| Model |
|
|---|---|
| Startprijs | ~€115,000 (Verenigde Staten) |
| Carrosserietype | Sedan |
| wereldpremière | maandag 17 april 2023 |
| start leveringen | november 2023 |
| Modelstatus | In productie |
| WLTP-actieradius | 625-591 km (388-367 mijlen) |
| WLTP-verbruik | 16,27-17,21 kWh/100km (3,8-3,6 mi/kWh ) |
| WLTP-verbruik met laadverlies | 18,4-19,6 kWh/100km (3,4-3,2 mi/kWh ) |
| EPA-actieradius | |
| EPA-verbruik | |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 18 kWh/100km(3,5 mi/kWh ) |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 565 km (351 mijlen) |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | 22 kWh/100km(2,8 mi/kWh ) |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | 462 km (287 mijlen) |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 25 kWh/100km(2,5 mi/kWh ) |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 407 km (253 mijlen) |
| Topsnelheid | 240 kph (149 mph) |
| Piekvermogen | 400 kW (543,8 hp / 536,4 bhp) |
| Elektrisch koppel | 745 nm (549,8 ft-lb) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 4,7 s |
| Type aandrijving | AWD |
| Motorconfiguratie | Één motor op vooras en één motor op achteras |
| Motortechnologie | WRSM |
| Type voorrem | Schijfrem met vaste klauw (4 zuigers) |
| Type achterrem | Schijfrem met zwevende klauw (1 zuigers) |
| Diameter voorremschijf | 348 mm (13,70") |
| Diameter achterremschijf | 345 mm (13,58") |
| Type voorremschijf | Geventileerd gietijzer |
| Type achterremschijf | Geventileerd gietijzer |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | Hold of Roll |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | Low / Medium / High |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 1 (Adaptive Air Suspension) |
| Type ophanging voor | Dubbele draagarm |
| Type ophanging achter | Multi-link |
| Type voorveer | Luchtveer |
| Type achterveer | Luchtveer |
| Adaptieve demping voor | Standaardfunctie |
| Adaptieve demping achter | Standaardfunctie |
| Verstelbare hoogte voor | Standaardfunctie |
| Verstelbare hoogte achter | Standaardfunctie |
| Bodemvrijheid | 126 - 156 mm (4,96" - 6,14") |
| Lengte | 5391 mm (212,2") |
| Hoogte | 1544 mm (60,8") |
| Breedte zonder spiegels | 1950 mm (76,8") |
| Breedte met spiegels | 2192 mm (86,3") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | 0,24 / 2,6 m² (28,0 sq ft) |
| Wielbasis | 3215 mm (126,6") |
| Draaicirkel | 13,1 meter (515,7") |
| Ledig gewicht | 2640 kg (5820,2 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 3250 kg (7165,0 lbs) |
| Maximale daklast | 0 kg (0,0 lbs) |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 610 kg (1344,8 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | 2000 kg (4409,2 lbs) |
| Bagageruimte | 500 liter (17,7 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | |
| HMI-type | Schermfocus met hendels en knoppen |
| Head-up display | Optionele functie |
| Spraakbediening | Standaardfunctie |
| Gebarenbediening | Standaardfunctie |
| Digitaal instrumentendisplay | Yes 12,3" |
| Infotainmentscherm | Yes 14,9" |
| In-car navigatie | Standaardfunctie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Standaardfunctie |
| Ondersteuning voor Android Auto | Standaardfunctie |
| Kaartprovider | HERE Technologies |
| Online kaartupdates | Yes |
| Real-time verkeer | Yes |
| Routeplanning met laadplanning | Yes |
| Satellietbeeldkaart | No |
| spraakgestuurd | Yes |
| spraakgeleiding | Yes |
| LED-matrixkoplampen | Optionele functie |
| Automatisch dimmende koplampen | Standaardfunctie |
| Bochtverlichting | Standaardfunctie |
| Draaibare koplampen | Niet beschikbaar |
| Koplampsproeiers | Niet beschikbaar |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Standaardfunctie |
| Automatische noodstuurfunctie | Optionele functie |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Optionele functie |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Optionele functie |
| Slaperigheidswaarschuwing | Standaardfunctie |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Optionele functie |
| Uitstapwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Frontale botsingswaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookassistent | Standaardfunctie |
| Nachtzichtsysteem | Niet beschikbaar |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Optionele functie |
| Ultrasoonsensoren |
|
| Camera's |
|
| Radar sensoren |
|
| LiDAR-sensoren | n.v.t. |
| Bruto batterijcapaciteit | 105,7 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 101,7 kWh |
| Kathodematerialen | NMC |
| Nominale spanning | 376,4 V |
| Batterijgewicht | |
| Packconfiguratie | |
| Batterijtype | Cell-to-Module |
| Batterijchemie | NMC |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 195 kW |
| Laadtijd 0–100% | 56 m 53 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 107,3 kW |
| Laadtijd 10–100% | 52 m 12 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 105,2 kW |
| Laadtijd 10–80% | 31 m 1 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 137,7 kW |
| Laadtijd 10–90% | 39 m 42 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 122,9 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Standaardfunctie |
| Handmatige batterijverwarming | Niet beschikbaar |
| Interieurcategorie | Rijdergericht |
| Interieurkwaliteit | Premium Plus |
| Ontwerp middenconsole | Traditionele middenconsole |
| Interieurontwerp |
BMW Individual leather 'Merino' | Smoke White
Interieurkleuren:
Zwart
Wit
BMW Individual leather 'Merino' with excusive contents | Mocha
Interieurkleuren:
Zwart
BMW Individual leather 'Merino' with exclusive contents | Amarone
Interieurkleuren:
Zwart
Rood
BMW Individual leather 'Merino' | Tartufo
Interieurkleuren:
Zwart
Bruin
BMW Individual leather 'Merino' | Black
Interieurkleuren:
Zwart
BMW Individual leather 'Merino' | Black/Atlas Grey
Interieurkleuren:
Zwart
Donkergrijs
BMW Individual leather 'Merino' with exclusive contents | Caramel/Atlas Grey
Interieurkleuren:
Zwart
Donkergrijs
Bruin
BMW Individual leather 'Merino' with exclusive contents | Taupe Grey/Night Blue
Interieurkleuren:
Zwart
Lichtgrijs
Blauw
BMW Individual leather 'Merino' / wool/Cashmere
Interieurkleuren:
Zwart
BMW Individual leather 'Merino' / wool/Cashmere
Interieurkleuren:
Zwart
Lichtgrijs
|
| Opbergruimte |
|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| opties voor voorstoelen | 1 |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | 8 (10) |
| Zitdiepteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Zithoogteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaard elektrische functie |
| Hoekverstelling zitkussen | Standaard elektrische functie |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Verstelbare dijsteun | Niet beschikbaar |
| Memory | Optionele functie |
| Elektrische lendesteunverstelling | Standaard elektrische functie |
| Stoelventilatie | Optionele functie |
| Massagefunctie | Optionele functie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Niet beschikbaar / Standaard elektrische functie, buitenste stoelen / Standaard elektrische functie, buitenste stoelen |
| Stoelverwarming | Standaardfunctie, buitenste stoelen / Onbekend / Optionele functie, buitenste stoelen |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar / Niet beschikbaar / Onbekend |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar / Niet beschikbaar / Standaardfunctie |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar / Niet beschikbaar / Onbekend |
| Inklapbare stoelen | Niet beschikbaar / Niet beschikbaar / Niet beschikbaar |
| Lakkleuren | 12 |
| Velgopties | 8 |
| Velggrootte (voor/achter) |
245/50R19 / 245/50R19 255/45R20 / 285/40R20 255/40R21 / 285/35R21 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 2 (standard, comfort) |
| Klimaatzones | standard:LeftFirstRow RightFirstRow/comfort:LeftFirstRow RightFirstRow LeftSecondRow RightSecondRow |
| voorklimatisering | Optionele functie |
| Huisdierenmodus | Niet beschikbaar |
| Campingmodus | Niet beschikbaar |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Standaardfunctie |
| Keyless go | Standaardfunctie |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Standaardfunctie |
| Alarmsysteem | Standaardfunctie |
| Dashcam | Optionele functie |
| Parkeersurveillance | Standaardfunctie |
| Appnaam | My BMW |
| Laaddoel wijzigen | Yes |
| Autolocatie bekijken | Yes |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Yes |
| Ramen openen/sluiten | No |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | Yes |
| Laden plannen | Yes |
| Rijgeschiedenis bekijken | Yes |
| Claxon/lichten activeren | Yes |