| Model | |
|---|---|
| Startprijs | ~€63,426 (Verenigde Staten) |
| Carrosserietype | SUV |
| wereldpremière | vrijdag 18 augustus 2023 |
| start leveringen | maart 2024 |
| Modelstatus | In productie |
| WLTP-actieradius | |
| WLTP-verbruik | |
| WLTP-verbruik met laadverlies | |
| EPA-actieradius | 304 mijlen (489 km) |
| EPA-verbruik | 2,8 mi/kWh (22,0 kWh/100km) |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 19 kWh/100km(3,3 mi/kWh ) |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 566 km (352 mijlen) |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | 23 kWh/100km(2,7 mi/kWh ) |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | 467 km (290 mijlen) |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 25 kWh/100km(2,5 mi/kWh ) |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 430 km (267 mijlen) |
| Topsnelheid | 210 kph (131 mph) |
| Piekvermogen | 365 kW (496,3 hp / 489,5 bhp) |
| Elektrisch koppel | 592 nm (436,9 ft-lb) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 6 s |
| Type aandrijving | AWD |
| Motorconfiguratie | Één motor op vooras en één motor op achteras |
| Motortechnologie | PMSM |
| Type voorrem | Schijfrem met vaste klauw (4 zuigers) |
| Type achterrem | Schijfrem met zwevende klauw (1 zuigers) |
| Diameter voorremschijf | 320 mm (12,60") |
| Diameter achterremschijf | 345 mm (13,58") |
| Type voorremschijf | Gietijzer |
| Type achterremschijf | Gietijzer |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | hold-modus |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | Normal / High |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 1 (Standard) |
| Type ophanging voor | Multi-link |
| Type ophanging achter | Multi-link |
| Type voorveer | Spoelveer |
| Type achterveer | Spoelveer |
| Adaptieve demping voor | Niet beschikbaar |
| Adaptieve demping achter | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte voor | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte achter | Niet beschikbaar |
| Bodemvrijheid | 178 mm (7,01") |
| Lengte | 5022 mm (197,7") |
| Hoogte | 1636 mm (64,4") |
| Breedte zonder spiegels | 1956 mm (77,0") |
| Breedte met spiegels | 2211 mm (87,0") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | Unknown / Unknown |
| Wielbasis | 3094 mm (121,8") |
| Draaicirkel | 12,1 meter (476,4") |
| Ledig gewicht | 2678 kg (5904,0 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 3150 kg (6944,6 lbs) |
| Maximale daklast | 70 kg (154,3 lbs) |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 472 kg (1040,6 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | 1588 kg (3500,9 lbs) |
| Bagageruimte | 813 liter (28,7 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | 1756 liter (62,0 cu-ft) |
| HMI-type | Schermfocus met hendels en knoppen |
| Head-up display | Niet beschikbaar |
| Spraakbediening | Standaardfunctie |
| Gebarenbediening | Niet beschikbaar |
| Digitaal instrumentendisplay | Yes 11" |
| Infotainmentscherm | Yes 11,3" |
| In-car navigatie | Standaardfunctie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Standaardfunctie |
| Ondersteuning voor Android Auto | Standaardfunctie |
| Kaartprovider | |
| Online kaartupdates | Yes |
| Real-time verkeer | Yes |
| Routeplanning met laadplanning | Yes |
| Satellietbeeldkaart | No |
| spraakgestuurd | Yes |
| spraakgeleiding | Yes |
| LED-matrixkoplampen | Niet beschikbaar |
| Automatisch dimmende koplampen | Standaardfunctie |
| Bochtverlichting | Niet beschikbaar |
| Draaibare koplampen | Niet beschikbaar |
| Koplampsproeiers | Niet beschikbaar |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Standaardfunctie |
| Automatische noodstuurfunctie | Niet beschikbaar |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Standaardfunctie |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Standaardfunctie |
| Slaperigheidswaarschuwing | Standaardfunctie |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Standaardfunctie |
| Uitstapwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Frontale botsingswaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookassistent | Standaardfunctie |
| Nachtzichtsysteem | Niet beschikbaar |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Niet beschikbaar |
| Ultrasoonsensoren |
|
| Camera's |
|
| Radar sensoren |
|
| LiDAR-sensoren | n.v.t. |
| ADAS-processors | — |
| Bruto batterijcapaciteit | 112,5 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 107,5 kWh |
| Kathodematerialen | NCMA |
| Nominale spanning | 355,2 V |
| Batterijgewicht | 674 kg (1485,9 lbs) |
| Packconfiguratie | 96s3p |
| Batterijtype | Cell-to-Module |
| Batterijchemie | NCMA |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 190 kW |
| Laadtijd 0–100% | 3 h 9 m 35 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 34,0 kW |
| Laadtijd 10–100% | 3 h 1 m 58 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 31,9 kW |
| Laadtijd 10–80% | 34 m 1 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 132,7 kW |
| Laadtijd 10–90% | 54 m 12 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 95,2 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Standaardfunctie |
| Handmatige batterijverwarming | Standaardfunctie |
| Interieurcategorie | Rijdergericht |
| Interieurkwaliteit | Hoge kwaliteit |
| Ontwerp middenconsole | Tweedelige middenconsole |
| Interieurontwerp |
Ebony
Interieurkleuren:
Zwart
Kleuren van de stoelen: 1
Kleuren van de hemelbekleding: 1
Orchid
Interieurkleuren:
Zwart
Beige
Kleuren van de stoelen: 1
Kleuren van de hemelbekleding: 1
Red
Interieurkleuren:
Zwart
Rood
Kleuren van de stoelen: 1
Kleuren van de hemelbekleding: 1
|
| Opbergruimte |
|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| opties voor voorstoelen | 1 |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | 8 |
| Zitdiepteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Zithoogteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaard elektrische functie |
| Hoekverstelling zitkussen | Standaard elektrische functie |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Standaardfunctie |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Verstelbare dijsteun | Niet beschikbaar |
| Memory | Standaard bestuurder, niet beschikbaar voor passagier |
| Elektrische lendesteunverstelling | Standaard elektrische functie |
| Stoelventilatie | Standaardfunctie |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaardfunctie |
| Stoelverwarming | Niet beschikbaar |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Inklapbare stoelen | Standaardfunctie |
| Lakkleuren | 5 |
| Velgopties | 1 |
| Velggrootte (voor/achter) |
265/50R20 / 265/50R20 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 1 |
| Klimaatzones | Dual-zone:FrontLeft FrontRight |
| voorklimatisering | Standaardfunctie |
| Huisdierenmodus | Niet beschikbaar |
| Campingmodus | Niet beschikbaar |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Standaardfunctie |
| Keyless go | Standaardfunctie |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Niet beschikbaar |
| Alarmsysteem | Standaardfunctie |
| Dashcam | Niet beschikbaar |
| Parkeersurveillance | Niet beschikbaar |
| Appnaam | Acura EV |
| Laaddoel wijzigen | Yes |
| Autolocatie bekijken | Yes |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Yes |
| Ramen openen/sluiten | No |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | No |
| Laden plannen | Yes |
| Rijgeschiedenis bekijken | No |
| Claxon/lichten activeren | Yes |