| Model | |
|---|---|
| Startprijs | ~€121,324 (Verenigde Staten) |
| Carrosserietype | SUV |
| wereldpremière | woensdag 5 maart 2025 |
| start leveringen | juli 2025 |
| Modelstatus | In productie |
| WLTP-actieradius | |
| WLTP-verbruik | |
| WLTP-verbruik met laadverlies | |
| EPA-actieradius | 460 mijlen (740 km) |
| EPA-verbruik | 2,1 mi/kWh (29,1 kWh/100km) |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 30 kWh/100km(2,1 mi/kWh ) |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 717 km (446 mijlen) |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | 32 kWh/100km(1,9 mi/kWh ) |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | 672 km (418 mijlen) |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 35 kWh/100km(1,8 mi/kWh ) |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 614 km (382 mijlen) |
| Topsnelheid | 200 kph (124 mph) |
| Piekvermogen | 560 kW (761,4 hp / 751,0 bhp) |
| Elektrisch koppel | 1064 nm (785,2 ft-lb) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 4,9 s |
| Type aandrijving | AWD |
| Motorconfiguratie | Één motor op vooras en één motor op achteras |
| Motortechnologie | PMSM |
| Type voorrem | Schijfrem met vaste klauw (6 zuigers) |
| Type achterrem | Schijfrem met zwevende klauw (4 zuigers) |
| Diameter voorremschijf | 355 mm (13,98") |
| Diameter achterremschijf | 355 mm (13,98") |
| Type voorremschijf | Geventileerd gietijzer |
| Type achterremschijf | Gietijzer |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | Hold of Creep |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | High / Medium / Low |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 1 (air suspension) |
| Type ophanging voor | Dubbele draagarm |
| Type ophanging achter | Multi-link |
| Type voorveer | Luchtveer |
| Type achterveer | Luchtveer |
| Adaptieve demping voor | Standaardfunctie |
| Adaptieve demping achter | Standaardfunctie |
| Verstelbare hoogte voor | Standaardfunctie |
| Verstelbare hoogte achter | Standaardfunctie |
| Bodemvrijheid | 152 - 250 mm (5,98" - 9,84") |
| Lengte | 5803 mm (228,5") |
| Hoogte | 1933 mm (76,1") |
| Breedte zonder spiegels | 2167 mm (85,3") |
| Breedte met spiegels | 2389 mm (94,1") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | 0,37 / 3,07 m² (33,0 sq ft) |
| Wielbasis | 3460 mm (136,2") |
| Draaicirkel | 12 meter (472,4") |
| Ledig gewicht | 4103 kg (9045,6 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 4717 kg (10399,2 lbs) |
| Maximale daklast | 90 kg (198,4 lbs) |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 614 kg (1353,6 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | 3402 kg (7500,1 lbs) |
| Bagageruimte | 686 liter (24,2 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | 3546 liter (125,2 cu-ft) (1958 liter / 69,1 cu-ft met derde rij neergeklapt) |
| HMI-type | Schermfocus met hendels en knoppen |
| Head-up display | Standaardfunctie |
| Spraakbediening | Standaardfunctie |
| Gebarenbediening | Niet beschikbaar |
| Digitaal instrumentendisplay | Yes 35" |
| Infotainmentscherm | Yes (2 opties) 35" 11" |
| In-car navigatie | Standaardfunctie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Niet beschikbaar |
| Ondersteuning voor Android Auto | Niet beschikbaar |
| Kaartprovider | |
| Online kaartupdates | Yes |
| Real-time verkeer | Yes |
| Routeplanning met laadplanning | Yes |
| Satellietbeeldkaart | No |
| spraakgestuurd | Yes |
| spraakgeleiding | Yes |
| LED-matrixkoplampen | Niet beschikbaar |
| Automatisch dimmende koplampen | Standaardfunctie |
| Bochtverlichting | Standaardfunctie |
| Draaibare koplampen | Niet beschikbaar |
| Koplampsproeiers | Niet beschikbaar |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Standaardfunctie |
| Automatische noodstuurfunctie | Niet beschikbaar |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Standaardfunctie |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Standaardfunctie |
| Slaperigheidswaarschuwing | Standaardfunctie |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Standaardfunctie |
| Uitstapwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Frontale botsingswaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookassistent | Standaardfunctie |
| Nachtzichtsysteem | Optionele functie |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Standaardfunctie |
| Ultrasoonsensoren |
|
| Camera's |
|
| Radar sensoren |
|
| LiDAR-sensoren | n.v.t. |
| ADAS-processors |
|
| Bruto batterijcapaciteit | 225 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 215 kWh |
| Kathodematerialen | NCMA |
| Nominale spanning | 355 V |
| Batterijgewicht | 1360 kg (2998,3 lbs) |
| Packconfiguratie | 96s6p |
| Batterijtype | Module-naar-module (MTM) |
| Batterijchemie | NCMA |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 350 kW |
| Laadtijd 0–100% | 2 h 22 m 48 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 90,3 kW |
| Laadtijd 10–100% | 2 h 18 m 34 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 83,8 kW |
| Laadtijd 10–80% | 49 m 42 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 181,6 kW |
| Laadtijd 10–90% | 1 h 27 m 45 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 117,6 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Standaardfunctie |
| Handmatige batterijverwarming | Standaardfunctie |
| Interieurcategorie | Rijdergericht |
| Interieurkwaliteit | Premium |
| Ontwerp middenconsole | Tweedelige middenconsole |
| Interieurontwerp |
Backen Black with Santorini Accents
Interieurkleuren:
Zwart
Kleuren van de stoelen: 1
Kleuren van de hemelbekleding: 1
Sheer Gray with Dark Medium Cinder Accents
Interieurkleuren:
Grijs
Kleuren van de stoelen: 1
Kleuren van de hemelbekleding: 1
Camelia with Backen Black accents
Interieurkleuren:
Bruin
Zwart
Kleuren van de stoelen: 1
Kleuren van de hemelbekleding: 1
Harbor Blue with Backen Black accents
Interieurkleuren:
Blauw
Zwart
Kleuren van de stoelen: 1
Kleuren van de hemelbekleding: 1
|
| Opbergruimte |
|
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| opties voor voorstoelen | 1 |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | 8 (12) |
| Zitdiepteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Zithoogteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaard elektrische functie |
| Hoekverstelling zitkussen | Standaard elektrische functie |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Standaardfunctie |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Verstelbare dijsteun | Niet beschikbaar |
| Memory | Onbekend |
| Elektrische lendesteunverstelling | Standaard elektrische functie |
| Stoelventilatie | Standaardfunctie |
| Massagefunctie | Onbekend |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaard elektrische functie / Standaard elektrische functie |
| Stoelverwarming | Standaardfunctie / Standaardfunctie |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar / Standaardfunctie |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar / Standaardfunctie |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar / Standaard elektrische functie |
| Inklapbare stoelen | Niet beschikbaar / Niet beschikbaar |
| Lakkleuren | 10 |
| Velgopties | 2 |
| Velggrootte (voor/achter) |
275/50R24 / 275/50R24 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 1 |
| Klimaatzones | 5-zone:LeftFirstRow RightFirstRow LeftSecondRow RightSecondRow ThirdRow |
| voorklimatisering | Standaardfunctie |
| Huisdierenmodus | Niet beschikbaar |
| Campingmodus | Niet beschikbaar |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Standaardfunctie |
| Keyless go | Standaardfunctie |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Standaardfunctie |
| Alarmsysteem | Standaardfunctie |
| Dashcam | Niet beschikbaar |
| Parkeersurveillance | Niet beschikbaar |
| Appnaam | myCadillac |
| Laaddoel wijzigen | Yes |
| Autolocatie bekijken | Yes |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Yes |
| Ramen openen/sluiten | No |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | No |
| Laden plannen | Yes |
| Rijgeschiedenis bekijken | Yes |
| Claxon/lichten activeren | Yes |