |
| Motorkonfigurasjon | En motor på frontaksel og en motor på bakaksel |
| Motorteknologi | PMSM |
| Forbremsetype | Fast kaliper-skive (2 stempler) |
| Bakbremsetype | Flytende kaliper-skive (1 stempler) |
| Framskivediameter | 350 mm (13,78") |
| Bakskivediameter | 350 mm (13,78") |
| Front skivetype | Støpejern |
| Bakskivetype | Støpejern |
| Blendede bremser (regenerering via bremsepedal) | |
| Lift-up-regenerering (énpedalkjøring) | |
| Lift-up-regenereringsmodus(er) | Creep eller Roll |
| Lift-up-regenereringsnivåer | Kun ett nivå |
| Frirulling | |
| Adaptiv regenerering ved frirulling | |
| Antall fjæringsalternativer | 1 (standard) |
| Fjæringstype foran | MacPherson-hjuloppheng |
| Fjæringstype bak | Multilenkeoppheng |
| Fjærtype foran | Spiralfjær |
| Fjærtype bak | Spiralfjær |
| Adaptiv demping foran | Standard funksjon |
| Adaptiv demping bak | Standard funksjon |
| Justerbar høyde foran | Ikke tilgjengelig |
| Justerbar høyde bak | Ikke tilgjengelig |
| Bakkeklaring | 160 mm (6,30") |
| Lengde | 4725 mm (186,0") |
| Høyde | 1653 mm (65,1") |
| Bredde uten speil | 1900 mm (74,8") |
| Bredde med speil | mm (") |
| Luftmotstandskoeffisient / Frontareal | Unknown / Unknown |
| Akselavstand | 2900 mm (114,2") |
| Svingradius | Unknown |
| Egenvekt | 2227 kg (4909,7 lbs) |
| Maks tillatt totalvekt (GVWR) | 2602 kg (5736,4 lbs) |
| Maks taklast | 75 kg (165,3 lbs) |
| Maks last inkludert førervekt | 375 kg (826,7 lbs) |
| Maks tilhengervekt med brems | 1700 kg (3747,9 lbs) |
| Bagasjekapasitet | 527 liter (18,6 ft³) |
| Bagasjekapasitet med alle bakseter slått ned | 1400 liter (49,4 ft³) |
| HMI-type | Skjermfokus med spaker og knapper |
| Head-up display | Ikke tilgjengelig |
| Stemmestyring | Standard funksjon |
| Gestkontroll | Standard funksjon |
| Digitalt førerdisplay | Yes 6" |
| Infotainmentskjerm | Yes 15,4" |
| Innebygd navigasjon | Standard funksjon |
| Apple CarPlay-støtte | Standard funksjon |
| Støtte for Android Auto | Standard funksjon |
| Kartleverandør | Baidu |
| Online kartoppdateringer | No |
| Trafikk i sanntid | No |
| Ruteplanlegging med ladeplanlegging | No |
| Satellittkart | No |
| stemmestyrt | No |
| stemmeveiledning | Yes |
| LED Matrix-frontlykter | Ikke tilgjengelig |
| Autodempende frontlykter | Ikke tilgjengelig |
| Kurvelys | Ikke tilgjengelig |
| Svingbare frontlykter | Ikke tilgjengelig |
| Frontlyktspylere | Ikke tilgjengelig |
| ABS (blokkeringsfrie bremser) | Standard funksjon |
| Automatisk nødbrems | Standard funksjon |
| Automatisk nødstyring | Ikke tilgjengelig |
| Varsling for kryssende trafikk (CTA) | Ikke tilgjengelig |
| Varsling for kryssende trafikk bak (RCTA) | Standard funksjon |
| Trøtthetsvarsling | Standard funksjon |
| ESP/ESC (elektronisk stabilitetskontroll) | Standard funksjon |
| Blindsoneovervåking | Standard funksjon |
| Utstigningsvarsel | Standard funksjon |
| Kollisjonsvarsling | Standard funksjon |
| Filskiftevarsling | Standard funksjon |
| Filholderassistent | Standard funksjon |
| Nattkamera | Ikke tilgjengelig |
| Midtføringsassistent (LCA) / Autosteer | Standard funksjon |
| Ultralydsensorer |
|
| Kameraer |
|
| Radarsensorer |
|
| LiDAR-sensorer | Ikke tilgjengelig |
| ADAS-prosessorer | — |
| Bruttobatterikapasitet | 77 kWh |
| Netto batterikapasitet | 76 kWh |
| Katodematerialer | LFP |
| Nominell spenning | 350 V |
| Batterivekt | — |
| Pakkekonfigurasjon | — |
| Batteritype | — |
| Batterikjemi | LFP |
| Ladekurve (klikk for full størrelse) |
|
| Maks DC-lading | 100 kW |
| Ladetid 0 - 100% | 1 h 12 m 34 s |
| Gjennomsnittlig ladehastighet 0-100% | 62,8 kW |
| Ladetid 10-100% | 1 h 6 m 29 s |
| Gjennomsnittlig ladehastighet 10-100% | 61,7 kW |
| Ladetid 10-80% | 38 m 27 s |
| Gjennomsnittlig ladehastighet 10-80% | 83,0 kW |
| Ladetid 10-90% | 48 m 36 s |
| Gjennomsnittlig ladehastighet 10-90% | 75,1 kW |
| Batteriforvarming ved navigasjon til lader | Ikke tilgjengelig |
| Manuell batterioppvarming | Standard funksjon |
| Interiørkategori | Minimalistisk |
| Interiørkvalitet | Høy kvalitet |
| Konsollutforming | Todelt midtkonsoll |
| Interiørdesign |
Chenxing
Interiørfarger:
Svart
Hvit
Setefarger: 1
Taktrekkfarger: 1
Night
Interiørfarger:
Svart
Setefarger: 1
Taktrekkfarger: 1
Gaia
Interiørfarger:
Svart
Hvit
Setefarger: 1
Taktrekkfarger: 1
|
| Oppbevaring |
|
| Antall seter | 5 |
| tilvalg for forseter | 1 |
| Antall justeringsmåter (inkl. alternativer) | 8 |
| Justering av setedybde | Standard elektrisk funksjon |
| Justering av setehøyde | Standard elektrisk funksjon |
| Justering av ryggvinkel | Standard elektrisk funksjon |
| Justering av sitteputevinkel | Standard elektrisk funksjon |
| Høydejusterbar hodestøtte | Standard funksjon |
| Lengdejusterbar hodestøtte | Ikke tilgjengelig |
| Justerbar lårstøtte | Ikke tilgjengelig |
| Seteminne | Standard fører, ikke tilgjengelig passasjer |
| Elektrisk korsryggstøtte | Standard elektrisk funksjon |
| Seteventilasjon | Standard funksjon |
| Massasjefunksjon | Standard funksjon |
| Justering av ryggvinkel | Standard funksjon |
| Varmeseter | Ikke tilgjengelig |
| Seteventilasjon | Ikke tilgjengelig |
| Massasjefunksjon | Ikke tilgjengelig |
| Elektrisk korsryggstøtte | Ikke tilgjengelig |
| Fellbare seter | Ikke tilgjengelig |
| Lakksfarger | 7 |
| Felgalternativer | 1 |
| Felgstørrelse (foran/bak) |
255/45R20 / 255/45R20 |
| Tilgjengelige klimaanleggssystemer | 1 |
| Klimasoner | 2-zone:LeftFirstRow RightFirstRow |
| forvarming | Standard funksjon |
| Dyremodus | Ikke tilgjengelig |
| Campingmodus | Ikke tilgjengelig |
| Airbager |
|
| Setebelter |
|
| Nøkkelfri adgang | Standard funksjon |
| Nøkkelfri start | Standard funksjon |
| Bruk mobil som nøkkel | Ikke tilgjengelig |
| Alarmsystem | Ikke tilgjengelig |
| Dashbordkamera | Ikke tilgjengelig |
| Parkeringsovervåking | Standard funksjon |
| Appnavn | Voyah |
| Endre lademål | Yes |
| Se bilens plassering | Yes |
| Lås/lås opp bil | Yes |
| Åpne/lukke vinduer | Yes |
| Start/stopp forvarming | Yes |
| Fjernparkering | No |
| Planlegg lading | Yes |
| Se kjørehistorikk | No |
| Aktiver horn/lys | Yes |