| Model |
|
|---|---|
| Cena początkowa | ~zł207,900 (USA) |
| Typ nadwozia | Pick-up |
| Premiera światowa | środa, 19 maja 2021 |
| Początek dostaw | grudzień 2021 |
| Status modelu | W produkcji |
| Zasięg WLTP | 427 km (265 mile) |
| Zużycie WLTP | 22,95 kWh/100km(2,7 mi/kWh ) |
| Zużycie WLTP z uwzględnieniem strat ładowania | |
| Zasięg EPA | 230 mile (370 km) |
| Zużycie EPA | 2,3 mi/kWh (26,5 kWh/100km) |
| Zasięg CLTC wersji podstawowej | |
| Zużycie 90kmh/56mph w idealnych warunkach | 28 kWh/100km(2,2 mi/kWh ) |
| Zasięg 90kmh/56mph w idealnych warunkach. | 350 km (218 mile) |
| Zużycie 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 31,1 kWh/100km(2,0 mi/kWh ) |
| Zasięg 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 315 km (196 mile) |
| Zużycie 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 33 kWh/100km(1,9 mi/kWh ) |
| Zasięg 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 297 km (185 mile) |
| Prędkość maksymalna | 180 km/h (112 mph) |
| Moc szczytowa | 433 kW (588,7 hp / 580,7 bhp) |
| Elektryczny moment obrotowy | 1050 nm (774,9 ft-lb) |
| 0-100 km/h (0-62 mph) | 4,2 s |
| Rodzaj napędu | AWD |
| Konfiguracja silników | Jeden silnik na przedniej osi i jeden silnik na tylnej osi |
| Technologia silnika | |
| Typ przednich hamulców | pl DriveTrain.Brakes.Front.BrakeType. |
| Typ tylnych hamulców | pl DriveTrain.Brakes.Front.BrakeType. |
| Średnica przedniej tarczy | |
| Średnica tylnej tarczy | |
| Typ przednich tarcz hamulcowych | Unknown |
| Typ tylnych tarcz | Unknown |
| Hamulce mieszane (rekuperacja pedałem hamulca) | |
| Lift-up-regen (jazda na jeden pedał) | |
| Tryby zatrzymywania Lift-up-regen | Tryb Hold lub Roll |
| Poziomy Lift-up-regen | |
| Tryb żeglowania | |
| Adaptacyjna rekuperacja w trybie żeglowania | |
| Liczba opcji zawieszenia | 1 (Standard) |
| Typ przedniego zawieszenia | Podwójne wahacze |
| Typ tylnego zawieszenia | Zawieszenie wielowahaczowe |
| Typ przednich sprężyn | Sprężyna śrubowa |
| Typ tylnych sprężyn | Sprężyna śrubowa |
| Adaptacyjne tłumienie przednie | Niedostępne |
| Adaptacyjne tłumienie tylne | Niedostępne |
| Regulacja wysokości przedniego zawieszenia | Niedostępne |
| Regulacja wysokości tylnego zawieszenia | Niedostępne |
| Prześwit | 226 mm (8,90") |
| Długość | 5915 mm (232,9") |
| Wysokość | 2004 mm (78,9") |
| Szerokość bez lusterek | mm (") |
| Szerokość z lusterkami | 2032 mm (80,0") |
| Współczynnik oporu powietrza / Powierzchnia czołowa | 0,4 / Unknown |
| Rozstaw osi | 3696 mm (145,5") |
| Promień skrętu | 14,5 metr (570,9") |
| Masa własna | 2890 kg (6371,4 lbs) |
| Maksymalna masa (dopuszczalna masa całkowita) | 3500 kg (7716,2 lbs) |
| Maksymalne obciążenie dachu | |
| Maksymalne obciążenie wraz z masą kierowcy | 610 kg (1344,8 lbs) |
| Maksymalna masa przyczepy z hamulcem | 3490 kg (7694,1 lbs) |
| Pojemność bagażnika | |
| Pojemność bagażnika po złożeniu siedzeń drugiego rzędu | |
| Objętość skrzyni ładunkowej | 1495 litr (52,8 cu-ft) |
| Długość skrzyni ładunkowej | 1704 mm (67,1") |
| Szerokość skrzyni ładunkowej | 1285 mm (50,6") |
| Typ HMI | Skupienie ekranu z dźwigniami i przyciskami |
| Wyświetlacz head-up | Unknown |
| Sterowanie głosowe | Funkcja standardowa |
| Sterowanie gestami | Niedostępne |
| Cyfrowy zestaw wskaźników | Yes (2 opcje) 12" 12" |
| Ekran infotainmentu | Yes (2 opcje) 12" 15,5" |
| Nawigacja w pojeździe | Funkcja standardowa |
| Obsługa Apple CarPlay | Funkcja standardowa |
| Obsługa Android Auto | Funkcja standardowa |
| Dostawca map | |
| Aktualizacje map online | Unknown |
| Ruch drogowy w czasie rzeczywistym | Unknown |
| Planowanie trasy z uwzględnieniem ładowania | Unknown |
| Mapa satelitarna | Unknown |
| sterowany głosem | Unknown |
| prowadzenie głosowe | Unknown |
| Reflektory LED matrycowe | Niedostępne |
| Automatyczne ściemnianie reflektorów | Niedostępne |
| Światła doświetlające zakręty | Niedostępne |
| Reflektory skrętne | Niedostępne |
| Spryskiwacze reflektorów | Niedostępne |
| ABS (układ przeciwblokujący) | Funkcja standardowa |
| Automatyczne hamowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Automatyczne sterowanie awaryjne | Funkcja opcjonalna |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym (CTA) | Unknown |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu (RCTA) | Unknown |
| Ostrzeżenie o senności | Unknown |
| ESC/ESP (kontrola stabilności) | Unknown |
| Monitorowanie martwego pola | Funkcja opcjonalna |
| Ostrzeżenie przy wysiadaniu | Unknown |
| Ostrzeżenie przed kolizją czołową | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa | Funkcja standardowa |
| Asystent utrzymania pasa ruchu | Funkcja standardowa |
| Noktowizja | Niedostępne |
| Asystent centrowania pasa (LCA) / Autosteer | Funkcja opcjonalna |
| Czujniki ultradźwiękowe | |
| Kamery | |
| Czujniki radarowe | |
| Czujniki LiDAR | |
| Pojemność akumulatora brutto | 110 kWh |
| Pojemność akumulatora netto | 98 kWh |
| Materiały katodowe | NMC |
| Napięcie znamionowe | |
| Masa akumulatora | |
| Konfiguracja pakietu akumulatorów | 96s2p |
| Rodzaj akumulatora | |
| Chemia akumulatora | NMC |
| Krzywa ładowania (kliknij, aby powiększyć) |
|
| Maksymalna moc ładowania DC | 155 kW |
| Czas ładowania 0-100% | 1 h 39 m 16 s |
| Średnia szybkość ładowania 0-100% | 59,2 kW |
| Czas ładowania 10-100% | 1 h 35 m 3 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-100% | 55,7 kW |
| Czas ładowania 10-80% | 37 m 32 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-80% | 109,6 kW |
| Czas ładowania 10-90% | 50 m 12 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-90% | 93,7 kW |
| Wstępne ogrzewanie akumulatora podczas nawigacji do stacji ładowania | Unknown |
| Ręczne ogrzewanie akumulatora | Unknown |
| Kategoria wnętrza | |
| Jakość wnętrza | pl Interior.Quality.NotSet |
| Projekt konsoli | pl Interior.ConsoleDesign.NotSet |
| Projekt wnętrza | |
| Przechowywanie | Brak danych |
| Liczba miejsc | 5 |
| Opcje przednich foteli | 1 |
| Liczba sposobów regulacji (w tym opcje) | N/A |
| Regulacja głębokości siedzenia | Standardowa funkcja, opcjonalnie elektryczna |
| Regulacja wysokości siedzenia | Standardowa funkcja, opcjonalnie elektryczna |
| Regulacja kąta oparcia | Nieznany |
| Regulacja kąta siedziska | Funkcja opcjonalna |
| Regulowany na wysokość zagłówek | Nieznany |
| Regulowany na długość zagłówek | Nieznany |
| Regulacja podparcia ud | Nieznany |
| Pamięć | Nieznany |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Opcjonalna funkcja elektryczna |
| Wentylacja siedzeń | Funkcja opcjonalna |
| Funkcja masażu | Niedostępne |
| Regulacja kąta oparcia | Nieznany |
| Ogrzewanie siedzeń | Niedostępne |
| Wentylacja siedzeń | Niedostępne |
| Funkcja masażu | Niedostępne |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Niedostępne |
| Składane fotele | Niedostępne |
| Kolory lakieru | 6 |
| Opcje felg | 3 |
| Rozmiar felg (front/rear) |
265/70R18 / 265/70R18 275/60R20 / 275/60R20 285/45R22 / 285/45R22 |
| Dostępne systemy klimatyzacji | 1 |
| Strefy klimatyzacji | |
| wstępne przygotowanie klimatyzacji | Unknown |
| Tryb dla zwierząt | Unknown |
| Tryb kempingowy | Unknown |
| Poduszki powietrzne | Brak danych |
| Pasy bezpieczeństwa |
|
| Dostęp bezkluczykowy | Unknown |
| Uruchamianie bezkluczykowe | Unknown |
| Użyj telefonu jako klucza | Unknown |
| System alarmowy | Unknown |
| Kamera samochodowa | Unknown |
| Nadzór parkowania | Unknown |
| Nazwa aplikacji | |
| Zmień cel ładowania | Unknown |
| Zobacz lokalizację samochodu | Unknown |
| Zablokuj/odblokuj samochód | Unknown |
| Otwórz/zamknij szyby | Unknown |
| Wstępne przygotowanie | Unknown |
| Zdalne parkowanie | Unknown |
| Harmonogram ładowania | Unknown |
| Zobacz historię jazdy | Unknown |
| Aktywuj klakson/światła | Unknown |