Exlantix ET 77kWh AWD specificaties
EVKX.net biedt volledige specificaties voor Exlantix ET 77kWh AWD.
Prestaties
Acceleratie, topsnelheid en vermogensspecificaties
|
Specificatie
|
Waarde
|
|---|---|
| Piekvermogen | 353 kW (480 hp / 473 bhp) |
| Elektrisch koppel | 660 Nm (487 lb-ft) |
| Elektrische koppelboost | 0 Nm (0 lb-ft) |
| Topsnelheid | 180 kph (112 mph) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 4,8 s |
vermogen & koppel
snelheid & acceleratie
Actieradius & verbruik
Actieradiusschattingen en energieverbruiksgegevens
|
Specificatie
|
Waarde
|
|---|---|
|
WLTP-actieradius
Learn more
|
411
km
|
|
WLTP-verbruik
Learn more
|
18,2
kWh/100km
|
|
WLTP-verbruik met laadverlies
Learn more
|
19,8
kWh/100km
|
Batterij & laden
batterijspecificaties en laadmogelijkheden
|
Specificatie
|
Waarde
|
|---|---|
|
77
kWh
|
|
|
74,8
kWh
|
|
|
420
kW
|
|
|
Aantal modules
|
|
|
V
|
|
|
Kathodematerialen
|
NMC |
Laadpoort
specificaties laadpoort per regio
|
Specificatie
|
Waarde
|
|---|---|
|
Specificatie
|
LeftRearSide |
|
Type laadpoort Europa
|
CCS2
|
Afmetingen
basisafmetingen
wielbasis & spoorbreedte
aerodynamica
bodemvrijheid & draaicirkel
Laadcapaciteit en trekvermogen
specificaties gewicht, laadcapaciteit en trekvermogen
|
Specificatie
|
Waarde
|
|---|---|
|
2450 kg (5401 lbs)
|
|
|
2948 kg (6499 lbs)
|
|
|
498 kg (1098 lbs)
|
|
|
75 kg (165 lbs)
|
|
|
546 liter (19 cu-ft)
|
|
|
1833 liter (65 cu-ft)
|
|
|
60 liter (2 cu-ft)
|
|
|
2000 kg (4409 lbs)
|
|
|
750 kg (1653 lbs)
|
|
|
Maximaal trekhaakgewicht
|
75 kg (165 lbs)
|
gewichtsspecificaties
laadcapaciteit
trekcapaciteit
Ophanging
Het model biedt 2 ophangingsvarianten
Standard
Adaptive Features
Height Adjustment
Ground Clearance
Component Types
AIR
Adaptive Features
Height Adjustment
Ground Clearance
Component Types
Interieur
Voorstoelen
Seat Category
Basic Adjustments
Advanced Adjustments
Comfort Features
Stoelen tweede rij
Seat Category
Basic Adjustments
Advanced Adjustments
Comfort Features
Middenconsoles
Middenconsole eerste rij
Rijassistentie
geavanceerde veiligheid- en rijassistentiefuncties
|
Specificatie
|
Waarde
|
|---|---|
| Ja, standaarduitrusting | |
| Ja, standaarduitrusting | |
| Ja, standaarduitrusting | |
| Ja, standaarduitrusting | |
| Ja, standaarduitrusting | |
|
Hill-descentassistent
|
Ja, standaarduitrusting |
|
Hill-startassistent
|
Ja, standaarduitrusting |
| Ja, standaarduitrusting | |
| Ja, standaarduitrusting | |
|
Tractiecontrole
|
Ja, standaarduitrusting |
|
Botsingsvermijding bij linksaf slaan
|
Ja, standaarduitrusting |
| Ja, standaarduitrusting | |
| Ja, standaarduitrusting | |
|
Temperatuurwaarschuwing
|
|
| Ja, standaarduitrusting | |
| Niet beschikbaar | |
| Niet beschikbaar |
Sensoren & camera's
voertuigsensoren- en camerasystemen
|
Specificatie
|
Waarde
|
|---|---|
|
|
|
|
|
|
| n.v.t. | |
|
nl Sensors.Processors
|
UI en bediening
specificaties gebruikersinterface en bediening
|
Specificatie
|
Waarde
|
|---|---|
| Head-up display | Ja, standaarduitrusting |
| Spraakbediening | Ja, standaarduitrusting |
| Gebarenbediening | Niet beschikbaar |
| Ondersteuning voor Android Auto | Ja, standaarduitrusting |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Ja, standaarduitrusting |
| In-car navigatie | Ja, standaarduitrusting |
| Beschikbare schermindelingen | 1 |
bedieningsinterface
integratie smartphone
Infotainment
audiosysteem
Exterieur
Lakkleuren
Meer informatie
Alternatieve modellen
Op de snelgroeiende Elektroauto-markt heeft EVKX.net verschillende alternatieven voor de Exlantix ET 77kWh AWD geïdentificeerd die het overwegen waard zijn op basis van kenmerken, specificaties en prijzen.
Hongqi EHS7 AWD Pro
Zeekr 7X Long Range AWD
Polestar 3 Long Range Dual Motor
Vergelijk deze voertuigen
Meest verkochte Elektroauto's in Zweden
november 2025 · Month