| Model |
|
|---|---|
| Startprijs | ~€115,500 (Duitsland) |
| Carrosserietype | Coupé-SUV |
| wereldpremière | donderdag 25 januari 2024 |
| start leveringen | augustus 2024 |
| Modelstatus | In productie |
| WLTP-actieradius | 590-518 km (367-322 mijlen) |
| WLTP-verbruik | 16,08-18,32 kWh/100km (3,9-3,4 mi/kWh ) |
| WLTP-verbruik met laadverlies | 20,7-18,8 kWh/100km (3,0-3,3 mi/kWh ) |
| EPA-actieradius | |
| EPA-verbruik | |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 18 kWh/100km(3,5 mi/kWh ) |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 527 km (328 mijlen) |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | 19 kWh/100km(3,3 mi/kWh ) |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | 499 km (310 mijlen) |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 22 kWh/100km(2,8 mi/kWh ) |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 431 km (268 mijlen) |
| Topsnelheid | 260 kph (162 mph) |
| Piekvermogen | 430 kW (584,6 hp / 576,6 bhp) (470 kW (639,0 hp / 630,3 bhp) met boost) |
| Elektrisch koppel | 1130 nm (833,9 ft-lb) (1130 nm (833,9 ft-lb) met boost) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 3,3 s (3,3 s met boost) |
| Type aandrijving | AWD |
| Motorconfiguratie | Één motor op vooras en één motor op achteras |
| Motortechnologie | PMSM |
| Type voorrem | Schijfrem met vaste klauw (4 zuigers) |
| Type achterrem | Schijfrem met zwevende klauw (1 zuigers) |
| Diameter voorremschijf | 350 mm (13,78") |
| Diameter achterremschijf | 350 mm (13,78") |
| Type voorremschijf | Gietijzer |
| Type achterremschijf | Gietijzer |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | roll-modus |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | Slechts één niveau |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 1 (Adaptive Air Suspension) |
| Type ophanging voor | Dubbele draagarm |
| Type ophanging achter | Multi-link |
| Type voorveer | Luchtveer |
| Type achterveer | Luchtveer |
| Adaptieve demping voor | Standaardfunctie |
| Adaptieve demping achter | Standaardfunctie |
| Verstelbare hoogte voor | Standaardfunctie |
| Verstelbare hoogte achter | Standaardfunctie |
| Bodemvrijheid | 185 - 224 mm (7,28" - 8,82") |
| Lengte | 4784 mm (188,3") |
| Hoogte | 1621 mm (63,8") |
| Breedte zonder spiegels | 1938 mm (76,3") |
| Breedte met spiegels | 2152 mm (84,7") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | 0,25 / 2,69 m² (29,0 sq ft) |
| Wielbasis | 2893 mm (113,9") |
| Draaicirkel | 12,1 meter (476,4") |
| Ledig gewicht | 2330 kg (5136,8 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 2950 kg (6503,6 lbs) |
| Maximale daklast | 75 kg (165,3 lbs) |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 620 kg (1366,9 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | 2000 kg (4409,2 lbs) |
| Bagageruimte | 480 liter (17,0 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | 1288 liter (45,5 cu-ft) |
| HMI-type | Schermfocus met hendels en knoppen |
| Head-up display | Optionele functie |
| Spraakbediening | Standaardfunctie |
| Gebarenbediening | Niet beschikbaar |
| Digitaal instrumentendisplay | Yes 12,6" |
| Infotainmentscherm | Yes 10,9" |
| In-car navigatie | Standaardfunctie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Optionele functie |
| Ondersteuning voor Android Auto | Optionele functie |
| Kaartprovider | TomTokm |
| Online kaartupdates | Yes |
| Real-time verkeer | Yes |
| Routeplanning met laadplanning | Yes |
| Satellietbeeldkaart | Yes |
| spraakgestuurd | Yes |
| spraakgeleiding | Yes |
| LED-matrixkoplampen | Optionele functie |
| Automatisch dimmende koplampen | Standaardfunctie |
| Bochtverlichting | Standaardfunctie |
| Draaibare koplampen | Niet beschikbaar |
| Koplampsproeiers | Niet beschikbaar |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Standaardfunctie |
| Automatische noodstuurfunctie | Standaardfunctie |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Standaardfunctie |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Standaardfunctie |
| Slaperigheidswaarschuwing | Standaardfunctie |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Standaardfunctie |
| Uitstapwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Frontale botsingswaarschuwing | Optionele functie |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookassistent | Standaardfunctie |
| Nachtzichtsysteem | Niet beschikbaar |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Optionele functie |
| Ultrasoonsensoren |
|
| Camera's |
|
| Radar sensoren |
|
| LiDAR-sensoren | n.v.t. |
| Bruto batterijcapaciteit | 100 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 94,9 kWh |
| Kathodematerialen | NMC |
| Nominale spanning | 662 V |
| Batterijgewicht | 575 kg (1267,7 lbs) |
| Packconfiguratie | 180s1p |
| Batterijtype | Cell-to-Module |
| Batterijchemie | NMC |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 270 kW |
| Laadtijd 0–100% | 1 h 0 m 11 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 94,6 kW |
| Laadtijd 10–100% | 57 m 36 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 89,0 kW |
| Laadtijd 10–80% | 20 m 47 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 191,7 kW |
| Laadtijd 10–90% | 30 m 26 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 149,7 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Standaardfunctie |
| Handmatige batterijverwarming | Niet beschikbaar |
| Interieurcategorie | Rijdergericht |
| Interieurkwaliteit | Premium |
| Ontwerp middenconsole | Traditionele middenconsole |
| Interieurontwerp |
Leather Package in Black with Interior Package Turbonite
Interieurkleuren:
Zwart
Leather Package in Black
Interieurkleuren:
Zwart
Leather package in Black/Crayon
Interieurkleuren:
Lichtgrijs
Zwart
Leather Package in Black/Night Green
Interieurkleuren:
Zwart
Groen
Leather Package in Black/Bordeaux Red
Interieurkleuren:
Zwart
Rood
Leather package in Black/Brambl
Interieurkleuren:
Zwart
Blauw
Extended Leather Package in Black
Interieurkleuren:
Zwart
Extended Leather Package in Black/Crayon
Interieurkleuren:
Zwart
Beige
Extended Leather Package in Black/Chalk Beige
Interieurkleuren:
Zwart
Beige
Extended Leather Package in Black/Bordeaux Red
Interieurkleuren:
Zwart
Rood
Club Leather Interior in Truffle Brow
Interieurkleuren:
Bruin
|
| Opbergruimte |
|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| opties voor voorstoelen | 2 (14-way comfort seats, Adaptive sport seats) |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | 10, 14 |
| Zitdiepteverstelling | Standaard elektrische functie / Standaard elektrische functie |
| Zithoogteverstelling | Standaard elektrische functie / Standaard elektrische functie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaard elektrische functie / Standaard elektrische functie |
| Hoekverstelling zitkussen | Standaard elektrische functie / Standaard elektrische functie |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar / Standaardfunctie |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar / Niet beschikbaar |
| Verstelbare dijsteun | Standaardfunctie / Standaardfunctie |
| Memory | Onbekend / Standaardfunctie |
| Elektrische lendesteunverstelling | Standaard elektrische functie / Standaard elektrische functie |
| Stoelventilatie | Optionele functie / Optionele functie |
| Massagefunctie | Optionele functie / Niet beschikbaar |
| Rugleuninghellingsverstelling | Niet beschikbaar |
| Stoelverwarming | Optionele functie, buitenste stoelen |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Inklapbare stoelen | Standaardfunctie |
| Lakkleuren | 13 |
| Velgopties | 8 |
| Velggrootte (voor/achter) |
235/55R20 / 285/45R20 245/45R21 / 295/40R21 255/40R22 / 295/35R22 265/35R22 / 305/30R22 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 2 ( 2-zone, 4-zone) |
| Klimaatzones | 2-zone:LeftFirstRow RightFirstRow/ 4-zone:LeftFirstRow RightFirstRow LeftSecondRow RightSecondRow |
| voorklimatisering | Standaardfunctie |
| Huisdierenmodus | Niet beschikbaar |
| Campingmodus | Niet beschikbaar |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Optionele functie |
| Keyless go | Standaardfunctie |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Niet beschikbaar |
| Alarmsysteem | Standaardfunctie |
| Dashcam | Optionele functie |
| Parkeersurveillance | Niet beschikbaar |
| Appnaam | My Porsche |
| Laaddoel wijzigen | Yes |
| Autolocatie bekijken | Yes |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Yes |
| Ramen openen/sluiten | No |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | No |
| Laden plannen | Yes |
| Rijgeschiedenis bekijken | Yes |
| Claxon/lichten activeren | Yes |