| Model |
|
|---|---|
| Startprijs | Unknown |
| Carrosserietype | Hatchback |
| wereldpremière | dinsdag 10 september 2019 |
| start leveringen | juli 2020 |
| Modelstatus | Gestopt |
| WLTP-actieradius | 553-548 km (344-341 mijlen) |
| WLTP-verbruik | 13,92-14,05 kWh/100km (4,5-4,4 mi/kWh ) |
| WLTP-verbruik met laadverlies | 15,7-16,2 kWh/100km (4,0-3,8 mi/kWh ) |
| EPA-actieradius | |
| EPA-verbruik | |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 15,7 kWh/100km(4,0 mi/kWh ) |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 490 km (304 mijlen) |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | 17,9 kWh/100km(3,5 mi/kWh ) |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | 430 km (267 mijlen) |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 21 kWh/100km(3,0 mi/kWh ) |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 367 km (228 mijlen) |
| Topsnelheid | 160 kph (99 mph) |
| Piekvermogen | 150 kW (203,9 hp / 201,2 bhp) |
| Elektrisch koppel | 310 nm (228,8 ft-lb) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 7,9 s |
| Type aandrijving | RWD |
| Motorconfiguratie | Één motor achteras |
| Motortechnologie | ASM |
| Type voorrem | Schijfrem met zwevende klauw (2 zuigers) |
| Type achterrem | Trommelrem |
| Diameter voorremschijf | 358 mm (14,09") |
| Diameter achterremschijf | trommelrem |
| Type voorremschijf | Gietijzer |
| Type achterremschijf | trommelrem |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | roll-modus |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | D / B |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 1 (standard) |
| Type ophanging voor | MacPherson-veerpoot |
| Type ophanging achter | Multi-link |
| Type voorveer | Spoelveer |
| Type achterveer | Spoelveer |
| Adaptieve demping voor | Optionele functie |
| Adaptieve demping achter | Optionele functie |
| Verstelbare hoogte voor | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte achter | Niet beschikbaar |
| Bodemvrijheid | 150 mm (5,91") |
| Lengte | 4261 mm (167,8") |
| Hoogte | 1568 mm (61,7") |
| Breedte zonder spiegels | 1809 mm (71,2") |
| Breedte met spiegels | 2070 mm (81,5") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | 0,267 / 2,36 m² (25,4 sq ft) |
| Wielbasis | 2770 mm (109,1") |
| Draaicirkel | 10,2 meter (401,6") |
| Ledig gewicht | 1786 kg (3937,5 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 2290 kg (5048,6 lbs) |
| Maximale daklast | 50 kg (110,2 lbs) |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 504 kg (1111,1 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | n.v.t. |
| Bagageruimte | 385 liter (13,6 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | 1267 liter (44,7 cu-ft) |
| HMI-type | Schermfocus met beperkte knoppen |
| Head-up display | Optionele functie |
| Spraakbediening | Niet beschikbaar |
| Gebarenbediening | Niet beschikbaar |
| Digitaal instrumentendisplay | No |
| Infotainmentscherm | No |
| In-car navigatie | Optionele functie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Standaardfunctie |
| Ondersteuning voor Android Auto | Standaardfunctie |
| Kaartprovider | HERE |
| Online kaartupdates | Yes |
| Real-time verkeer | Yes |
| Routeplanning met laadplanning | Yes |
| Satellietbeeldkaart | Unknown |
| spraakgestuurd | No |
| spraakgeleiding | Yes |
| LED-matrixkoplampen | Optionele functie |
| Automatisch dimmende koplampen | Standaardfunctie |
| Bochtverlichting | Standaardfunctie |
| Draaibare koplampen | Unknown |
| Koplampsproeiers | Niet beschikbaar |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Standaardfunctie |
| Automatische noodstuurfunctie | Standaardfunctie |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Standaardfunctie |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Niet beschikbaar |
| Slaperigheidswaarschuwing | Standaardfunctie |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Optionele functie |
| Uitstapwaarschuwing | Optionele functie |
| Frontale botsingswaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookassistent | Standaardfunctie |
| Nachtzichtsysteem | Niet beschikbaar |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Optionele functie |
| Ultrasoonsensoren |
|
| Camera's |
|
| Radar sensoren |
|
| LiDAR-sensoren | — |
| nl Sensors.Processors |
|
| Bruto batterijcapaciteit | 82 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 77 kWh |
| Kathodematerialen | NMC |
| Nominale spanning | 350 V |
| Batterijgewicht | 495 kg (1091,3 lbs) |
| Packconfiguratie | 96s3p |
| Batterijtype | Prismatisch |
| Batterijchemie | NMC |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 120 kW |
| Laadtijd 0–100% | 1 h 37 m 29 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 47,4 kW |
| Laadtijd 10–100% | 1 h 30 m 45 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 45,8 kW |
| Laadtijd 10–80% | 36 m 41 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 88,2 kW |
| Laadtijd 10–90% | 46 m 12 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 80,0 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Standaardfunctie |
| Handmatige batterijverwarming | Standaardfunctie |
| Interieurcategorie | Minimalistisch |
| Interieurkwaliteit | Standaard |
| Ontwerp middenconsole | — |
| Interieurontwerp |
Standard
Interieurkleuren:
Zwart
|
| Opbergruimte |
|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| opties voor voorstoelen | 1 |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | N/A |
| Zitdiepteverstelling | Standaardfunctie, optioneel elektrisch |
| Zithoogteverstelling | Standaardfunctie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaardfunctie |
| Hoekverstelling zitkussen | Standaardfunctie |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Standaardfunctie |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Verstelbare dijsteun | Niet beschikbaar |
| Memory | Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Rugleuninghellingsverstelling | Niet beschikbaar |
| Stoelverwarming | Niet beschikbaar |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Inklapbare stoelen | Standaardfunctie |
| Lakkleuren | 5 |
| Velgopties | 3 |
| Velggrootte (voor/achter) |
215/55R18 / 215/55R18 215/50R19 / 215/50R19 215/45R20 / 215/45R20 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 2 (1-zone Climatronic, 2-zone Climatronic) |
| Klimaatzones | 1-zone Climatronic:Car/2-zone Climatronic:LeftFirstRow RightFirstRow |
| voorklimatisering | Standaardfunctie |
| Huisdierenmodus | Niet beschikbaar |
| Campingmodus | Niet beschikbaar |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Optionele functie |
| Keyless go | Standaardfunctie |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Niet beschikbaar |
| Alarmsysteem | Standaardfunctie |
| Dashcam | Niet beschikbaar |
| Parkeersurveillance | Niet beschikbaar |
| Appnaam | We Connect ID |
| Laaddoel wijzigen | Yes |
| Autolocatie bekijken | Yes |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Yes |
| Ramen openen/sluiten | No |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | No |
| Laden plannen | Yes |
| Rijgeschiedenis bekijken | No |
| Claxon/lichten activeren | Yes |