Porsche Taycan GTS Sport Turismo (GEN1) specificaties
Laatst gewijzigd: mei 05, 2026EVKX.net biedt volledige specificaties voor Porsche Taycan GTS Sport Turismo (GEN1).
Prestaties
Acceleratie, topsnelheid en vermogensspecificaties
|
Specificatie
|
Waarde
|
|---|---|
| Piekvermogen | 420 kW (571 hp / 563 bhp) |
| piekvermogen met boost | 440 kW (598 hp / 590 bhp) |
| Elektrisch koppel | Nm ( lb-ft) |
| Elektrische koppelboost | 850 Nm (627 lb-ft) |
| Topsnelheid | 250 kph (155 mph) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | s |
| 0-100km/h (0-62 mph) boost | 3,7 s |
vermogen & koppel
snelheid & acceleratie
Actieradius & verbruik
Actieradiusschattingen en energieverbruiksgegevens
|
Specificatie
|
Waarde
|
|---|---|
|
WLTP-actieradius instapuitvoering
Learn more
|
504
km
|
|
WLTP-verbruik basisuitvoering
Learn more
|
16,6
kWh/100km
|
|
WLTP-verbruik basisuitvoering met laadverlies
Learn more
|
20,3
kWh/100km
|
|
WLTP-actieradius topuitvoering
Learn more
|
439
km
|
|
WLTP-verbruik topuitvoering
Learn more
|
19,1
kWh/100km
|
|
WLTP-verbruik topuitvoering met laadverlies
Learn more
|
23,3
kWh/100km
|
Batterij & laden
batterijspecificaties en laadmogelijkheden
|
Specificatie
|
Waarde
|
|---|---|
|
93,4
kWh
|
|
|
83,7
kWh
|
|
|
270
kW
|
|
|
Aantal modules
|
33 |
| 198s2p | |
|
725
V
|
|
|
Kathodematerialen
|
NMC |
Laadpoorten
specificaties laadpoort per regio
|
Specificatie
|
Waarde
|
|---|---|
|
Specificatie
|
RightFrontSide |
|
Type laadpoort Europa
|
CCS2
|
|
Type laadpoort Oceanië (Australië, Nieuw-Zeeland ++)
|
CCS2
|
|
Specificatie
|
Waarde
|
|---|---|
|
Specificatie
|
LeftFrontSide |
|
Type laadpoort Europa
|
Type2
|
|
Type laadpoort Oceanië (Australië, Nieuw-Zeeland ++)
|
CCS2
|
Afmetingen
basisafmetingen
wielbasis & spoorbreedte
aerodynamica
bodemvrijheid & draaicirkel
Laadcapaciteit en trekvermogen
specificaties gewicht, laadcapaciteit en trekvermogen
|
Specificatie
|
Waarde
|
|---|---|
|
2310 kg (5093 lbs)
|
|
|
2875 kg (6338 lbs)
|
|
|
565 kg (1246 lbs)
|
|
|
75 kg (165 lbs)
|
|
|
446 liter (16 cu-ft)
|
|
|
1212 liter (43 cu-ft)
|
|
|
84 liter (3 cu-ft)
|
|
|
kg ( lbs)
|
|
|
kg ( lbs)
|
|
|
Maximaal trekhaakgewicht
|
kg ( lbs)
|
gewichtsspecificaties
laadcapaciteit
trekcapaciteit
Ophanging
Adaptive Features
Height Adjustment
Ground Clearance
Component Types
Interieur
Voorstoelen
Comfort
Seat Category
Basic Adjustments
Advanced Adjustments
Comfort Features
Comfortseats with memory
Seat Category
Basic Adjustments
Advanced Adjustments
Comfort Features
Sportsseats Plus
Seat Category
Basic Adjustments
Advanced Adjustments
Comfort Features
Stoelen tweede rij
Standard
Seat Category
Basic Adjustments
Advanced Adjustments
Comfort Features
2+1
Seat Category
Basic Adjustments
Advanced Adjustments
Comfort Features
Rijassistentie
geavanceerde veiligheid- en rijassistentiefuncties
|
Specificatie
|
Waarde
|
|---|---|
| Ja, standaarduitrusting | |
| Ja, standaarduitrusting | |
| Ja, standaarduitrusting | |
| Ja, optionele uitrusting | |
| Ja, optionele uitrusting | |
| Ja (Cross traffic assist rear), optionele uitrusting | |
|
Hill-descentassistent
|
Ja, standaarduitrusting |
|
Hill-startassistent
|
Ja, standaarduitrusting |
| Ja, standaarduitrusting | |
| Ja, standaarduitrusting | |
|
Tractiecontrole
|
Ja, standaarduitrusting |
|
Botsingsvermijding bij linksaf slaan
|
Ja, optionele uitrusting |
| Ja, optionele uitrusting | |
| Ja, standaarduitrusting | |
|
Temperatuurwaarschuwing
|
Ja, standaarduitrusting |
| Ja, optionele uitrusting | |
| Ja, standaarduitrusting | |
| Ja, standaarduitrusting | |
| Ja, optionele uitrusting | |
| Ja (Night Vision Assist), optionele uitrusting |
Sensoren & camera's
voertuigsensoren- en camerasystemen
|
Specificatie
|
Waarde
|
|---|---|
|
|
|
|
|
|
|
nl Sensors.Processors
|
|
UI en bediening
specificaties gebruikersinterface en bediening
|
Specificatie
|
Waarde
|
|---|---|
| Head-up display | Ja, standaarduitrusting |
| Spraakbediening | Ja, standaarduitrusting |
| Gebarenbediening | Niet beschikbaar |
| Ondersteuning voor Android Auto | Ja, optionele uitrusting |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Ja, optionele uitrusting |
| In-car navigatie | Ja, standaarduitrusting |
| Beschikbare schermindelingen | 1 |
bedieningsinterface
integratie smartphone
Infotainment
Sound System
audiosysteem
BOSE Surround Sound System
audiosysteem
Burmester 3D High-End Surround Sound System
audiosysteem
Exterieur
Lakkleuren
Meer informatie
Alternatieve modellen
Op de snelgroeiende Elektroauto-markt heeft EVKX.net verschillende alternatieven voor de Porsche Taycan GTS Sport Turismo (GEN1) geïdentificeerd die het overwegen waard zijn op basis van kenmerken, specificaties en prijzen.
Vergelijk deze voertuigen
Meest verkochte Elektroauto's in Noorwegen
november 2025 · Month