| Model | |
|---|---|
| Startprijs | ~€60,000 (Duitsland) |
| Carrosserietype | SUV |
| wereldpremière | dinsdag 8 april 2025 |
| start leveringen | oktober 2025 |
| Modelstatus | In productie |
| WLTP-actieradius | 540 km (336 mijlen) |
| WLTP-verbruik | 17,41 kWh/100km(3,6 mi/kWh ) |
| WLTP-verbruik met laadverlies | 19,9 kWh/100km(3,1 mi/kWh ) |
| EPA-actieradius | |
| EPA-verbruik | |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | 660 km (410 mijlen) |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 19 kWh/100km(3,3 mi/kWh ) |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 495 km (308 mijlen) |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | 23 kWh/100km(2,7 mi/kWh ) |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | 409 km (254 mijlen) |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 25 kWh/100km(2,5 mi/kWh ) |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 376 km (234 mijlen) |
| Topsnelheid | 210 kph (131 mph) |
| Piekvermogen | 475 kW (645,8 hp / 637,0 bhp) |
| Elektrisch koppel | 710 nm (524,0 ft-lb) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 3,8 s (0 s met boost) |
| Type aandrijving | AWD |
| Motorconfiguratie | Één motor op vooras en één motor op achteras |
| Motortechnologie | ASM voor en PMSM achter |
| Type voorrem | Schijfrem met vaste klauw (4 zuigers) |
| Type achterrem | Schijfrem met zwevende klauw (1 zuigers) |
| Diameter voorremschijf | 364 mm (14,33") |
| Diameter achterremschijf | 350 mm (13,78") |
| Type voorremschijf | Gietijzer |
| Type achterremschijf | Gietijzer |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | Hold of Creep |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | Low / Medium / High |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 1 (Standard) |
| Type ophanging voor | Dubbele draagarm |
| Type ophanging achter | Multi-link |
| Type voorveer | Spoelveer |
| Type achterveer | Spoelveer |
| Adaptieve demping voor | Niet beschikbaar |
| Adaptieve demping achter | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte voor | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte achter | Niet beschikbaar |
| Bodemvrijheid | 186 mm (7,32") |
| Lengte | 4695 mm (184,8") |
| Hoogte | 1705 mm (67,1") |
| Breedte zonder spiegels | 2169 mm (85,4") |
| Breedte met spiegels | 1920 mm (75,6") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | 0,3 / Unknown |
| Wielbasis | 2900 mm (114,2") |
| Draaicirkel | 11,2 meter (440,9") |
| Ledig gewicht | 2303 kg (5077,2 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 2880 kg (6349,3 lbs) |
| Maximale daklast | 73 kg (160,9 lbs) |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 577 kg (1272,1 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | 1600 kg (3527,4 lbs) |
| Bagageruimte | 630 liter (22,2 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | 1530 liter (54,0 cu-ft) |
| HMI-type | Schermfocus met hendels en beperkte knoppen |
| Head-up display | Standaardfunctie |
| Spraakbediening | Standaardfunctie |
| Gebarenbediening | Niet beschikbaar |
| Digitaal instrumentendisplay | Yes 10,25" |
| Infotainmentscherm | Yes 11,25" |
| In-car navigatie | Standaardfunctie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Standaardfunctie |
| Ondersteuning voor Android Auto | Standaardfunctie |
| Kaartprovider | Kika Map |
| Online kaartupdates | Yes |
| Real-time verkeer | Yes |
| Routeplanning met laadplanning | Yes |
| Satellietbeeldkaart | No |
| spraakgestuurd | Yes |
| spraakgeleiding | Yes |
| LED-matrixkoplampen | Standaardfunctie |
| Automatisch dimmende koplampen | Standaardfunctie |
| Bochtverlichting | Standaardfunctie |
| Draaibare koplampen | Standaardfunctie |
| Koplampsproeiers | Niet beschikbaar |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Standaardfunctie |
| Automatische noodstuurfunctie | Standaardfunctie |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Standaardfunctie |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Standaardfunctie |
| Slaperigheidswaarschuwing | Standaardfunctie |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Standaardfunctie |
| Uitstapwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Frontale botsingswaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookassistent | Standaardfunctie |
| Nachtzichtsysteem | Niet beschikbaar |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Standaardfunctie |
| Ultrasoonsensoren |
|
| Camera's |
|
| Radar sensoren |
|
| LiDAR-sensoren | n.v.t. |
| ADAS-processors | — |
| Bruto batterijcapaciteit | 100 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 94 kWh |
| Kathodematerialen | NMC |
| Nominale spanning | 685 V |
| Batterijgewicht | 596 kg (1314,0 lbs) |
| Packconfiguratie | 186s1p |
| Batterijtype | Cell-to-Pack |
| Batterijchemie | NMC |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 430 kW |
| Laadtijd 0–100% | 30 m 59 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 182,0 kW |
| Laadtijd 10–100% | 27 m 37 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 183,7 kW |
| Laadtijd 10–80% | 14 m 19 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 275,7 kW |
| Laadtijd 10–90% | 19 m 13 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 234,7 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Standaardfunctie |
| Handmatige batterijverwarming | Standaardfunctie |
| Interieurcategorie | Functioneel |
| Interieurkwaliteit | Hoge kwaliteit |
| Ontwerp middenconsole | Tweedelige middenconsole |
| Interieurontwerp |
Midnight black
Interieurkleuren:
Zwart
Kleuren van de stoelen: 1
Kleuren van de hemelbekleding: 1
|
| Opbergruimte |
|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| opties voor voorstoelen | 1 |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | 6 |
| Zitdiepteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Zithoogteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaard elektrische functie |
| Hoekverstelling zitkussen | Niet beschikbaar |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Standaardfunctie |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Verstelbare dijsteun | Niet beschikbaar |
| Memory | Standaardfunctie |
| Elektrische lendesteunverstelling | Standaard elektrische functie |
| Stoelventilatie | Standaardfunctie |
| Massagefunctie | Standaardfunctie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaard elektrische functie |
| Stoelverwarming | Standaardfunctie, buitenste stoelen |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Inklapbare stoelen | Standaardfunctie |
| Lakkleuren | 5 |
| Velgopties | 1 |
| Velggrootte (voor/achter) |
255/40R21 / 255/40R21 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 1 |
| Klimaatzones | :LeftFirstRow RightFirstRow |
| voorklimatisering | Standaardfunctie |
| Huisdierenmodus | Standaardfunctie |
| Campingmodus | Standaardfunctie |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Standaardfunctie |
| Keyless go | Standaardfunctie |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Standaardfunctie |
| Alarmsysteem | Standaardfunctie |
| Dashcam | Standaardfunctie |
| Parkeersurveillance | Standaardfunctie |
| Appnaam | smart App |
| Laaddoel wijzigen | Yes |
| Autolocatie bekijken | Yes |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Yes |
| Ramen openen/sluiten | Yes |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | No |
| Laden plannen | Yes |
| Rijgeschiedenis bekijken | No |
| Claxon/lichten activeren | No |