| Model | |
|---|---|
| Cena początkowa | ~zł524,120 (USA) |
| Typ nadwozia | SUV |
| Premiera światowa | środa, 5 marca 2025 |
| Początek dostaw | lipiec 2025 |
| Status modelu | W produkcji |
| Zasięg WLTP | |
| Zużycie WLTP | |
| Zużycie WLTP z uwzględnieniem strat ładowania | |
| Zasięg EPA | 460 mile (740 km) |
| Zużycie EPA | 2,1 mi/kWh (29,1 kWh/100km) |
| Zasięg CLTC wersji podstawowej | |
| Zużycie 90kmh/56mph w idealnych warunkach | 30 kWh/100km(2,1 mi/kWh ) |
| Zasięg 90kmh/56mph w idealnych warunkach. | 717 km (446 mile) |
| Zużycie 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 32 kWh/100km(1,9 mi/kWh ) |
| Zasięg 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 672 km (418 mile) |
| Zużycie 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 35 kWh/100km(1,8 mi/kWh ) |
| Zasięg 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 614 km (382 mile) |
| Prędkość maksymalna | 200 km/h (124 mph) |
| Moc szczytowa | 560 kW (761,4 hp / 751,0 bhp) |
| Elektryczny moment obrotowy | 1064 nm (785,2 ft-lb) |
| 0-100 km/h (0-62 mph) | 4,9 s |
| Rodzaj napędu | AWD |
| Konfiguracja silników | Jeden silnik na przedniej osi i jeden silnik na tylnej osi |
| Technologia silnika | PMSM |
| Typ przednich hamulców | Tarcza z nieruchomym zaciskiem (6 tłoki) |
| Typ tylnych hamulców | Tarcza z pływającym zaciskiem (4 tłoki) |
| Średnica przedniej tarczy | 355 mm (13,98") |
| Średnica tylnej tarczy | 355 mm (13,98") |
| Typ przednich tarcz hamulcowych | Wentylowane żeliwo |
| Typ tylnych tarcz | Żeliwne |
| Hamulce mieszane (rekuperacja pedałem hamulca) | |
| Lift-up-regen (jazda na jeden pedał) | |
| Tryby zatrzymywania Lift-up-regen | Tryb Hold lub Creep |
| Poziomy Lift-up-regen | High / Medium / Low |
| Tryb żeglowania | |
| Adaptacyjna rekuperacja w trybie żeglowania | |
| Liczba opcji zawieszenia | 1 (air suspension) |
| Typ przedniego zawieszenia | Podwójne wahacze |
| Typ tylnego zawieszenia | Zawieszenie wielowahaczowe |
| Typ przednich sprężyn | Sprężyna pneumatyczna |
| Typ tylnych sprężyn | Sprężyna pneumatyczna |
| Adaptacyjne tłumienie przednie | Funkcja standardowa |
| Adaptacyjne tłumienie tylne | Funkcja standardowa |
| Regulacja wysokości przedniego zawieszenia | Funkcja standardowa |
| Regulacja wysokości tylnego zawieszenia | Funkcja standardowa |
| Prześwit | 152 - 250 mm (5,98" - 9,84") |
| Długość | 5803 mm (228,5") |
| Wysokość | 1933 mm (76,1") |
| Szerokość bez lusterek | 2167 mm (85,3") |
| Szerokość z lusterkami | 2389 mm (94,1") |
| Współczynnik oporu powietrza / Powierzchnia czołowa | 0,37 / 3,07 m² (33,0 sq ft) |
| Rozstaw osi | 3460 mm (136,2") |
| Promień skrętu | 12 metr (472,4") |
| Masa własna | 4103 kg (9045,6 lbs) |
| Maksymalna masa (dopuszczalna masa całkowita) | 4717 kg (10399,2 lbs) |
| Maksymalne obciążenie dachu | 90 kg (198,4 lbs) |
| Maksymalne obciążenie wraz z masą kierowcy | 614 kg (1353,6 lbs) |
| Maksymalna masa przyczepy z hamulcem | 3402 kg (7500,1 lbs) |
| Pojemność bagażnika | 686 litr (24,2 cu-ft) |
| Pojemność bagażnika po złożeniu siedzeń drugiego rzędu | 3546 litr (125,2 cu-ft) (1958 litr / 69,1 cu-ft ze złożonym trzecim rzędem) |
| Typ HMI | Skupienie ekranu z dźwigniami i przyciskami |
| Wyświetlacz head-up | Funkcja standardowa |
| Sterowanie głosowe | Funkcja standardowa |
| Sterowanie gestami | Niedostępne |
| Cyfrowy zestaw wskaźników | Yes 35" |
| Ekran infotainmentu | Yes (2 opcje) 35" 11" |
| Nawigacja w pojeździe | Funkcja standardowa |
| Obsługa Apple CarPlay | Niedostępne |
| Obsługa Android Auto | Niedostępne |
| Dostawca map | |
| Aktualizacje map online | Yes |
| Ruch drogowy w czasie rzeczywistym | Yes |
| Planowanie trasy z uwzględnieniem ładowania | Yes |
| Mapa satelitarna | No |
| sterowany głosem | Yes |
| prowadzenie głosowe | Yes |
| Reflektory LED matrycowe | Niedostępne |
| Automatyczne ściemnianie reflektorów | Funkcja standardowa |
| Światła doświetlające zakręty | Funkcja standardowa |
| Reflektory skrętne | Niedostępne |
| Spryskiwacze reflektorów | Niedostępne |
| ABS (układ przeciwblokujący) | Funkcja standardowa |
| Automatyczne hamowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Automatyczne sterowanie awaryjne | Niedostępne |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym (CTA) | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu (RCTA) | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o senności | Funkcja standardowa |
| ESC/ESP (kontrola stabilności) | Funkcja standardowa |
| Monitorowanie martwego pola | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie przy wysiadaniu | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie przed kolizją czołową | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa | Funkcja standardowa |
| Asystent utrzymania pasa ruchu | Funkcja standardowa |
| Noktowizja | Funkcja opcjonalna |
| Asystent centrowania pasa (LCA) / Autosteer | Funkcja standardowa |
| Czujniki ultradźwiękowe |
|
| Kamery |
|
| Czujniki radarowe |
|
| Czujniki LiDAR | Brak danych |
| procesory ADAS |
|
| Pojemność akumulatora brutto | 225 kWh |
| Pojemność akumulatora netto | 215 kWh |
| Materiały katodowe | NCMA |
| Napięcie znamionowe | 355 V |
| Masa akumulatora | 1360 kg (2998,3 lbs) |
| Konfiguracja pakietu akumulatorów | 96s6p |
| Rodzaj akumulatora | Module-to-Module (MTM) |
| Chemia akumulatora | NCMA |
| Krzywa ładowania (kliknij, aby powiększyć) |
|
| Maksymalna moc ładowania DC | 350 kW |
| Czas ładowania 0-100% | 2 h 22 m 48 s |
| Średnia szybkość ładowania 0-100% | 90,3 kW |
| Czas ładowania 10-100% | 2 h 18 m 34 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-100% | 83,8 kW |
| Czas ładowania 10-80% | 49 m 42 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-80% | 181,6 kW |
| Czas ładowania 10-90% | 1 h 27 m 45 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-90% | 117,6 kW |
| Wstępne ogrzewanie akumulatora podczas nawigacji do stacji ładowania | Funkcja standardowa |
| Ręczne ogrzewanie akumulatora | Funkcja standardowa |
| Kategoria wnętrza | Skoncentrowany na kierowcy |
| Jakość wnętrza | Premium |
| Projekt konsoli | Dwupoziomowa konsola środkowa |
| Projekt wnętrza |
Backen Black with Santorini Accents
Kolory wnętrza:
Czarny
Kolory siedzeń: 1
Kolory podsufitki: 1
Sheer Gray with Dark Medium Cinder Accents
Kolory wnętrza:
Szary
Kolory siedzeń: 1
Kolory podsufitki: 1
Camelia with Backen Black accents
Kolory wnętrza:
Brązowy
Czarny
Kolory siedzeń: 1
Kolory podsufitki: 1
Harbor Blue with Backen Black accents
Kolory wnętrza:
Niebieski
Czarny
Kolory siedzeń: 1
Kolory podsufitki: 1
|
| Przechowywanie |
|
| Liczba miejsc | 7 |
| Opcje przednich foteli | 1 |
| Liczba sposobów regulacji (w tym opcje) | 8 (12) |
| Regulacja głębokości siedzenia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja wysokości siedzenia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja kąta oparcia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja kąta siedziska | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulowany na wysokość zagłówek | Funkcja standardowa |
| Regulowany na długość zagłówek | Niedostępne |
| Regulacja podparcia ud | Niedostępne |
| Pamięć | Nieznany |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Standardowa funkcja elektryczna |
| Wentylacja siedzeń | Funkcja standardowa |
| Funkcja masażu | Nieznany |
| Regulacja kąta oparcia | Standardowa funkcja elektryczna / Standardowa funkcja elektryczna |
| Ogrzewanie siedzeń | Funkcja standardowa / Funkcja standardowa |
| Wentylacja siedzeń | Niedostępne / Funkcja standardowa |
| Funkcja masażu | Niedostępne / Funkcja standardowa |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Niedostępne / Standardowa funkcja elektryczna |
| Składane fotele | Niedostępne / Niedostępne |
| Kolory lakieru | 10 |
| Opcje felg | 2 |
| Rozmiar felg (front/rear) |
275/50R24 / 275/50R24 |
| Dostępne systemy klimatyzacji | 1 |
| Strefy klimatyzacji | 5-zone:LeftFirstRow RightFirstRow LeftSecondRow RightSecondRow ThirdRow |
| wstępne przygotowanie klimatyzacji | Funkcja standardowa |
| Tryb dla zwierząt | Niedostępne |
| Tryb kempingowy | Niedostępne |
| Poduszki powietrzne |
|
| Pasy bezpieczeństwa |
|
| Dostęp bezkluczykowy | Funkcja standardowa |
| Uruchamianie bezkluczykowe | Funkcja standardowa |
| Użyj telefonu jako klucza | Funkcja standardowa |
| System alarmowy | Funkcja standardowa |
| Kamera samochodowa | Niedostępne |
| Nadzór parkowania | Niedostępne |
| Nazwa aplikacji | myCadillac |
| Zmień cel ładowania | Yes |
| Zobacz lokalizację samochodu | Yes |
| Zablokuj/odblokuj samochód | Yes |
| Otwórz/zamknij szyby | No |
| Wstępne przygotowanie | Yes |
| Zdalne parkowanie | No |
| Harmonogram ładowania | Yes |
| Zobacz historię jazdy | Yes |
| Aktywuj klakson/światła | Yes |